طراحی اپلیکیشن بیمه

امروزه طراحی اپلیکیشن های موبایل یکی از راه‌های جذب مشتری می‌باشد و یکی از رایج‌ترین برنامه‌ها طراحی اپلیکیشن بیمه است. اکثر مشتریان تمایل دارند بتوانند خدمات بیمه‌ای خود را در هر زمان و مکان بدون صرف هزینه و زمان انجام دهند. شرکت‌های بیمه به یک استراتژی رضایتمندی قوی نیاز دارند. آن‌ها برای ایجاد خدمات آنلاین خود به یک برنامه بیمه‌ای نیاز دارند تا بتوانند به دلیل تقاضای زیاد بتوانند به مردم خدمات رسانی کنند.

طراحی اپلیکیشن بیمه

اپلیکیشن بیمه چیست؟

امروزه با گسترش دسترسی به اینترنت و افزایش استفاده مردم از تلفن‌های هوشمند، برنامه‌ها و نرم افزارها نقش بسزایی در زندگی روزمره دارند، به طوری که هر نوع خدماتی را می‌توان به راحتی و آنلاین بدون نیاز به ملاقات حضوری دریافت کرد. به به همین دلیل بسیاری از شرکت‌ها، علاوه بر طراحی وب سایت بیمه، به دنبال طراحی یک برنامه تلفن همراه برای مشاغل خود هستند تا بتوانند کار خود و مشتریان خود را تسهیل کرده و خدمات خود را در قالب یک برنامه تلفن همراه ارائه دهند، و در نتیجه تجارت خود را انجام می‌دهند.

طراحی اپلیکیشن بیمه برای شرکت‌های بیمه نیز یکی از اساسی‌ترین روش‌های ارائه خدمات به مشتریان است. قسمت‌های مختلف این برنامه‌ها برای ارائه خدمات مختلف بیمه استفاده می‌شود. همچنین هنگام طراحی اپلیکیشن بیمه می‌توان امکانات کیف پول و قسمت‌های پرداخت آنلاین را نیز در نظر گرفت.

طراحی اپلیکیشن بیمه

مزایای طراحی اپلیکیشن بیمه

ساده سازی رسیدگی به مطالبات

اجرای ادعاها در برنامه‌های تلفن همراه برای بیمه کاملاً رایگان می‌شود. زندگی شخص بیمه شده بسیار آسان‌تر می‌شود و از آنجا که وقت آزاد بیشتری دارند، حجم کار بیمه گذاران را کاهش می‌دهد. با استفاده از تلفن‌های هوشمند، مشتریان می‌توانند در صورت تصادف عکس بگیرند و آنها را از طریق برنامه بیمه تلفن همراه ارسال کنند تا پرداخت مناسبی را دریافت کنند.

تلماتیک بیمه

با استفاده از تلماتیک، شرکت‌های بیمه همیشه می‌دانند که چگونه ماشین خود را رانندگی می‌کنید. بنابراین ارائه دهنده بیمه می‌تواند با استفاده از سنسوری که در خودرو نصب شده است، در مورد رفتار راننده در حالت زمان واقعی اطلاعات کسب کند. این فناوری رانندگی را ایمن‌تر می‌کند زیرا رانندگان می‌دانند که تحت کنترل هستند. بنابراین این گزینه هم برای بیمه گران و هم برای مشتریان خوب است.

رشد کارایی فروش

نمایندگان بیمه همیشه می‌توانند با دفاتر خود با استفاده از برنامه‌های بیمه تلفن همراه در ارتباط باشند. علاوه بر این برنامه‌های تلفن همراه به آنها اجازه می‌دهد این کار را حتی در سفر یا فقط در انتظار مشتریان انجام دهند. آن‌ها می‌توانند به ابزارهای اتوماسیون فروش و ابزارهای CRM دسترسی پیدا کنند که کارایی مدیریت مشتریان را افزایش می‌دهد.

نتیجه معامله در اولین قرار ملاقات

با توجه به رقابت بیشتر در زمینه بیمه، نمایندگان بیمه نمی‌توانند شانس انعقاد قرارداد را در اولین قرار ملاقات از دست بدهند. طراحی اپلیکیشن بیمه می‌تواند به نمایندگان در محاسبه سریع قیمت کمک کند. در صورت تمایل مشتری به خرید بیمه نامه از طریق برنامه بیمه عمر، نمایندگان می‌توانند اسناد را به صورت دیجیتالی از طریق دستگاه تلفن همراه امضا کرده و پرداخت را از طریق سیستم پرداخت یکپارچه انجام دهند.

هزینه طراحی اپلیکیشن بیمه

پکیج پایه

شروع قیمت از
28 میلیون
 1. نسخه اندروید 
 2. فاقد نسخه PWA 
 3. فاقد نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی 
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
طراحی اپلیکیشن بیمه

پکیج حرفه ای

تماس بگیرید
 1. نسخه اندروید
 2. نسخه PWA
 3. نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)

سفارش طراحی اپلیکیشن بیمه

شرکت طراحی اپلیکیشن اَپمون فرصتی ویژه برای شما فراهم کرده است تا بدون صرف هزینه به تمام سؤالات خود در زمینه طراحی اپلیکیشن بیمه پاسخ دهید! روند طراحی اپلیکیشن باید بسیار دقیق و هدفمند باشد و مشاوره اختصاصی یک گفتگوی دو طرفه برای بیان افکار و خواسته‌های شما عزیزان است. برای سفارش ساخت اپلیکیشن درخواستی خود همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اپمون

انواع اپلیکیشن بیمه

اپلیکیشن تسویه مطالبات

اپلیکیشن بیمه تسویه مطالبات یکی از محبوبترین برنامه‌های موبایل ویژه بیمه است که مزایای بسیاری دارد و شرکت‌های بیمه بر حسب نیاز خود آن را سفارش می‌دهند.

اپلیکیشن بیمه سلامت

بیمه درمانی و سلامت یکی از محبوب‌ترین انواع بیمه در بین اقشار مختلف جامعه است. زیرا این بیمه هزینه جراحی، دارو، دارو و گاهی دندانپزشکی را پرداخت می‌کند. این بیمه توسط کارفرما به کارکنان پرداخت می‌شود. با طراحی اپلیکیشن بیمه سلامت، می‌توانید خدمات آنلاین را به افراد ارائه دهید تا آنها بتوانند به راحتی از انواع خدمات آنلاین استفاده نمایند.

اپلیکیشن مدیریت فروش

کارگزاران هنگامی که نمی‌توانند به اطلاعات دسترسی پیدا کنند و نمی‌توانند به راحتی آنها را جمع آوری کنند، از مشکلات دفتر مطلع می‌شوند.. اگر قصد دارید چند مورد از آنها را توسعه دهید، این نوع برنامه باید به ایده‌های برنامه بیمه شما اضافه شود.

اپلیکیشن بیمه مسافرتی

برنامه بیمه مسافرتی ممکن است حاوی اطلاعات حیاتی در مورد سلامت و امنیت در کشور مقصد، اطلاعات آب و هوا، به روز رسانی پروازها و نقشه‌ها باشد. در صورت تصمیم گیری مشتری برای مشارکت در فعالیتی که تحت پوشش بیمه اولیه نیست، می‌توانید به سرعت بیمه خود را از طریق برنامه به روز کنید.

اپلیکیشن بیمه آتش سوزی

نوع دیگر بیمه، بیمه آتش سوزی است که نوعی خدمات املاک است. با بیمه آتش سوزی، می‌توانید هزینه تعویض، تعمیر یا بازسازی خانه خود را با این بیمه تأمین کنید. با طراحی اپلیکیشن بیمه آتش سوزی، کلیه خدمات خود را بصورت آنلاین ارائه می‌دهد و مشتریان می‌توانند به راحتی بیمه خود را بصورت آنلاین خریداری و تمدید کنند.

اپلیکیشن بیمه خودرو

یکی از ویژگی‌های بسیار مفید برنامه بیمه اتومبیل نظارت بر نحوه رانندگی شما است. این می‌تواند به رانندگان راهنمایی کند که چگونه وسیله نقلیه خود را به درستی رانندگی کنند و خطرات تصادف را کاهش دهد.

