7 راه های کسب درآمد از TON

7 راه های کسب درآمد از TON

قبل از اینکه با راه های کسب درآمد از TON آشنا شویم باید با چند مورد از اصطلاحاتی که به این موضوع مرتبط هستند را بشناسید:

ارز دیجیتال (Digital Curreny)

ارز هایی هستند که در فعالیت های اقتصادی به صورت الکترونیکی ذخیره و منتقل می شوند و این ارزها در واقع نوعی پول دیجیتالی یا الکترونیکی هستند. ارز های دیجیتال ماهیتی غیر متمرکز دارند و برای تبادل آنها فقط اتصال به اینترنت نیلز دارید. در ارتباط با ارز های دیجیتال می توان به بیت کوین (BTC) و تون (TON) اشاره کرد. در این مقاله به TON و راه های کسب درآمد از آن اشاره می کنیم.

توکن (Token)

توکن ها در واقع نوعی دارایی هستند که از طریق ارز های دیجیتال به دست می آیند و انواع مختلفی دارند و توکن یک دارایی دیجیتالی است که نشان دهنده مالکیت یا ارزش در یک سیستم غیر متمرکز است.

ایردراپ (Airdrop)

مفهوم ایردراپ ها در دنیای ارز های دیجیتال به معنای به دست آوردن ساده و بدون دردسر رمزارز است. در مفهوم ساده تر، می توان بدون خرید آنلاین ارز دیجیتال رمزارز بدست آورد. در واقع ایردراپ ها راهی برای بازاریابی و تبلیغات هستند که توسط استارت اپ ها و شرکت های نوپا اجرا می شود. به این صورت که معامله گران ارز های دیجیتال به طور رایگان توکن های یک پروژه را بدست می آورند و تنها خواسته ای که از آنها دارند تبلیغ حداقلی پروژه مورد نظر است.

برای همین در ایردراپ ها خیلی به موضوع دعوت دوست (invite friend) توجه می شود، زیرا با اینکار پروژه مورد نظر تبلیغ می شود و کابران زیادی را به خود جذب می کند تا از این طریق در بین کاربران مطرح و شناخته شود و هرچه در اینکار موفق تر باشد اعتبار بیشتری کسب می کند و به هدف خود که بازاریابی است نزدیک شود و به درستی محقق شود. در ادامه به راه های کسب درآمد از TON و ایردراپ هایی که به شبکه تون وصل هستند یا با شبکه های دیگر همکاری دارند می پردازیم.

 

کسب درامد از TON

از آنجایی که TON به ارز دیجیتال تبدیل شده است از راه های مختلفی می توان از آن کسب درآمد کرد: راه هایی همچون ماینینگ و استیکینگ هستند که می توانید کسب درآمد کنید . اما ایردراپ ها به اینصورت هستند که نیازی به سرمایه گذاری ندارید و به طور رایگان توکن های رایگانی که در ایردراپ ها قرار می دهند را جمع آوری می کنید و به چند نمونه از معتبر ترین آنها اشاره می کنیم:

 

  • Not Coin (نات کوین)

یکی از معتبر ترین ایردراپ های متصل به شبکه تون است که چند ماه پیش لیست و ارزش گذاری شد و در حال حاضر دیگر قابل استخراج نیست و در بازار ارز قیمت گذاری شده است اما این تازه اول راه است. نات کوین در واقع راهی برای آشنایی با ایردراپ ها بود و بعد از آن ایردراپ های مشابه زیادی معرفی شده است و اگر نات کوین را از دست دادید می توانید از این موارد جدید استفاده کنید و زمانی که لیست شدند به درآمد برسید. ارز دیجیتال

  • Hamster Kombat (هسمتر کامبت)

یکی از پروژه های جدید ایردراپ ها که به تازگی سر و صدای زیادی در فضای مجازی کرده است و توجه های زیادی را به سمت خود جذب کرد. به طور کوتاه و مختصر می توان به سه ویژگی آن اشاره کرد: پاداش های روزانه که به مدت ده روز است و جمعا 6،649،000 سکه می دهد، کارت های 5 میلیونی که هر روز باید آنها را دریافت کنید و کلماتی که هرشب به صورت کد مورس باید وارد کنید و 1 میلیون سکه دریافت کنید.

می توانید با خرید کارت هایی که در قسمت Mine هستند امتیازی به اسم پروفیت (Proofit) دریافت کنید و این پروفیت ها به این صورت کار می کنند که در هر سه ساعت که از بات خارج می شوید با توجه به مقدار پروفیتی که جمع کردید سکه جمع می کند. این بات توسط تلگرام تایید شده است و تیک آبی دارد. از طریق زیر مجموعه گرفتن (دعوت دوست) سکه بدست می آورید و هر چقدر زیر مجموعه بیشتری گرفته شود،سکه بیشتری کسب می کنید.در اکثر ایردراپ ها این موضوع اجباری نیست ولی در ایردراپ همستر کامبت برای گرفتن کارت های 5 میلیونی دعوت دوست لازم است.

 

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله کسب درآمد از همستر کامبت را بخوانید.

 

ایردراپ

 

  • Tap Swap(تپ سواپ)

این بات شباهت زیادی به نات کوین دارد و Task(فعالیتی که با انجام آن به شما سکه می دهد مثل پیوستن به کانال تلگرامی مورد نظر) دارد. البته تپ سواپ تقریبا زمان زیادی است که در حال استخراج سکه است و زمان دقیقی در مورد لیست شدن آن مشخص نشده است اما احتمالا به زودی لیست خواهد شد و در کیف پول ارزی شما انتقال داده می شود. این بات به شبکه تون وصل نیست و با شبکه Binance همکاری می کند و اگر این ایردراپ را دارید باید به کیف پول Binance وصل کنید. تپ سواپ نیز توسط تلگرام تایید شده است و تیک آبی دارد.

 

airdrop

 

  • Yes Coin (یس کوین)

یکی دیگر از ایردراپ های متصل به شبکه تون است. از لحاظ ساختار کمی با دیگر ایردراپ ها تفاوت دارد و به این شکل که با کلیک روی صفحه سکه بگیرید نیست بلکه باید سکه ها را جمع کنید و می توانید به کیف پول TON وصل کنید تا در زمان لیست شدن به آن انتقال داده شود. یس کوین نیز Task هایی برای دریافت سکه دارد. این بات توسط مدیر تلگرام تایید شده است.

 

airdrop

 

  • Catizen ( کتیزن)

نحوه بازی آنبا دیگر ایردراپ ها متفاوت است به این شکل که باید گربه هایی که شبیه به یکدیگر هستند را باهم جفت کنید و یک گربه جدید به شما می دهد و به سرپرستی افراد بدهید و سکه دریافت کنید.این بات نیز به شبکه تون متصل است.

airdrop

 

  • Pixel Tap (پیکسل تپ)

فضای جدیدی دارد و تفاوت آن با دیگر ایردراپ ها این است که فضای سرگرم کننده ای دارد و جنبه بازی دارد. به این صورت که با یک شخص رندوم مبارزه می کنید و اگر برنده شوید سکه دریافت می کنید و اگر بازنده شوید نصف مبلغ جایزه را از سکه های شما کم می کند. این بات نیز پاداش های روزانه دارد و همچنین هر روز می توانید چهار عکس درست را انتخاب کنید و سکه دریافت کنید.

 

airdrop

 

  • RichQuestBot

در این بات به سوال های ربات جواب می دهید و اگر ده سوال را درست جواب دهید به ازای هر 2000 سکه که جمع کنید 2 دلار می دهد و این بات نیازی به لیست شدن ندارد و برای انتقال آن به کیف پول که از TON هم پشتیبانی می شود وصل کنید. البته برای وصل کردن کیف پول باید 20 نفر را به بازی دعوت کنید و جالب است بدانید افرادی که با لینک شما وارد بلزی می شوند 40 درصد درآمد آنها به شما تعلق می گیرد.

ارز دیجیتال

 

در آخر اینکه تمام راه هایی که برای کسب درآمد از TON پیشنهاد شد اول از همه اینکه درآمد از خود شبکه تون نیاز به سرمایه اولیه دارد و باید به مهارت هایی همچون ماینینگ و استیکینگ آشنایی داشته باشید تا از سود زیادی بهره مند شوید. اما اگر می خواهید راهی را امتحان کنید که نیازی به سرمایه گذاری ندارد و به طور رایگان از ارز های دیجیتال بهره مند شوید بهتر است به سراغ ایردراپ ها بروید که در این مقاله به چند مورد از آنها اشاره شد که می توان گفت با توجه به اینکه نات کوین لیست و قیمت گذاری شد ممکن است دیگر ایردراپ ها هم لیست شوند.

پیشنهاد مطالعه:
آموزش کامل بک آپ گیری از سایت وردپرس
بک آپ گیری از سایت وردپرس

حتماً می دانید که داشتن گزینه بک آپ گیری از فایل‌ها در وب سایت وردپرسی بسیار مهم است. بدون وجود مطالعه مقاله

آموزش ثبت سایت در گوگل آنالیتیکس
ثبت سایت در گوگل آنالیتیکس

دانستن نحوه ثبت سایت در گوگل آنالیتیکس به شما کمک می کند تا به اطلاعات زیادی در مورد بازدیدکنندگان وب مطالعه مقاله

کمپین تبلیغاتی چیست؟
کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی مجموعه ای از تبلیغات است که روی یک پیام متمرکز می شود. برخی از اهداف تجاری که کمپین مطالعه مقاله

آموزش برنامه نویسی به کودکان
آموزش برنامه نویسی به کودکان

آموزش برنامه نویسی به کودکان یک فعالیت خلاقانه است که هر کودکی می تواند در آن شرکت کند. ممکن است مطالعه مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست