طراحی اپلیکیشن در اصفهان

شما به عنوان یک کارفرما باید برای پیشی گرفتن از سایر رقبای خود، یک تمایز ایجاد کنید و حداقل یک برتری نسبت به بقیه داشته باشید؛ شاید برای این کار راه های متفاوتی به ذهنتان برسد اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که شما زمان امتحان کردن و شکست های احتمالی را ندارید و ممکن است ضرر های زیادی را متحمل شوید، اما اگر یک راه مطمئن و تایید شده را در پیش گیرید، موفقیت شما تضمین شده است. یکی از راه های مطمئن در توسعه کسب و کار، طراحی اپلیکیشن در اصفهان می باشد. 

طراحی اپلیکیشن در اصفهان

طراحی اپلیکیشن در اصفهان

امروزه افراد زیادی به دنبال راه های مطمئن برای توسعه و رونق دادن کسب و کار خود هستند و برای رسیدن به این هدف، راهکار های مختلفی را امتحان می کنند. احتمالا اولین راه حلی که به ذهن هر کسی می رسد انجام تبلیغات است مانند ثبت آگهی، تبلیغات در پیج های اینستاگرام، استفاده از بیلبورد های تبلیغاتی و …، اما تبلیغات همه چیز نیست؛ این نکته را در نظر داشته باشید که تبلیغات به نوعی شروع کار است و اقدامات اصلی شما به عنوان کارفرما تازه بعد از تبلیغات شروع می شود.

 

  •  
طراحی اپلیکیشن در اصفهان

طراحی اپلیکیشن در اصفهان

شرکت طراحی اپلیکیشن در اصفهان

چنانچه تصمیم به طراحی اپلیکیشن برای کسب و کارتان در اصفهان را دارید، باید مجموعه ای معتبر و مجرب در زمینه ی طراحی اپلیکیشن را برگزینید تا شما را به هدفتان برساند.

مجموعه اپمون، شرکت طراحی اپلیکیشن در اصفهان می باشد که با سابقه ای درخشان و کادری مجرب و حرفه ای به طراحی و ساخت اپلیکیشن مشغول به فعالیت هستند. تمامی آنچه که مدنظر دارید تا در اپلیکیشن شما وجود داشته باشد، توسط مجموعه اپمون پیاده سازی می شود و در نهایت اپلیکیشن دلخواهتان را با بهترین کیفیت می توانید تحویل بگیرید.

مجموعه ی اپمون، با دارا بودن برنامه نویسان و توسعه دهندگان حرفه ای اندروید و ios، از پس طراحی و ساخت هر نوع اپلیکیشنی برآمده و آنچه را که مدنظر دارید تماما اجرا خواهد کرد. این مجموعه همچنین در زمینه ی طراحی و ساخت اپلیکیشن در اصفهان به شما خدمات مشاوره به صورت رایگان را می دهد تا بتوانید بهینه ترین راه را برای ساخت اپلیکیشن خود در پیش گیرید.

قیمت طراحی اپلیکیشن در اصفهان

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در اصفهان

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در اصفهان

شروع قیمت از
14.500 میلیون

اپلیکیشن فروشگاهی نرم افزاری است که در تلفن های همراه Android و IOS نصب می شود و این اپلیکیشن با ایجاد تعامل باعث می شوند تا کابران در هر ساعت از شبانه روز به راحتی به محصولات و خدمات مورد نیاز دسترسی پیدا کنند.

طراحی-اپلیکیشن-خدماتی-در-اصفهان

طراحی اپلیکیشن خدماتی در اصفهان

شروع قیمت از
28.500 میلیون

طراحی اپلیکیشن خدماتی یکی از پرکاربردترین برنامه ها برای شرکت هایی است که به مشتریان خدمات ارائه می دهند. شرکت ها برای رونق کار خود نیاز به طراحی اپلیکیشن خدماتی دارند.

طراحی اپلیکیشن آگهی در اصفهان (مشابه دیوار)

شروع قیمت از
30.500 میلیون

یکی از مهمترین و محبوب ترین زمینه های طراحی اپلیکیشن موبایل، ساخت اپلیکیشن های درج آگهی است. این نوع نرم افزار یک برنامه تبلیغاتی است که یک کاربرد میانجی بین خریدار و فروشنده است.

طراحی اپلیکیشن شرکتی در اصفهان

طراحی اپلیکیشن شرکتی در اصفهان

شروع قیمت از
12.500 میلیون

با طراحی اپلیکیشن شرکتی، شما می توانید محصولات و خدمات خود را به افراد بی شماری ارائه دهید و این به شما کمک می کند تا یک برند معتبر و شناخته شده در بین مردم کسب کنید.

طراحی اپلیکیشن خبری در اصفهان

طراحی اپلیکیشن خبری در اصفهان

شروع قیمت از
25.500 میلیون

برنامه های خبری بهترین انتخاب برای دسترسی کاربران به اخبار است. امروزه استفاده از اپ های خبری به جای خرید روزنامه بهترین و آسان ترین راه حل برای دسترسی به جدیدترین اخبار روز است.

طراحی-اپلیکیشن-تاکسی-اینترنتی-در-اصفهان

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی در اصفهان

شروع قیمت از
44.500 میلیون

طراحی یک اپلیکیشن برای تاکسی اینترنتی نه تنها به مشتریان امکان می دهد تا با موفقیت سفارش تاکسی خود را به راحتی ارسال کنند بلکه به آنها امکان می دهد بازخورد مسافران را نیز دریافت نمایند.

مراحل طراحی اپلیکیشن در اصفهان

انتخاب ایده

پس از تعریف ایده، نوبت به تعریف طرح برنامه شما می‌رسد. در این مرحله می‌توانید طرح اصلی خود را با جزئیات روی یک تکه کاغذ بکشید. در این مرحله شما به راحتی می‌توانید از مشاوره رایگان اَپمون استفاده کنید و طراحی قاب حرفه‌ای را برای ساخت برنامه به ما بسپارید.

انتخاب طرح

بعد از تعریف ایده، وقت آن است که طراحی برنامه خود را تعریف کنید. در این مرحله می‌توانید طرح اولیه خود را با جزئیات روی یک کاغذ بکشید. در این مرحله، شما می‌توانید به راحتی از مشاوره رایگان اَپمون بهره مند شوید و طراحی Wireframe حرفه‌ای را به ما بسپارید تا یک فروشگاه نرم افزار برای Android و iOS ایجاد کظنیم.

طراحی اولیه گرافیک

پس از مرحله طراحی وایر فریم، تیم طراحی تجربه کاربر یا تیم ui/ux طراحی و ساخت برنامه شما را که با نرم افزارهای گرافیکی طراحی شده است، ظاهر می‌کند. این بخش بسیار مهم است زیرا نشان دهنده مساحت کل برنامه شما است.

ظاهر برنامه را پیاده سازی کنید

در این مرحله، ظاهر برنامه در قالب برنامه نویسی با توجه به طراحی اولیه انجام شده توسط تیم UI پیاده سازی می‌شود، سپس کل وب سایت طراحی شده و آزمایش تجربه کاربر انجام می‌شود.

برنامه نویسی و کدنویسی

در این مرحله، تیم برنامه نویسی اَپمون پایگاه داده نرم افزار را با توجه به ظاهر و جزئیات آن طراحی می‌کند، سپس رابطه بین آنها را مشخص می‌کند و شروع به نوشتن یک API می‌کند تا نرم افزار پویا و پویا شود. برنامه نویسان جلو از API های ساخته شده در نرم افزار استفاده می‌کنند.

پشتیبانی برنامه

پس از انجام تمام مراحل در مرحله آخر، برنامه در موارد مختلف آزمایش می‌شود. به عنوان مثال برنامه به تعداد کاربران تست بستگی دارد و همه مشکلات آن برطرف شده است. در جلسه آخر به صورت آنلاین یا حضوری، نحوه کار در جلسه با شرکت اَپمون به آنها گفته می‌شود و همه توضیحات نیز به آنها داده می‌شود.

سفارش طراحی اپلیکیشن در اصفهان

برای درخواست سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان (اندروید و ios) میتوانید با یکی از شماره تلفن های 09129648948 و یا 02128423435 تماس حاصل فرمایید.

هم چنین می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کنید و از راهنمایی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند گردید

سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان

اپلیکیشن سَرَک

اپلیکیشن مشاورینو

اپلیکیشن مشاورینو

اپلیکیشن صلصال

اپلیکیشن صلصال

اپلیکیشن سیدرا

اپلیکیشن سیدرا

اپلیکشن راز هنر

اپلیکیشن الماس

اپلیکیشن آموزشگاه الماس

مزایای طراحی اپلیکیشن در اصفهان

افزایش بهره وری کسب و کار شما

افزایش محبوبیت برند شما

برقرای ارتباط نزدیک با مشتریان

مزایای طراحی اپلیکیشن در اصفهان

کاهش هزینه و افزایش درآمد

افزایش ترویج وفاداری مشتری

پیشی گرفتن از سایر رقبا

طراحی اپلیکیشن اندروید در اصفهان

ساخت برنامه اندروید اصفهان

کاربران اندروید در ایران به مراتب بیشتر از کاربران آیفون است، به همین سبب، پیشنهاد ما به شما این است که اولویت طراحی اپلیکیشن را بر روی نسخه ی اندروید بگذارید. بیش از 80 درصد ایرانیان، از گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید استفاده می کنند و زمانی که شما قصد طراحی اپلیکیشن را دارید، ابتدا نسخه ی اندروید آن را طراحی کنید. مجموعه اپمون با دارا بودن توسعه دهندگان و برنامه نویسان حرفه ای اندروید، به ساخت برنامه اندروید در اصفهان می پردازد و با تحویل به موقع اپلیکیشن مطابق با سلیقه تان، شما را در نائل شدن به اهداف کسب و کارتان یاری می کند. این مجموعه طراحی بیش از 180 اپلیکیشن اندروید را در کارنامه خود ثبت کرده است.

طراحی اپلیکیشن ios در اصفهان

طراحی اپلیکیشن ios اصفهان

با اینکه اکثر کاربران گوشی همراه در ایران از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند اما از اهمیت طراحی اپلیکیشن ios در اصفهان نیز نباید غافل شد چرا که ios نیز طرفداران خاص خود را داشته و از محبوبیت خوبی برخوردار است و به جرات می توان گفت برد در کسب و کار با کسی است که طراحی اپلیکیشن را برای هر دو نسخه ی اندروید و ios انجام دهد؛ مجموعه اپمون در زمینه ی طراحی و ساخت اپلیکیشن ios به صورت حرفه ای و تخصصی فعالیت دارد و تاکنون بیش از 110 اپلیکیشن ios را طراحی کرده است. با سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن ios در مجموعه ی اپمون، لذت همکاری با یک تیم حرفه ای را تجربه کنید.

فهرست