چرا طراحی اپلیکیشن توسط اَپمون؟

شرکت اَپمون یکی از بهترین بسترهای بیمه را برای شرکت شما طراحی می‌کند. یکی از ویژگی‌های خوب اَپمون که این شرکت را از سایر شرکت‌ها متمایز می‌کند، گنجاندن ویژگی‌های بیشتر در طراحی اپلیکیشن بیمه حرفه‌ای، قیمت بهتر از سایر شرکت‌ها، برنامه کاربردی با کیفیت بالا، یک سال پشتیبانی پس از فروش است. همچنین به خاطر داشته باشید که هنگام ساخت اپلیکیشن بیمه، امکان سفارشی سازی برای هر نوع بیمه و با هر ویژگی مورد نیاز کارفرما وجود دارد.

ویژگی‌های MVP اپلیکیشن بیمه اَپمون

برنامه‌های بیمه تلفن همراه می‌توانند به ابزارهای کارآمد و غیرقابل جایگزینی تبدیل شوند که در وقت نمایندگان و مشتریان صرفه جویی کنند زیرا ضرورت مراجعه شخصی به دفتر را از بین می‌برد. همچنین یک کانال دیگر از راه دور برای توزیع خدمات خود دریافت خواهید کرد. این کانال در هر زمان و هر مکان در دسترس مشتریان خواهد بود.

موقعیت جغرافیایی

این امر به مشتریان این امکان را می‌دهد که نه تنها دفتر شما را پیدا کنند، بلکه به شما این امکان را می‌دهد تا حرکت مشتریان را در انواع برنامه‌های تلفن همراه مانند بیمه مسافرتی، برنامه‌های بیمه خودرو و غیره پیگیری کنید.

سیستم پرداخت درون برنامه‌ای

مشتری می‌تواند پس از انعقاد قرارداد پول را به راحتی پرداخت کند. این ویژگی را می‌توان به راحتی با استفاده از API های آماده سیستم پرداخت موجود پیاده سازی کرد.

چت یکپارچه

ارتباط فوری بین مشتری و نماینده بیمه. بنابراین همه جزئیات معامله را می‌توان به سرعت در عرض چند ثانیه حل کرد.

پوش نوتیفیکیشن

با استفاده از این ویژگی می‌توانید تعداد نامحدودی پیام را مستقیماً به دستگاه‌های تلفن همراه مشتریان خود ارسال کنید.

فرم ثبت نام سریع

در اپلیکیشن بیمه، مشتریان شما می‌توانند به سرعت بیمه نامه و امضای دیجیتالی خود را ثبت کنند. نیازی به مراجعه به دفتر نیست.

تاریخچه

اپلیکیشن های بیمه‌ای باید به طور اجباری حاوی تاریخچه‌ای درباره تیم شما و نمایندگی شما باشد. این باعث می شود نرم افزار شما قابل اعتمادتر شود و مردم از خدمات شما استفاده کنند.

طراحی اپلیکیشن بیمه اختصاصی

اگر نیاز به طراحی یک برنامه سفارشی دارید و می‌خواهید همه ویژگی‌های برنامه را با وسواس خود طراحی کنید، می‌توانید روی عنوان بالا کلیک کرده و وارد صفحه مربوطه شوید تا تمام جزئیات مربوط به طرح سفارشی را بخوانید. از آنجا که طراحی اپلیکیشن بیمه اختصاصی می‌تواند به هر روشی که دوست دارید طراحی شود، این برنامه شما را منحصر به فرد می‌کند. با طراحی یک اپلیکیشن بیمه سفارشی، می‌توانید تجارت خود را آنلاین کرده و همیشه با مشتری در ارتباط باشید. این رابطه منجر به افزایش درآمد و حفظ مشتریان شما می‌شود.

تأثیر طراحی اپلیکیشن بیمه بر کسب و کارها

هدف از ساخت اپلیکیشن بیمه، تولید ابزاری قابل دسترس برای افزایش مشتریان، توسعه مشاغل و تسهیل ارائه خدمات به منظور سوددهی بیشتر بیمه‌ها و بیمه نامه‌ها است. توجه داشته باشید که با طراحی یک برنامه قفل، خدمات شما با بیرون آوردن تلفن و لمس صفحه نمایش آن در دسترس خواهد بود. بنابراین امکان استفاده از آن در هر زمان از شبانه روز و در هر مکانی وجود دارد و هیچ محدودیتی در ارائه خدمات نخواهید داشت.

طراحی اپلیکیشن بیمه

اهمیت طراحی اپلیکیشن بیمه

بسیاری از شرکت‌ها در طول چند سال گذشته تجارت خود را به منظور ادامه حیات و توسعه به صورت آنلاین تغییر داده‌اند. از استارت آپ ها گرفته تا شرکت‌هایی با سابقه خدمات طولانی مدت، همه به سمت اینترنت رفته‌اند. طراحی اپلیکیشن بیمه وسیله‌ای برای نشان دادن و توسعه شرکت‌های بیمه است. شما می‌توانید افراد زیادی را از این طریق به شرکت خود معرفی کنید و کاربران با کسب رضایت کامل از خدمات آنلاین، آن را به افراد بیشتری معرفی خواهند کرد. به این ترتیب، فکر کردن به گرافیک جذاب برای رابط کاربری و دسترسی به آن برای جذب مشتری بسیار مهم است.

طراحی اپلیکیشن بیمه

خدمات طراحی اپلیکیشن بیمه

با داشتن یک برنامه تخصصی برای تلفن‌های همراه در مدیریت شرکت بیمه خود، بر اصل جذب مشتری و ارائه بهترین خدمات ممکن تمرکز خواهید کرد. همانطور که می دانید، سرویس‌های فضای دیجیتال توانسته‌اند کارها را سرعت بخشیده و کارها را انجام دهند و اگر بتوانید فرایند خدمات به مشتری را افزایش دهید، زمان کافی برای بهبود روند عملکرد و ارتقای استراتژی جذب مشتری خواهید داشت.

با طراحی یک اپلیکیشن بیمه دیگر نیازی به حضور فیزیکی و مشاوره حضوری نخواهد بود و اپلیکیشن بیمه می‌تواند همه این موارد را در قالب یک سرویس ساده و کاربردی به تمام مشترکین با دقت کامل ارائه دهد. روند کار با برنامه به صورت خودکار انجام می‌شود و نیروی کار شرکت را برای مقابله با آن کاهش می‌دهد. تمام مطالبی که کاربر باید بداند در یک دسته بندی جامع و به صورت مختصر و شخصی ارائه شده است. در این حالت دیگر در هیچ زمان از شبانه روز انجام امور بیمه برای کاربر مهم نیست و او در آرامش و آسایش کامل به همه امور خود می‌رسد.

معرفی بهترین اپلیکیشن های بیمه

بیمیتو

بیمیتو یک برنامه کاربردی برای خرید و مدیریت خدمات بیمه است. با استفاده از اپلیکیشن بیمیتو، می‌توانید خدمات مختلف بیمه مانند انواع خدمات، قیمت، سطح پوشش و غیره را مقایسه کرده و با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید. همچنین با استفاده از این برنامه، می‌توانید بیمه خود را به طور کامل مدیریت کنید. سررسید حق بیمه تاریخ انقضای بیمه را به شما یادآوری می‌کند و در هر زمان به خدمات دسترسی دارید.

طراحی اپلیکیشن بیمه

بیدار

برنامه بیمه بیدار یکی از محبوب‌ترین در این زمینه است. در برنامه بیمه بیدار، می‌توانید اطلاعات همه بیمه شدگان را در تلفن همراه خود نگه دارید. در این برنامه خدماتی مانند یادآوری حق بیمه انواع بیمه نامه‌ها از طریق پیامک، قابلیت یادداشت برداری، نمایش آمار فروش، یادآوری خودکار حق بیمه به مشتریان و … وجود دارد.

سوالات متداول

بسته به نوع برنامه، امکانات قیمت گذاری متفاوت است. برای اطلاع از قیمت‌ها با ما تماس بگیرید.

گسترش سریعتر برای تعامل، پاسخ به سؤالات و ارائه خدمات آنلاین به مشتریان.

شرکت اَپمون یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه طراحی اپلیکیشن در ایران است. این شرکت کیفیت و عملکرد برنامه‌های کاربردی خود را 100% تضمین می‌کند. همچنین تمامی خدمات طراحی اپلیکیشن اَپمون دارای یک سال پشتیبانی رایگان می‌باشد.

در ابتدا یک جلسه برنامه ریزی و مشاوره برای تعیین نیازهای بازار و برنامه کاربردی برگزار می‌شود. پس از تعیین الزامات، قرارداد به صورت کتبی برای شروع کار طراحی نوشته می‌شود و طبق برنامه روند طراحی اپلیکیشن آغاز می‌شود.

فهرست