بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید

بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید

لوگوها زمانی بهترین عملکرد را دارند که به طور مثبت، احساسی و به یاد ماندنی با مخاطبان هدف ارتباط برقرار کنند. کار با یک آژانس تبلیغاتی یا استخدام یک طراح معمولاً نتایج خوبی را تضمین می‌کند، اما به همراه آن قیمت بیشتری نیز به همراه دارد. اگر به تازگی یک سرمایه گذاری تجاری جدید را شروع کرده‌اید، این لیست بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید، نقطه شروعی عالی برای درک و تنظیم دقیق زیبایی شناسی لوگوی مورد نظر شما است. همانطور که میبینید اپلیکیشن ها کاربردهای مختلفی دارند و شما نیز میتوانید برای کسب و کار خود اپلیکیشن اختصاصی خود را داشته باشید. مجموعه اپمون به طور اختصاصی به طراحی اپلیکیشن (اندورید و ios) با ویژگی های مدنظر شما میپردازد و با بهترین کیفیت و قیمت، اپ شما را آماده میکند.

بهترین اپلیکیشن های ساخت لوگو برای اندروید

  • Adobe apps

بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید

شرکت Adobe قدرتمندترین ابزارهای طراحی لوگو را دارد و در تلفن همراه نیز به همین صورت است. برخی از گزینه‌ها برای نیازهای لوگو عبارتند از Adobe Illustrator، Adobe Capture، Adobe Comp و چند گزینه دیگر. با این حال، برای اهداف این لیست، Illustrator و Capture را بیشتر دوست داریم. ایلاستریتور موبایل اساساً یک نسخه کم حجم‌تر از برنامه دسکتاپ است.

شما می‌توانید آثار هنری زیادی در آنجا ایجاد کنید و آنها را به لوگو تبدیل کنید. Adobe Capture به شما این امکان می‌دهد که از چیزهای مختلف عکس بگیرید و آنها را به گرافیک برداری تبدیل کنید. عکسبرداری به ویژه برای یک لوگوی خوب و ساده بسیار عالی است، به خصوص اگر مقداری الهام را در زندگی واقعی ببینید. برنامه‌های Adobe قطعاً جزو یکی از بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید هستند.

بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید

این یک برنامه طراحی گرافیکی با مجموعه‌ای از ویژگی‌ها برای طراحی گرافیکی عمومی و موارد استفاده خاص‌تر است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید با یک بوم خالی شروع کنید یا طرحی را که قبلاً دارید وارد کنید. علاوه بر این، می‌توانید متن، عکس و سایر عناصر را اضافه کنید. شما همچنین به 500 فونت، الگوهای لوگو و برخی موارد دیگر دسترسی خواهید داشت.

اپلیکیشن Dotpict یک برنامه طراحی ساده و یکی از بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید در نزد هنرمندان است. این اپلیکیشن در حال حاضر توسط بسیاری از طراحان لوگو مورد استفاده قرار گرفته است و برنامه‌ای مانند این به شما امکان می‌دهد قطعات هنری پیکسلی خود را به راحتی ایجاد کنید.

به طور کلی این یک برنامه ساده است، اما شامل برخی از ویژگی‌های شگفت انگیز مانند ذخیره خودکار مداوم است و به شما این امکان را می‌دهد که بدون پنهان کردن نوک قلم با انگشت خود، نقاشی کنید. علاوه بر این، چیزهای معمولی مانند لغو، انجام مجدد، بزرگنمایی را دریافت می‌کنید و می‌توانید شبکه پیکسلی را اضافه یا حذف کنید تا محصول نهایی خود را در حین کار مشاهده کنید.

بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید

این برنامه از نظر بسیاری از افراد بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید است. این اپلیکیشن قادر به ایجاد طرح‌های فوق العاده است و می‌تواند به هزاران عنصر گرافیکی رایگان و گزینه‌های ویرایش مجهز شود.

همچنین شما می‌توانید رنگ آیکون‌ها را تغییر دهید، به آنها بافت اضافه کنید و هر کاری که می‌خواهید انجام دهید تا لوگوی خود را از بقیه متمایز کنید! علاوه بر این، به جای طراحی لوگو، کارهای بیشتری با این برنامه شگفت انگیز انجام می‌شود! حتی می‌توانید جلدهای FB خود را طراحی کنید، از حروف اول نام خود لوگو بسازید و چه چیز دیگری! همچنین فروشگاه Google Play می‌گوید که بیش از 84000 کاربر آن را نصب کرده‌اند.

بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید

این برنامه دارای همه چیزهایی است که هنگام طراحی برنامه خود نیاز دارید! هنر، رنگ، پس‌زمینه و بافت یا هر ابزار ویرایش حرفه‌ای دیگر.

اساساً، مجموعه عظیمی از استیکرها، عناصر گرافیکی، اشکال، پس‌زمینه و بافت‌ها به همراه ابزارهای ویرایش عکس و ویرایش متن مانند: Flip، Rotate، 3D Rotate، Resize، Curve، Font، Color، Hue و غیره دارد.

بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید

این برنامه دارای بیش از 200 فونت به همراه 250 تصویر پس زمینه برای استفاده در عکس‌ها می‌باشد. البته در صورت تمایل می‌توانید از این برنامه روی لوگوها نیز استفاده کنید. این یک فرآیند ساده است. شما تصویر لوگوی خود را وارد می‌کنید، متن خود را اضافه می‌کنید و سپس فونت را تغییر می‌دهید تا زمانی که چیزی را که دوست دارید پیدا کنید. این بیشتر برای رسانه‌های اجتماعی و دیگر پلتفرم‌های این چنینی است و بنابراین ابزارها برای رسیدن به این هدف کار می‌کنند، اما این یکی از معدود راه‌های خوب برای یافتن فونت‌های منظم برای پروژه لوگوی شماست.

بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید

اپلیکیشن Ibis Paint X یکی از بهترین و محبوبترین اپلیکیشن های طراحی لوگو برای اندروید است و همچنین یک برنامه طراحی با بسیاری از ویژگی‌های عالی برای طراحان لوگو می‌باشد.

این اپلیکیشن دارای ۲۵۰۰ متریال مختلف، ۸۰۰ فونت، ۳۳۵ قلم مو، ۶۴ فیلتر، چند ده رنگ صفحه نمایش، ۲۷ حالت ترکیبی و یک ویژگی تثبیت کننده ضربه برای خطوط منسجم‌تر است. Ibis به اندازه کافی قدرتمند است که بتوانید چیزی 100٪ اورجینال بسازید. نسخه پریمیوم کمی گران است اما ارزشش را دارد.

  • Iris Logo Maker

Iris Studios یک مولد لوگو نسبتاً مناسب است. این اپلیکیشن دارای بسیاری از موارد مشابهی است که تقریباً در هر سازنده لوگو می‌بینید، از جمله اشکال مختلف، رنگ‌ها، پس زمینه‌ها، بافت‌ها، برچسب‌ها و سایر عناصر گرافیکی. شما به سادگی ترکیب مورد نظر خود را پیدا می‌کنید و برنامه بقیه کارها را انجام می‌دهد.

همچنین به وسیله این برنامه که جزء بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید است، می‌توانید متن اضافه کنید و فونت (همراه با رنگ) را در صورت لزوم تغییر دهید. اکثر استیکرها و آیکون‌ها در 25 دسته مختلف دسته بندی می‌شوند.

Logo Maker که توسط Shopify ساخته شده است، یک برنامه سازنده لوگو فوق العاده ساده و رایگان است. به وسیله این اپلیکیشن می‌توانید اشکال مختلفی را ایجاد کنید، رنگ‌ها و نمادها را اضافه کنید و حتی متن را نیز اضافه کنید. همچنین این برنامه به شما را به روشی نسبتاً منطقی از طریق این فرآیند راهنمایی می‌کند. شما دسته، برخی از عناصر طراحی خود را انتخاب می‌کنید، و برنامه چیزی برای شما ایجاد می‌کند. اگر ایده اول را دوست ندارید، همیشه می‌توانید دوباره امتحان کنید. این یک پاسخ خوب و آسان برای کسانی است که به چیزی سریع نیاز دارند.

بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید

Palette یک برنامه طراحی لوگو جالب است. لوگو یا چیزهای فانتزی مانند آن را نمی‌سازد و در عوض، به شما کمک می‌کند رنگ‌ها را پیدا کنید. می‌توانید از چیزی عکس بگیرید و برنامه همه رنگ‌ها را به همراه کد هگز هر کدام به شما می‌گوید تا بتوانید آن را در برنامه‌های دیگر تکثیر کنید.

همچنین می‌توانید رنگ‌های دلخواه را ذخیره کنید، از عکس‌های استوک یا عکس‌های خودتان استفاده کنید و حتی می‌توانید پالت‌های رنگی کامل ایجاد و ذخیره کنید. این ابزار مفیدی است که می‌توانید از آن برای کمک به دریافت رنگ مناسب لوگو استفاده کنید.

  • Z Mobile Logo Maker

بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید

Z Mobile’s Logo Maker یکی از بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو برای اندروید است که راه حل ساده‌ای برای طراحی لوگوی سریع به شما ارائه می‌دهد.

در این برنامه شما از ابتدا با یک بوم خالی شروع می‌کنید و دسته‌ای از عناصر را اضافه می‌کنید تا زمانی که چیزی را که دوست دارید به دست آورید. این برنامه شامل بیش از 100 تصویر پس‌زمینه، چرخش سه‌بعدی، بافت‌ها و پوشش‌ها، فیلترها، بیش از 100 فونت است و می‌توانید آن را با پس‌زمینه شفاف برای استفاده در سایر گرافیک‌ها رندر کنید.

اگر به یک اپلیکیشن اختصاصی با ویژگی های دلخواه نیاز دارید، می توانید از خدمات طراحی اپلیکیشن اَپمون استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه:
معرفی بهترین اپلیکیشن های ادیت ویدیو اندروید
بهترین اپلیکیشن های ادیت فیلم اندروید-اپمون

بهترین اپلیکیشن ادیت ویدیو برای اندروید آیا می خواهید ویدیو ها و فیلم های خود را به کمک گوشی همراهتان مطالعه مقاله

5 تا از بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس اندروید
بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس اندروید

بهترین برنامه های ویرایش تصویر در اندروید می خواهید عکس ها و تصاویرتان را ویرایش کنید ولی نمی دانید از مطالعه مقاله

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست