طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

یکی از موارد مهم در مورد مراکزی که از سیستم نوبت دهی سنتی استفاده می‌کنند، حجم زیاد مراجعین و تهیه لیست انتظار برای آنها است. امروزه ایجاد فضای مناسب برای مراجعین، ایجاد محیطی آرام برای انتظار با ظرفیت بالا و داشتن یک یا چند منشی برای ارائه خدمات و صف برای مشتریان بسیار هزینه بر است. شما می‌توانید درخواست طراحی اپلیکیشن نوبت دهی بدهید که بیماران در این سیستم می‌توانند نام پزشک و زمان مراجعات خود را مشخص کرده و هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنند و پزشکان می‌توانند زمان‌های مراجعه بیماران را بلافاصله مشاهده کنند.

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

اپلیکیشن نوبت دهی چیست؟

ابتدا باید تعریف دقیقی از طراحی اپلیکیشن نوبت دهی داشته باشیم. در این نوع ساختار طراحی اپ، کاربران می‌توانند بدون مراجعه حضوری و بصورت آنلاین در اپلیکیشن شما، زمان ملاقات خود را بصورت آنلاین رزرو و برنامه ریزی کنند. در برخی از مراکز پزشکی که گروهی از پزشکان وجود دارد، کاربر می‌تواند یکی از پزشکان را انتخاب کرده و نقش خود را بر اساس دسته مورد نیاز و تخصص پزشک مورد نیاز، علاوه بر مشاوره رایگان و تعیین وقت ویزیت تعیین کند. در برخی موارد شما همچنین می‌توانید هزینه ویزیت را به صورت آنلاین تعیین نمایید و کاربر همچنین می‌تواند هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کند و به موقع در مطب یا کلینیک حضور داشته باشد.

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

ویژگی‌های اپلیکیشن نوبت دهی اَپمون

رزرو آنلاین

امکان رزرو نوبت در سایت برنامه و قرارهای ملاقات با انتخاب زمان و روز دلخواه

پرداخت الکترونیکی

درگاه پرداخت آنلاین برای پرداخت الکترونیکی برای ویزیت پزشک

ارسال پیام یادآوری

ارسال پیام متنی یادآوری به بیمار چند ساعت قبل از زمان ملاقات

بازدید آنلاین

فقط با استفاده از لپ تاپ یا تلفن همراه از راه دور به بیمار مراجعه کنید.

سفارشی سازی

ساعات ملاقات خود را بر اساس روزهایی که در دفتر کار هستید شخصی سازی کنید.

تغییر زمان ملاقات

ویزیت بیمار را به چند ساعت یا یک روز دیگر تغییر دهید.

هزینه طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

پکیج پایه

شروع قیمت از
26 میلیون
 1. نسخه اندروید 
 2. فاقد نسخه PWA
 3. فاقد نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

پکیج حرفه ای

تماس بگیرید
 1. نسخه اندروید
 2. نسخه PWA
 3. نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)

اهمیت طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

با ظهور دستگاه‌های هوشمند مانند تلفن همراه و تبلت، استفاده از برنامه‌های مختلف بسیار محبوب شده است. برنامه‌های نوبت دهی آنلاین نیز می‌تواند در برآوردن نیازهای کاربران مؤثر باشد. در ساختار این نوع نرم افزارها مانند وب سایت‌های صف انتظار، از امکانات زیادی مانند امکان نوبت دهی و مشاوره آنلاین برخوردارند. در این نوع بستر، کاربران می‌توانند فعالیت‌های آنلاین خود مانند دریافت و مشاهده قرار ملاقات، جزئیات قرارهای دریافتی و اطلاعاتی مانند آدرس و شماره تلفن مراکز درمانی، امکان لغو قرار ملاقات، مشاوره آنلاین، بررسی رزومه پزشکان و جستجوی موارد زیر را مشاهده کنند. دکتر مورد نیاز آنها به راحتی می‌توانید پرداخت، شارژ حساب و بسیاری از ویژگی‌های دیگر را مدیریت کنید.

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

شرکت طراحی اپلیکیشن اَپمون با استفاده از تجربه و تخصص خود در زمینه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن و بر اساس چارچوب java و phyton و سایر زبان‌های برنامه نویسی روز دنیا، امکاناتی مانند پلتفرم‌های فروشگاه سازی، زمان بندی آنلاین برای انواع گوشی‌ها را ارائه می‌دهد. این پلتفرم‌ها را می‌توان روی انواع میزبان مشترک و اختصاصی نصب کرد. این بسترها با سه نوع قالب مختلف طراحی شده‌اند و همچنین می‌توان با توجه به نیاز با ویژگی‌های خاص طراحی و کدگذاری کرد.

مزایای طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

رزرو نوبت در هر ساعت از شبانه روز

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های سیستم اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین، رزرو نوبت به صورت 24 ساعته می‌باشد که در سیستم‌های سنتی امکان پذیر نیست.

آدرس مرکز پزشکی

یافتن آدرس مرکز درمانی برای بیمارانی که برای اولین بار از این مرکز بازدید می‌کنند کمی دشوار است و می‌توانید آدرس خود را در نقشه گوگل ثبت کرده و بیماران با استفاده از نرم افزارهای ناوبری مانند ویز و گوگل مپ محل موردنظر را پیدا کنند.

تغییر زمان نوبت دهی

به هر دلیلی ممکن است بیمار نتواند به موقع حاضر شود. در سیستم‌های نوبت دهی آنلاین، انتظار می‌رود که بیمار بتواند با توجه به مرکز پزشکی، قرار خود را برای چند ساعت یا چند روز لغو یا تغییر دهد.

ارسال پیامک و یادآوری

بسیاری از ملاقات‌ها برای چند روز یا حتی چند هفته بعد است و ممکن است بیمار زمان ملاقات را فراموش کند، بنابراین منشی باید زنگ بزند و ساعت و روز ملاقات را به همه بیماران یادآوری کند. آیا تا به حال فکر کرده‌اید که منشی چند ساعت در روز باید با همه بیماران تماس بگیرد تا نوبت آنها را به آنها یادآوری کند؟ این کار در اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین بسیار ساده است و خود سیستم به طور خودکار پیام‌هایی را برای بیماران ارسال می‌کند که ملاقات را به بیمار یادآوری می‌کنند.

گزارشات مدیریت

سیستم نوبت دهی آنلاین همه گزارشات مفید مانند تعداد بازدیدکنندگان به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه و همچنین تعداد بیماران را در اختیار شما قرار می‌دهد و همچنین گزارشات مالی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

جلوگیری از ازدحام زیاد در مرکز

ازدحام بیش از حد در زمان مراجعه بیماران به یکی از چالش‌های اصلی پزشکان تبدیل شده است و مطب‌ها و بیمارستان‌ها به دلیل ازدحام زیاد و استفاده از سیستم‌های نوبت دهی سنتی، بیشترین آسیب پذیری را در برابر شیوع ویروس کرونا دارند. به همین دلیل طراحی اپلیکیشن نوبت دهی به شما در حل این مشکل بسیار کمک می‌کند.

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

سوالات متداول

پس از بررسی تمام جزئیات ایده خود، تیم طراحی اپلیکیشن موبایل اَپمون پیشنهادی را برای شما ارسال می‌کند که شامل تمام جزئیات روند کار، از جمله هزینه و زمان بندی و سایر موارد است.

بستگی به نوع اپلیکیشن و امکانات موردنیاز شما طراحی اپلیکیشن بین 10 روز تا 2 ماه به طول می‌انجامد. اما اگر درخواستی برای پروژه خاصی دارید، برنامه با توجه به توضیحات و نکات درخواستی شما اعلام می‌شود.

کلیه محصولات شرکت اَپمون از پشتیبانی رایگان و خدمات گارانتی یکساله برای موارد تعمیر و تغییرات برخوردارند.

اَپمون از HTML5، CSS3، Javascript و Jquery در بخش زبان‌های کلاینت و پایگاه‌های داده PHP و MySql در قسمت سمت سرور استفاده می‌کند.

فهرست