بهترین اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی - اپمون

معرفی 8 نمونه از بهترین اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی در ایران

بهترین اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی

  • اپلیکیشن های مشاوره ی روانشناسی چه خدماتی را ارائه می دهند ؟
  • بهترین اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی چه اپلیکیشن هایی هستند؟
  • اپلیکیشن های روانشناسی ایرانی بهتر است یا خارجی؟
  • اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی تا چه حد نیاز افراد به روانشناسی را پاسخ می دهند؟
  • امکان مشاوره آنلاین با فرد مشاوره در اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی وجود دارد؟

 حوزه ی سلامت روان، یکی از حوزه های پراهمیت و البته پر چالش محسوب می شود. بسیاری از افراد به محض مواجه شدن با انواع بیماری ها، سریعا به پزشک مراجعه می کنند اما در مورد بیماری ھای روحی روانی، کمتر کسی را می توان یافت که برای درمان خود به مشاوره یا روانپزشک مراجعه کند و باید گفت متاسفانه در زمینه ی بیماری های روانی، افراد در شرایط بسیار حاد، به روانشناس و یا روانپزشک مراجعه می کنند. به نظر شما علت چیست؟ شاید یکی از دلایل آن این باشد که فرد بیمار روحی، نسبت به مراجعه به مشاور روانشناس یا روانپزشک یک گارد ذهنی داشته باشد و یا ترس از مورد قضاوت قرار گرفتن و یا حتی مسخره شدن، او را از انجام این کار باز دارد، در حالیکه سلامت روان، سلامت جسم را به دنبال خواهد داشت و اگر به موقع مشکلات روحی و روانی حل نشود، رفته رفته افزایش یافته و در حتی سلامت جسمی را نیز تحت الشعاع خود قرار خواهد داد.

اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی رایگان

 پیشرفت علم و تکنولوژی تا حد زیادی توانست بر کیفیت زندگی افراد اثر بگذارد، تا جایی که با طراحی اپلیکیشن های مختلف، بسیاری از مراجعات حضوری جای خود را به خدمات آنلاین و غیر حضوری داده است. در زمینه ی مسائل روانشناسی که به نوعی درمان آن در جامعه ما جا نیفتاده و افراد از آن فراری اند، اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی یکی از بهترین روش ها برای حل و درمان های اینگونه مسائل است. استفاده از اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی مزایای زیادی را برای فرد دارد:

  1.  به صورت ناشناس و بدون ذکر نام می توانند با روانشناس صحبت کنند.
  2. نیاز به مراجعه حضوری نیست و در هر مکانی امکان استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی وجود دارد.
  3. بسیاری از افراد به دلیل مشغله ی زیاد، زمان کافی برای مراجعه به مشاور را ندارند و وجود اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی، به آن ها کمک زیادی خواهد کرد.
  4. بسیاری از افراد هم مشکلات روحی و روانی کمی دارند که با یک مشاوره ی کوتاه و مختصر قابل حل شدن است و در این رابطه، استفاده از اپلیکیشن هایمشاوره روانشناسی، بهترین راه برای آن هاست.
  5. اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی، یکی از مراجع مهم و موثق مقالات معتبر در حوزه ی روانشناسی است که قطعا استفاده از آن ها خالی از لطف نبوده و مفید خواهد بود.

پس همانطور که می بینید، نصب داشتن اپلیکیشن های روانشناسی برای همه افراد الزامی است، چرا که هر یک از ما ممکن است دچار اضطراب، استرس، آشفتگی و … شویم و نیازمند صحبت با یک روانشناس باشیم. تاکنون اپلیکیشن های زیادی در حوزه ی روانشناسی طراحی و منتشر شده است؛ همانگونه که طراحی اپلیکیشن پزشکی نیز به کررات صورت گرفته اما هدف ما شناسایی و معرفی بهترین اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی است، چرا که این موضوع از حساسیت بالایی برخوردار است و باید از اپلیکیشنی استفاده کرد که معتبر بوده و خدمات روانشناسی و مشاوره ای که ارائه می دهد مطابق با به روزترین تکنیک های روان شناختی در سطح دنیا باشد و چنانچه دارای خدمات مشاوره آنلاین با روانشناس است، از روانشناسان حاذق و مجرب استفاده نماید. ما در ادامه به معرفی و بررسی چند مورد از بهترین اپلیکیشن های مشاوره روانشناسی خواهیم پرداخت.

پیشنهاد مطالعه:
5 نمونه از بهترین اپلیکیشن های مشاوره پزشکی در ایران
اپلیکیشن های مشاوره پزشکی - اپمون

بهترین اپلیکیشن های مشاوره و خدمات پزشکی بهترین و معتبر ترین اپلیکیشن های مشاوره پزشکی چه اپلیکیشن هایی هستند؟ اپلیکیشن مطالعه مقاله

معرفی 5 نمونه از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی درسی
بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی درسی - اپمون

بهترین اپلیکیشن برای برنامه ریزی درسی بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی درسی چه اپلیکیشن هایی هستند؟ آیا استفاده از اپلیکیشن مطالعه مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست