برنامه های ایرانی که با دعوت دوستان پول می دهند

معرفی برنامه های ایرانی که با دعوت دوستان پول میدهند

برنامه هایی که با دعوت دوستان پول میدهند

 • کدام برنامه های ایرانی با دعوت دوستان پول میدهند؟
 • آیا درست است که برخی از سایت ها و برنامه های ایرانی با دعوت دوستان پول می دهند؟

امروزه برنامه ها و اپلیکیشن ها جایگاه ویژه و نقش خاصی را در زندگی افراد ایفا می کنند. کاربردهایی که اپلیکیشن برای کاربران دارد روز به روز بیشتر می شود. افراد فعال در حوزه ی طراحی اپلیکیشن، با افزودن قابلیت های جالب و شگفت انگیز، سعی در جلب توجه افراد و به تبع آن افزایش کاربران خود را دارند. به عنوان نمونه قابلیت هایی همچون دعوت از دوستان را به برنامه خود افزوده اند و در ازای آن امتیازی را برای کاربر دعوت کننده و مدعو در نظر می گیرد؛ به طور مثال به ازای دعوت از هر نفر مبلغ مشخصی پول را به حساب کاربر واریز می کند. انجام این کار دو مزیت مهم دارد:

 1. اول اینکه سبب ترغیب کاربران به دعوت از سایر دوستانشان به برنامه می شود.
 2. دوم اینکه باعث افزایش کاربران و افراد عضو در برنامه و یا سایت می شود که به نوبه ی خود سود حاصل را برای کارفرما افزایش می دهد.

اینگونه موارد و آپشن ها معمولا در طراحی اپلیکیشن های حرفه ای پیاده سازی می شود. بدیهی است که تعداد کاربران بیشتر در اپلیکیشن مساوی است با سود بیشتر، پس با این ترفند می توانید اثربخشی برنامه تان را تا حد زیادی افزایش دهید. حال سوال اینجاست که برنامه هایی که با دعوت از دوستان پول میدهند کدامند؟ ما در این مقاله چند مورد از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

1) بانکینو

بانکینو یک از اپلیکیشن های کاربردی در زمینه ی ارائه ی خدمات بانکی به صورت دیجیتال از سوی بانک خاورمیانه است. شما با نصب این اپلیکیشن بدون نیاز به حضور در شعبات بانک های مختلف می توانید اقدام به افتتاح حساب، دریافت کارت، درخواست وام، فعال سازی رمز پویا و … نمایید و از سایر خدمات آن بهره ببرید. این اپلیکیشن یکی از برنامه های ایرانی که با دعوت از دوستان پول میدهند می باشد و خدمات بی نظیری را در قبال دعوت از دوستان به کاربر ارائه می کند از جمله:

 • در ازای دعوت از هر نفر به اپلیکیشن بانکینو، مبلغ هزار تومان به حساب کاربر دعوت کننده واریز می گردد.
 • دعوت از دوستان در اپلیکیشن بانکینو، تا یک میلیون تومان هدیه برای فرد دعوت کننده در نظر گرفته می شود.
 • هر کاربر حداکثر می تواند 20 نفر را به اپلیکیشن بانکینو دعوت کند و به عضویت درآورد.
 • همچنین افراد مدعو با داشتن کد معرف فرد دعوت کننده، افتتاح حسابشان در بانکینو به صورت رایگان انجام می شود.

اگر بخواهیم از دیدگاه دیگری به این اپلیکیشن ها نگاه کنیم درواقع جزء بهترین برنامه های ایرانی برای کسب درامد نیز محسوب می شوند و کاربران از طریق اپلیکیشن هایی نظیر بانکینو، می توانند به کسب درآمد هرچند کم بپردازند.

2) داماهی پی

داماهی پی یکی از برنامه های ایرانی که با دعوت دوستان پول میدهند می باشد. خدمات ارائه شده در این برنامه در زمینه ی پرداخت های ارزی و دانشجویی، خرید ارز دیجیتال و خرید تتر می باشد. این اپلیکیشن نیز به ازای دعوت دوستان برای فرد دعوت کننده مبلغی را واریز می کند. شرایط دعوت از دوستان در اپلیکیشن داماهی پی به شرح زیر است:
 • برای دعوت دوستان به برنامه باید کد معرف خودتان را ( که پس از فرآیند ثبت نام به شما تعلق می یابد) کپی کرده و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. هر کدام از دوستانتان که به عضویت در داماهی پی دربیاید شما مطلع می شوید، بدین صورت که از طریق لینک اختصاصی تان که برنامه در اختیارتان می گذارد می توانید لیست ثبت نامی های خود را مشاهده کنید.
 • 50 درصد از سود معاملات فرد مدعو به فرد معرف تعلق می گیرد.
 • هیچ محدودیتی در تعداد افراد برای دعوت به برنامه وجود ندارد.

3) اپلیکیشن پوول

اپلیکیشن پوول یک اپلیکیشن کسب درآمد با دعوت دیگران است، درواقع یکی از برنامه های ایرانی که با دعوت از دوستان پول میدهند می باشد. این اپلیکیشن یک برنامه ی کم حجم برای سیستم عامل اندروید است که پس از ثبت نام و احراز هویت از طریق تصویر کارت ملی، مبلغ 20 هزار تومان به حساب شما واریز می گردد. شرایط ویژگی های این اپلیکیشن به شرح زیر است:
 • این اپلیکیشن تنها برای افراد بالای 18 سال قابل استفاده است و چنانچه پس از اهراز هویت مشخص شود که سن شما کمتر 18 سال است نه تنها مبلغ مورد نظر را دریافت نمی کنید بلکه نت خود را نیز بیهوده مصرف کرده اید.
 • با استفاده از کد معرف که اپلیکیشن در اختیارتان می گذارد می توانید به دعوت از دوستانتان بپردازید و به ازای دعوت از هر نفر 30 هزار تومان دریافت کنید.
 • محدودیتی در تعداد افراد دعوتی به برنامه از سمت شما وجود ندارد، هر چه تعداد بیشتری دعوت کنید سود حاصل نیز برای شما بیشتر خواهد بود.

4) بلو بانک

بلو بانک را اگر بخواهیم در یک جمله توصیف کنیم باید بگوییم که بانکی است به صورت تمام الکترونیک و بدون هیچ شعبه ای در سطح کشور. شروع کار بلو بانک به زمان شیوع ویروس کرونا د سال 1398 بر می گردد؛ زمانی که تمامی افراد به دنبال انجام کارها به صورت اینترنتی و غرحضوری بودند و لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی ایجاب می کرد که افراد در اماکن شلوغ و پر تردد از جمله بانک ها حضور پیدا نکنند و تا حد امکان کارهایشان را به صورت اینترنتی پیش ببرند. با پیدایش بلو بانک که زیر نظر بانک سامان است، دیگر نیازی به حضوری در شعب بانک ها حتی برای افتتاح حساب نیز وجود نداشت و از این رو افراد زیادی به سمت استفاده از این اپلیکیشن و افتتاح حساب در بلو بانک کشیده شدند. بلو بانک نیز از جمله برنامه های ایرانی که با دعوت دوستان پول میدهند می باشد و به ازای معرفی هر کاربر با استفاده از کد معرف شما، مبلغی را به عنوان هدیه به حساب شما واریز می کند.

سخن آخر

آنچه ما در این مقاله بررسی کردیم لیستی از بهترین برنامه های ایرانی که با دعوت دوستان پول می دهند بود؛ قطع به یقین اپلیکیشن های دیگری نیز وجود دارد که در ازای دعوت از دوستان، امتیازی را به کاربر دعوت کننده اختصاص دهد، همچنین سایت های خارجی ای نیز وجود دارند که در این حیطه فعالند و جزء برنامه هایی هستند که امتیازاتی در برای دعوت از دوستان به سایت و عضو شدن در نظر می گیرد.

پیشنهاد مطالعه:
برنامه های ایرانی برای کسب درامد (6 اپ)
بهترین برنامه های ایرانی برای کسب درامد

آیا کسب درامد از طریق اپلیکیشن ممکن است؟ بهترین برنامه های ایرانی برای کسب درامد کدم‌اند؟ میزان درامد از هرکدام مطالعه مقاله

کسب درآمد از طریق اپلیکیشن موبایل
کسب درآمد از طریق اپلیکیشن

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توان از برنامه های موبایل درآمد کسب کرد؟ این مقاله مطالعه مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست