طراحی اپلیکیشن خدماتی

گسترش روز افزون دستگاه‌های هوشمند در کنار اینترنت باعث شده است تا کاربران بتوانند به سادگی خدمات موردنیاز خود را به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن های خدماتی انجام دهند. درخواست خودرو یا خدمات نظافت منزل از طریق اپلیکیشن های مختلف، به سرعت در حال افزایش است. شرکت اَپمون طی چند سال اخیر به صورت مداوم اقدام به طراحی اپلیکیشن خدماتی برای مؤسسات بسیاری نموده است. اگر کسب و کار و بیزینس شما دارای فعالیت‌های خدماتی است، ما به شما کارفرمای عزیز برای توسعه کسب و کارتان، طراحی اپلیکیشن خدماتی را پیشنهاد می‌کنیم.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خدماتی چیست؟

اپلیکیشن خدماتی، طراحی سیستم خدمات به منظور بهبود رابطه بین کاربران و مدیران مشاغل و تأمین نیازهای خدمات کاربران است. ایجاد یک برنامه خدماتی باعث بهبود تجارت، تسهیل دسترسی کاربر به خدمات و کاهش نیازهای مشتری می‌شود.

برنامه‌های کاربردی فروشگاه به صورت یکپارچه با فروشگاه آنلاین طراحی و اجرا می‌شوند و نیازی به بروزرسانی و مدیریت مستقل ندارند.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

مزایای طراحی اپلیکیشن خدماتی

نوآوری

اپلیکیشن های خدماتی مدیریت بهینه برنامه‌ها را تضمین می‌کند، به تیم‌های توسعه دهنده برنامه اجازه می‌دهد تا زمان بیشتری را صرف نوآوری‌های جدید کنند، به آنها اجازه می‌دهد تصمیمات مهم تجاری را بگیرند و پشتیبانی را سریعتر و کارآمدتر ارائه دهند. همچنین موانع بین تیم‌ها از طریق کار تیمی، ایده‌های جدید همکاری و جریان روان اطلاعات از بین می‌رود.

افزایش عملکرد

اپلیکیشن های خدماتی با هماهنگی طراحی، توسعه و آزمایش، هزینه‌ها و فواصل نگهداری را کاهش می‌دهند. همچنین با بهبود در دسترس بودن و عملکرد برنامه‌های مهم، عملکرد کسب و کار و جریان درآمد را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهند.

تداوم تجارت

اپ های خدماتی، خطر خرابی IT و سایر اشکال خرابی را برای مشاغل و مشتریان شما کاهش می‌دهند. تیم طراحی اَپمون همچنین از بهترین روش‌ها استفاده می‌کند که به افزایش کارایی بیشتر هنگام توسعه و پیاده سازی سیستم کمک می‌کند. همه اینها باعث می‌شود که شرکت شما همچنان روی تجارت اصلی شما متمرکز باشد.

بهبود تجربه کاربری

برنامه‌های با کیفیت بالاتر نه تنها منجر به تجربه کاربری بهتر، بلکه تعاملات تجاری مولدتر با کاربران داخلی و خارجی نیز می‌شوند. در نتیجه کیفیت بهبود می‌یابد و محصولات قابل تحویل نیازها و انتظارات ذینفعان را برآورده می‌کند.

صرفه جویی در زمان

یکی از اصلی‌ترین مزایای طراحی اپلیکیشن خدماتی صرفه جویی در زمان است. با طراحی اپلیکیشن های خدماتی مشتری به جای اتلاف وقت برای رفتن به فروشگاه و بازار، خدمات موردنیاز خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهد.

بدست آوردن مشتریان وفادار

با ارائه خدمات با کیفیت به صورت آنلاین و هر آن چیزی را که مشتری می‌خواهد، مشتری خود را راضی خواهید کرد و در نتیجه مشتریانی وفادار خواهید داشت. بنابراین، گستره مشتریان خود را افزایش می‌دهید.

هزینه طراحی اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپلیکیشن خدماتی

پکیج پایه

شروع قیمت از
24 میلیون
 1. نسخه اندروید 
 2. فاقد نسخه PWA
 3. فاقد نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
طراحی اپلیکیشن خدماتی

پکیج حرفه ای

شروع قیمت از
12 میلیون
 1. نسخه اندروید
 2. نسخه PWA
 3. نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)

مخاطبان طراحی اپلیکیشن خدماتی

دو گروه مخاطب اپلیکیشن های خدماتی وجود دارد. گروه نخست کاربرانی هستند که تنها می‌خواهند از برنامه‌های خدماتی استفاده نمایند و نیاز خود را برطرف کنند اما گروه دوم کاربرانی هستند که دارای تخصص می‌باشند و در مقابل خدماتی که به کاربران ارائه می‌کنند، هزینه‌ای را دریافت خواهند کرد.

شما به نوعی رابط میان گروه نخست و دوم می‌باشید. بنابراین برای طراحی اپلیکیشن خدماتی خود باید فیلترها و دسته بندی‌هایی را در نظر بگیرید که نیازهای دو گروه را به برطرف کند.

بعد از برنامه ریزی و طراحی یک طرح ایده آل که در آن نیازهای هر دو گروه نخست و دوم به صورت کامل پاسخ داده شد نوبت به مرحله فنی پروژه است. به این معنا که با کدام زبان برنامه نویسی مراحل نحوه طراحی اپلیکیشن خدماتی انجام داده شود.

طراحی اپلیکیشن خدماتی
طراحی اپلیکیشن خدماتی

ساخت اپلیکیشن خدماتی

مؤسسات و کسب و کارها به علت رشد تکنولوژی می‌بایست از روش‌های بروز به جای روش‌های سنتی برای جذب مشتری و افزایش درآمدشان استفاده نمایند. روش‌هایی که علاوه بر پاسخ دادن به نیاز مشتری، کاربر دسترسی راحت به آنها نیز داشته باشد. با طراحی اپلیکیشن خدماتی می‌توانید خدمات خود را به صورت آنلاین در هر زمان و مکانی به مشتریان خود ارائه نمایید.

شما به نوعی رابط میان گروه نخست و دوم می‌باشید. بنابراین برای طراحی اپلیکیشن خدماتی خود باید فیلترها و دسته بندی‌هایی را در نظر بگیرید که نیازهای دو گروه را به برطرف کند.

بعد از برنامه ریزی و طراحی یک طرح ایده آل که در آن نیازهای هر دو گروه نخست و دوم به صورت کامل پاسخ داده شد نوبت به مرحله فنی پروژه است. به این معنا که با کدام زبان برنامه نویسی مراحل نحوه طراحی اپلیکیشن خدماتی انجام داده شود.

طراحی اپلیکیشن خدماتی اندروید و ios

تیم طراحی اپلیکیشن اَپمون با هدف جلب رضایت مشتریان خود، در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل خدمات بی نظیری را ارائه نموده است و با توجه به اینکه در عصر حاضر اغلب موبایل‌های هوشمندی که کاربران استفاده می‌نمایند دارای یکی از سیستم عامل‌های اندروید یا ios است، این امکان توسط تیم طراحی اپلیکیشن اَپمون فراهم گردیده که شما بتوانید به سادگی متناسب با نیاز خود درخواست طراحی اپلیکیشن خدماتی اندروید و ios را ارائه نمایید.

اگر دارای هیچ دانش برنامه نویسی نیستید و نمی‌خواهید پول هنگفتی برای استخدام یک تیم برنامه نویس و طراحی اپلیکیشن بپردازید، می‌توانید از خدمات طراحی اپلیکیشن اَپمون استفاده نمایید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

تیم طراحی اپلیکیشن اَپمون با دانش عملی در زمینه طراحی اپلیکیشن خدماتی می‌تواند انتخاب خوبی برای انتخاب بهترین تیم طراحی برنامه کاربردی حرفه‌ای باشد.

اگر دانش برنامه نویسی ندارید و نمی‌خواهید هزینه زیادی برای استخدام تیم برنامه نویسی و توسعه برنامه‌های اندروید صرف کنید، می‌توانید روی ما حساب کنید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی اندروید

طراحی اپلیکیشن خدماتی اندروید

برای ایجاد برنامه اندروید می‌توانید از دو روش کلی استفاده نمایید: نخست استفاده از زبان‌های برنامه نویسی و دوم استفاده از برنامه‌های سازنده اپلیکیشن. طراحی اپلیکیشن خدماتی با استفاده از زبان‌های برنامه نویسی کار ساده‌ای نیست و برای اینکه برنامه‌ای که ایجاد می‌کنید از کیفیت بالا و حرفه‌ای برخوردار باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه‌ای و توسعه دهندگان برنامه ایجاد شود.

 

طراحی اپلیکیشن خدماتی IOS

طراحی اپلیکیشن خدماتی ios

IOS که برای دستگاه‌های آیفون اپل در نظر گرفته شده است، پس از اندروید بیشترین استفاده را در جهان دارد. Objective-C و Swift دو تا از بهترین زبان‌های برنامه نویسی برای ایجاد برنامه‌های iOS هستند. اگرچه Objective-C سابقه طولانی‌تری دارد، سوئیفت زبانی جدیدتر، سریع‌تر و آسان‌تر است. البته سازندگان برنامه برای ایجاد برنامه‌های iOS نیز در دسترس هستند، اما به خاطر داشته باشید که فروشگاه اپل برخلاف فروشگاه Google Play نسبت به کیفیت برنامه‌های منتشر شده و برنامه‌های بی کیفیتی که با آنها ایجاد می‌کنید بسیار حساس است.

معرفی برترین اپلیکیشن های خدماتی

طراحی اپلیکیشن خدماتی

استادکار

اپلیکیشن خدماتی استادکار نیز یکی از معروف‌ترین اپ های خدماتی می‌باشد که با درخواست هر یک از خدمات موجود در اپلیکیشن، متخصصانی در آن حیطه برای شما ارسال می‌شود. خدماتی مانند حمل بار، سرویس و تعمیر لوازم منزل نظافت و شستشو، خدمات مربوط تعمیر و نگهداری خودرو و غیره از خدمات آنلاین اپلیکیشن استادکار است.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

دویو

دویو یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های خدماتی می‌باشد که خدمات آنلاین منزل، نظافتی، فنی و ساختمانی، برگزاری مراسمات و غیره از جمله فعالیت‌های برنامه موبایل دویو می‌باشد. شما عزیزان برای طراحی برنامه موبایل مانند دویو می‌توانید از خدمات طراحی اپلیکیشن خدماتی ما استفاده نمایید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی آچاره

آچاره

اپلیکیشن آچاره یک برنامه خدماتی می‌باشد که در ایران به محبوبیت بسیاری دست یافته است. اپ موبایل آچاره را گروهی از اشخاص متخصص در زمینه‌های تعمیراتی، تاسیساتی و خدماتی منزل تشکیل می‌دهند. در هر زمانی که نیاز به یک متخصص در این زمینه‌ها داشته باشید خواهید توانست مشکل خود را در اپلیکیشن مطرح نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و برای شما یک متخصص ارسال نمایند.

طراحی اپلیکیشن خدماتی الوپیک

الوپیک

اپلیکیشن الوپیک یکی از برنامه‌های خدماتی می‌باشد که در زمینه حمل و نقل فعال است که به کاربران کمک می‌نماید تا کالای خویش را با هزینه اندک و سرعت بیشتر به مقصد برسانند. امکاناتی که این برنامه موبایل دارد آن را تبدیل به یک اپلیکیشن پرطرفدار کرده است.

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن خدماتی

یکی از مهمترین موارد در طراحی اپلیکیشن خدماتی انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در این زمینه است. معیارهای مهم در طراحی برنامه‌های تلفن همراه، قیمت طراحی برنامه، حضور یک تیم حرفه‌ای، داشتن نمونه کارهای حرفه ای، استفاده از آخرین فن آوری، پشتیبانی از برنامه و رضایت مشتری است.

سفارش طراحی اپلیکیشن خدماتی اختصاصی

قبل از شروع کار، تیم مشاوره اَپمون مشاوره رایگان و اختصاصی در مورد نوع اپلیکیشن شما و چگونگی افزایش درآمد با ساخت یک برنامه خدمات ارائه می‌دهد. مشاوران ما به شما کمک می‌کنند تا تصمیم درستی برای رشد تجارت خود با هزینه کمتر و کیفیت بالاتر بگیرید و بهترین بستر را برای برنامه خود انتخاب کنید.

همچنین تیم طراحی اَپمون، اپلیکیشن خدماتی مدنظر شما را سفارشی می‌کند و خدمات را با توجه به نیاز و درخواست شما ارائه می‌دهد.

طراحی اپلیکیشن شبیه آچاره

طراحی اپلیکیشن خدماتی شبیه آچاره

یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن های خدماتی، برنامه‌هایی مانند آچاره است که خدمات خانگی را ارائه می‌دهند. اگر نیاز به چنین برنامه‌ای با امکاناتی حتی فراتر از امکانات اپلیکیشن آچاره دارید می‌توانید روی ما حساب کنید.

طراحی اپلیکیشن شبیه تخفیفان

طراحی اپلیکیشن خدماتی شبیه تخفیفان

برنامه تخفیفان در گروه برنامه‌های خدماتی قرار می‌گیرد که هدف آنها ارائه کد تخفیف در خدمات پزشکی، سرگرمی، رستوران‌ها، زیبایی، آموزش و خدمات است. تیم طراحی اپلیکیشن اَپمون توانایی ایجاد برنامه‌های مشابه تخفیفان را دارد که با ویژگی‌های بیشتر، قیمت پایین‌تر، کیفیت بالاتر و زمان تحویل زودهنگام، از رقابت فراتر است.

پارامترهای مهم در طراحی اپلیکیشن خدماتی

هنگام طراحی اپلیکیشن خدماتی، باید توجه ویژه‌ای به یک سری نکات مهم داشت. اولین مورد ظاهر برنامه و رابط کاربری آن است. هنگامی که کاربر برای اولین بار از نرم افزار مربوطه استفاده می‌کند، ظاهر آن تأثیر بسزایی در رضایت کاربر خواهد داشت. سهولت استفاده و پیچیدگی کمتر نیز بسیار مهم است. نکته دیگر در ساخت یک برنامه کاربردی خدماتی، ارزیابی نیازهای مناسب و امکانات گسترده‌ای است که فراهم می‌کند. یک برنامه خدماتی مؤثر باید طیف وسیعی از نیازها را برآورده کند. در آخر می‌توان به اجرای صحیح و بی نقص دستورات کاربر اشاره کرد. این مورد بیشتر مربوط به قسمت برنامه نویسی فنی و بهینه سازی طراحی اپلیکیشن خدماتی است.

همچنین تیم طراحی اَپمون، اپلیکیشن خدماتی مدنظر شما را سفارشی می‌کند و خدمات را با توجه به نیاز و درخواست شما ارائه می‌دهد.

تأثیر طراحی اپلیکیشن خدماتی بر کسب و کارها

همانند سایر شرکت‌ها، ارائه دهندگان خدمات نیز به دنبال توسعه تجارت خود هستند و یکی از راه‌های پیشرفت با طراحی برنامه‌های کاربردی است. شرکت‌های خدماتی خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهند و راه گسترش تجارت شما تأمین نیازهای مشتری است. همچنین وقتی خدمات گسترده باشد و مشتریان زیادی داشته باشید، اهمیت مدیریت مشتری بیشتر نمایان می‌شود.

با استفاده از طراحی و ساخت یک اپ خدماتی، به سادگی می‌توانید تجارت خود را بهتر ارائه داده و مشتری را با سهولت بیشتری جذب کنید. همچنین در برنامه مربوطه می‌توانید تاریخچه تماس و درخواست مشتریان را مشاهده کرده و در نتیجه خدمات بهتری به مشتری خواهید داد. مشتری همچنین احساس رضایت و اعتماد بیشتری به شما خواهد کرد. شما با سفارش طراحی برنامه خود به مشتریان خود، سهولت استفاده از خدمات را به ارمغان خواهید آورد و این یکی از نقاط قوت تجارت شما خواهد بود.

طراحی اپلیکیشن خدماتی
طراحی اپلیکیشن موبایل

سوالات متداول

پس از انتخاب نوع درخواست خود و ارسال آن برای ما، چه از طریق تلفن و چه از طریق ایمیل، دو طرف توافق کرده و کلیه موارد در قالب قرارداد نوشته شده و قرارداد بین دو طرف منعقد می‌شود و پس از آن روند توسعه و طراحی اپلیکیشن خدماتی آغاز خواهد شد.

پس از بررسی تمام جزئیات ایده شما، تیم طراحی اَپمون یک پیشنهاد و وایرفریم برای شما ارسال می‌کند که تمام جزئیات روند طراحی و ساخت اپلیکیشن را شامل می‌شود، از جمله هزینه و زمان اجرای آن.

شرکت طراحی اپلیکیشن اَپمون یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه طراحی اپلیکیشن در ایران است. این شرکت کیفیت و عملکرد برنامه‌های خود را 100٪ تضمین می‌کند، به همین علت ما تمام برنامه‌های ساخته شده خود را تا یک سال به صورت رایگان پشتیبانی خواهیم کرد.

پس از طراحی و تکمیل اپلیکیشن، اَپمون تا یک سال پشتیبانی کامل از برنامه شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و غیره) را به صورت رایگان ارائه می‌دهد. پس از 1 سال، در صورت رضایت، یک قرارداد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ما و کارفرمای محترم منعقد می‌شود.

بله، شما می‌توانید با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop یا Illustrator یا همچنین روی کاغذ، طرح خود را ترسیم کرده و پس از بررسی طرح توسط تیم فنی اَپمون، ساخت اپلیکیشن شروع می‌شود.

فهرست