طراحی اپلیکیشن در تهران

در سراسر کشور و به خصوص در شهر تهران شاهد ارائه خدمات و محصولات شرکت های کوچک و بزرگ هستیم. برای استفاده از این فرصت عالی که با گسترش گسترده گوشی های هوشمند در بین مردم ایجاد شده و برای برقراری ارتباط با مشتریان خود در هر زمان و مکان، می توانید با طراحی اپلیکیشن در تهران از این قابلیت استفاده کنند.

طراحی اپلیکیشن در تهران

اهمیت طراحی اپلیکیشن در تهران

اپلیکیشن، نرم افزاری است که با هدف خاص طراحی شده و بر روی تلفن همراه، رایانه لوحی یا رایانه نصب شده است. برنامه های کاربردی برای اهداف مختلفی طراحی شده اند که مهمترین آنها برنامه های خدماتی مانند اپلیکیشن های بانکی، برنامه های اپراتور تلفن همراه، برنامه های تاکسی اینترنتی (مانند snapp)، برنامه های شبکه های اجتماعی و موارد دیگر است.

طراحی اپلیکیشن شامل فرایند ایجاد یک برنامه کاربردی با استفاده از یک زبان برنامه نویسی پیشرفته و اجرای آن برای سیستم عامل های مختلف است. به عنوان مثال برنامه های تلفن همراه اغلب برای سیستم عامل های iOS یا Android طراحی می شوند. با افزایش و رشد استفاده از تلفن های هوشمند و همچنین تمایل شرکت ها برای فعالیت در دنیای مجازی بسیاری از مردم به استفاده از برنامه های تلفن همراه برای انجام سریعتر و ایمن تر کار خود توجه می کنند. خوبی برنامه ها این است که به راحتی از طریق تلفن همراه قابل دسترسی هستند و می توانند به راحتی در سیستم عامل های موجود (iOS و Android) نصب و استفاده شوند.

برای طراحی برنامه های قدرتمند سازگار با سیستم عامل ها مانند iOS و اندروید، خدمات طراحی اپلیکیشن در تهران، عوامل مختلف مانند سهولت استفاده از برنامه، پیاده سازی سریع و قدرتمند، امنیت محیط برنامه، رابط کاربری ساده، ویژگی ها و ویژگی های موجود، رنگ و ظاهر با لذت در نماد برنامه ظاهر می شود.

مزایای طراحی اپلیکیشن در تهران

مشاهده محصولات و خدمات

با پیشرفت تکنولوژی، فروش بسیاری از محصولات به سمت اینترنت حرکت می کنند. این موج از محصولات آنلاین در نهایت گسترش خواهد یافت. هم اکنون با طراحی اپلیکیش در تهران می توانید محصولات خود را بصورت آنلاین قبل از رقبای خود نشان دهید.

کسب درآمد از برنامه

فروش آنلاین باعث شده است که بسیاری از محصولات به ویژه محصولات مجازی، هزاران بار به جای یکباره فروخته شوند. فروش آنلاین شما یک مزیت رقابتی نسبت به رقبای شما است.

دستیابی به مشتریان بیشتر

مشتریان در انتخاب فروشگاه، عواملی مانند قیمت مناسب، کیفیت و راحتی را در نظر می گیرند. در عین حال فروش شما با استفاده از برنامه راحتی و تخفیف را به همراه خواهد داشت.

هزینه طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی اپلیکیشن در تهران

پکیج پایه

شروع قیمت از
22 میلیون
 1. نسخه اندروید 
 2. فاقد نسخه PWA
 3. فاقد نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
طراحی اپلیکیشن در تهران

پکیج حرفه ای

تماس بگیرید
 1. نسخه اندروید
 2. نسخه PWA
 3. نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
 9. طراحی وب سایت
طراحی اپلیکیشن در تهران

پکیج ویژه

تماس بگیرید
 1. نسخه اندروید
 2. نسخه PWA
 3. نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
 9. طراحی وب سایت
 10. ویژگی ها و امکانات اختصاصی

سفارش طراحی اپلیکیشن در تهران

از جمله مهمترین کاربردهای ساخت اپلیکیشن در شهر تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد. طراحی اپلیکیشن املاک تهران، طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی در تهران، طراحی اپلیکیشن موسیقی در تهران، طراحی اپلیکیشن خبری در تهران، طراحی اپلیکیشن بیمه در تهران، طراحی اپلیکیشن پزشکی در تهران، طراحی اپلیکیشن آگهی در تهران و غیره. شرکت طراحی اپلیکیشن اَپمون با داشتن برنامه نویسان حرفه ای همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان را جلب کند. برای سفارش اپلیکیشن اندروید و ios مدنظر خود همین حالا می توانید با ما تماس بگیرید.

ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن در تهران

پشتیبانی رایگان

پس از طراحی اپلیکیشن در تهران، تیم پشتیبانی فنی ما تا یک سال از برنامه شما به صورت رایگان پشتیبانی می کند. پشتیبانی شامل مسائل فنی، امنیت، تغییرات و توسعه برنامه تا حدی است. در صورت نیاز به توسعه برنامه بزرگ، این ویژگی باید توسط تیم فنی بررسی شود.

تست های امنیتی برنامه

تست امنیت یکی از مهمترین مسائل طراحی برنامه است. پس از ساخت برنامه و رفع اشکالات اولیه ، تیم فنی اَپمون آزمایشات امنیتی را با توجه به آخرین تکنیک های امنیتی انجام می دهند. همچنین می توانیم به درخواست کارفرما، بررسی های امنیتی خاصی را انجام دهیم.

طراحی دلخواه

می توانید طراحی برنامه را از شرکت اَپمون کاملا مطبق سلیقه خود سفارشی دهید. قبل از مرحله تولید برنامه، تیم طراحی اپللیکیشن ما کل برنامه را برای شما و به سلیقه شما طراحی می کند.

رمزگذاری سفارشی

پس از تأیید نمونه اولیه برنامه و همچنین بررسی تمام نکات مهم در برنامه، تیم فنی در اَپمون تولید برنامه را آغاز می کند. در مجموعه ما برنامه ها با استفاده از فناوری REACT NATIVE کدگذاری شده و قابل توسعه هستند و کد منبع در اختیار شما قرار می گیرد.

مشاوره در زمینه هاست

سرورها و هاستی که اپلیکیشن مربوطه بر روی آنها نصب شده است یکی از مهمترین مسائل برنامه ها هستند. به همین علت، ما در شرکت اَپمون برای کسانی که نمی دانند چه نوع هاست و سروری را تهیه کنند، مشاوره تخصصی ارائه می دهیم.

مشاوره اختصاصی

قبل و پس از طراحی و تولید برنامه، تیم طراحی اپلیکیشن ما به شما توصیه های مربوط به این حوزه را ارائه می دهد. برای مثال موارد مانند اینکه چگونه فروش و بازار خود را گسترش می دهیم و چگونه می توانیم فضای کاری را با توجه به بازار آینده گسترش دهیم.

طراحی اپلیکیشن در تهران

ساخت اپلیکیشن در تهران

در شهرهای پرجمعیت مانند تهران، کسب و کارها باید دیده و شناخته شوند. اگر در تهران اپلیکیشن را درست طراحی کنید، می توانید سریعتر از سایر رقبا دیده شوید و مشتریان زیادی را جذب کنید. تقریباً همه مشاغل نیاز به طراحی اپلیکیشن دارند. زیرا امروزه بیشتر مردم برای نیازهای روزانه خود از اپلیکیشن های موبایل استفاده می کنند. همچنین بیشتر افراد اپلیکیشن های مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو می کنند و روی گوشی خود نصب می کنند تا از خدمات مختلف شهر خود برای امور روزمره خود مطلع شوند. تهران یکی از مهم ترین شهرهایی است که طراحی و ساخت اپلیکیشن در آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

چرا طراحی اپلیکیشن در تهران توسط ما؟!

پشتیبانی قوی و رایگان

پشتیبانی یکی از مواردی است که ما سعی می کنیم پس از اتمام پروژه ها و ایجاد همه تغییرات و اصلاحات لازم در کوتاه ترین زمان ممکن در کنار مشتری باشیم.

سابقه طولانی

اَپمون وب سال هاست در زمینه طراحی اپلیکیشن در تهران فعالیت می کند و یکی از با تجربه ترین برندها در این زمینه است و بسیاری از افراد با طراحی برنامه های خود، اَپمون را می شناسند.

نمونه کارهای متنوع

شرکت اَپمون با طراحی برنامه های کاربردی متنوع و قدرتمند توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند و در مقایسه با رقبا به خوبی پیش رفته است.

تیمی متخصص و مجرب

ما در شرکت طراحی اپلیکیشن اَپمون توانسته ایم افراد باتجربه و متخصص را آموزش دهیم تا با گذر از مسائل و مشکلات متعدد به راحتی نیازهای مشتریان را در زمینه طراحی برنامه برآورده کنند.

قیمت کارشناسی شده و منصفانه

اگر قیمت طراحی اپلیکیشن در تهران به صورت تخصصی و با تجزیه و تحلیل اعلام شود، رابطه بلند مدت بین شرکت توسعه دهنده برنامه و مشتری خواهد بود. نه قیمت پایین و نه قیمت بالا برای این کار مناسب نیست.

تیم فنی منسجم و حرفه ای

برای طراحی یک برنامه حرفه ای اندروید و IOS ، متخصصان مختلف مانند متخصصان پشتیبان گیری، وب سرویس، متخصصان طراحی، متخصصان اندروید، متخصصان IOS و … باید با یکدیگر همکاری کنند تا خروجی مناسب را دریافت شود.

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران

امروزه یافتن بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران یکی از مسائل اساسی هر کسب و کاری است. آیا به دنبال یک شرکت طراحی اپلیکیشن خبره و شگفت انگیز هستید که راه را برای رسیدن به اهدافتان هموار کند؟ آیا کیفیت در طراحی و ساخت اپلیکیشن برای شما مهم است؟ آیا می خواهید اپلیکیشن خود را بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا توسعه دهید؟

اگر پاسخ این سوالات مثبت است، بدون شک شرکت طراحی اپلیکیش موبایل اَپمون، بهترین انتخاب شماست. برای اَپمون فرقی نمی‌کند که برنامه‌ای برای یک دفتر، فروشگاه، بیمارستان یا هر کسب‌وکار کوچک یا بزرگ دیگری بسازید. اَپمون با داشتن طراحان متخصص در زمینه طراحی اپلیکیشن، اپلیکیشنی حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد که به راحتی می توانید به مخاطبان خود خدمات رسانی کنید.

طراحی اپلیکیشن اندروید در تهران

طراحی اپلیکیشن در تهران

محبوب ترین سیستم عامل موبایل دنیا، اندروید است و با وجود کاربردهای متعدد و سهولت استفاده توسط کاربر مبتدی، آن را به ابزاری عالی تبدیل کرده است و کمتر شرکتی وجود دارد که روی طراحی اپلیکیشن های اندرویدی خود تمرکز نکرده باشد.

طراحی اپلیکیشن اندروید در تهران یکی از فعالیت های مهم توسعه بیزینس و کسب و کار در تهران است. برخی از فعالیت ها نیاز به طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن دارند که در صورت لزوم نیاز به همگام سازی دارند. با همگام سازی بین سایت و اپلیکیشن، تغییرات در هر یک، دیگری را تغییر می دهد و نیازی به تغییر مجدد در ابزار دیگر نیست. شرکت اَپمون یک شرکت برنامه نویسی اندروید در تهران است که خدمات با کیفیت و متنوعی را به مشتریان در هر زمینه ای ارائه می دهد.

طراحی اپلیکیشن IOS در تهران

طراحی اپلیکیشن در تهران

سیستم عامل IOS برای گوشی های اپل که چند سالی است مورد توجه درصد زیادی از افراد جامعه قرار گرفته است. اگر می خواهید برای کسب و کار خود اپلیکیشن داشته باشید، بهتر است در کنار یک اپلیکیشن اندروید، طراحی اپلیکیشن ios در تهران را نیز مدنظر قرار بدهید.

تعداد کمی از شرکت های استان تهران توانایی ساخت و طراحی اپلیکیشن iOS را با محدودیت های اعمال شده از سوی کمپانی اپل دارند و تیم تخصصی طراحی اپلیکیشن iOS در تهران شرکت اَپمون راه حل ایجاد و ساخت این اپلیکیشن ها را در بهترین حالت برای مشتریان خود ارائه می کند. اگر نیاز به یک اپلیکیشن ios دارید می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن در تهران

سوالات متداول

تیم طراحی اپلیکیشن در تهران اَپمون، برنامه های شما را به بهترین شکل و با بهترین زبان های برنامه نویسی و با استفاده از آخرین فناوری ها طراحی و توسعه می دهد، پس خیالتان از این بابت راحت باشد.

پس از بررسی تمام جزئیات ایده شما، متخصصین اَپمون یک پروپوزال و یک وایرفریم برای شما ارسال می کند که تمام جزئیات فرآیند کسب و کار، از جمله هزینه و زمان اجرا را فهرست می کند.

بله، می توانید طرح خود را با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ یا ایلوستریتور و یا روی کاغذ بکشید و برای ما ارسال کنید. پس از بررسی مدل توسط تیم فنی، طراحی رابط کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

تجربه کاربری خوب، فروش آنلاین و اطلاع رسانی با امنیت بالا، راندمان بالا و سرعت بارگذاری از جمله ویژگی های یک اپلیکیشن خوب هستند.

تمامی خدمات طراحی نرم افزار و اپلیکیشن اَپمون شامل یک سال پشتیبانی رایگان و حرفه ای می باشد. همچنین پشتیبانی ها اغلب آنلاین و غیرحضوری انجام می شود.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  ببخشید من یک اپلیکیشن مشابه اسنپ و تپ سی میخوام، می خواستم ببینم هزینه و مدت زمان طراحییش به چه صورته؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست