معرفی 10 اپلیکیشن آموزش زبان هندی

معرفی 10 اپلیکیشن آموزش زبان هندی (اندروید و ios)

  • بهترین اپلیکیشن آموزش زبان هندی کدام است؟
  • کدامشان رایگان هستند؟ ویژگی های هر یک چیست؟

آیا میتوانید حدس بزنید چند نفر در دنیا به زبان هندی صحبت میکنند؟ 572 میلیون نفر! اگر شمارش هر عدد از یک تا 572 میلیون، یک ثانیه طول بکشد، بیش از 18 سال زمان میبرد تا بتوانیم به این عدد برسیم! 572 میلیون نفر واقعا زیاد است! از این رو زبان هندی یکی از پراستفاده ترین زبان های دنیاست (البته با توجه به جمعیت زیاد مردم هند قابل پیش بینی بود) ولی این مورد باعث شده تا یادگیری این زبان بتواند راه های زیادی را پیش روی ما باز کند. به طور مثال شما با یادگیری زبان هندی میتوانید ویدیوهای آموزشی بسیار زیادی که در یوتیوب وجود دارد و زبان آنها هندی هست رو مشاهده کنید(با این کار از لهجه هندی انگلیسی به لهجه بامزه هندی مهاجرت میکنید).

این روزها روش های زیادی برای یادگیری زبان هندی وجود دارد و برخی متخصصین نیز به سراغ اشاعه زبان هندی از طریق طراحی اپلیکیشن آموزش زبان هندی رفته اند و اپ های بسیار پر قدرتی را در این زمینه منتشر کرده اند. در این مقاله اپمون، ما چندین اپ مفید را به شما معرفی میکنیم تا شما با بررسی آنها تصمیم بگیرد که بهترین اپلیکیشن آموزش زبان هندی کدام اپ است. با ما همراه باشید.

Mondly: Learn Hindi

اپلیکیشن Mondly یک اپلیکیشن بسیار محبوب در حوزه آموزش زبان است که بخش مخصوص آموزش زبان هندی نیز دارد که بر روی آموزش هندی برای استفاده در مکالمات روزمره تمرکز دارد و به شما کمک میکند این زبان را سریع و موثر یاد بگیرید. این اپ هم برای افراد تازه کار و حرفه ای به صورت جداگانه آموزش تهیه دیده است و حتی شما میتوانید انتخاب کنید که زبان هندی را برای چه هدفی میخواهید فرا بگیرید تا مکالمات مربوط به آن حوزه را به شما آموزش دهد. به طور مثال میتوانید بخش آموزش هندی ویژه مسافرت تفریحی و یا بخش آموزش ویژه مسافرت بیزینسی را به صورت جداگانه در این اپ بررسی کنید.

ارائه شده برای دستگاه های اندروید و ios

هزینه: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای

Duolingo

Duolingo که یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های آموزشی حوزه زبان های خارجی است، زبان هندی را نیز پشتیبانی میکند و به شما قواعد گرامری و کلمات بیسیک هندی را به صورت رایگان آموزش میدهد. با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید به سادگی با روزی 5 دقیقه تمرین در ابتدا، به فراگیری آموزش زبان هندی بپردازید. از دید رسانه اپمون، Duolingo بهترین اپلیکیشن آموزش زبان هندی است.

ارائه شده برای دستگاه های اندروید و ios

هزینه: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای

Kidslipi

Kidslipi یک برنامه جذاب برای یادگیری زبان هندی است که به معلمان اجازه میدهد تا محتوای آموزشی داخل اپ را بر اساس نیاز خود، شخصی سازی کنند. به طور مثال معلمین میتوانند محتوا را به نحوی بچینند که با کتابی که در کلاس آموزشی استفاده میکنند، همگون باشد تا دانش آموزان همزمان با یادگیری زبان هندی از روی کتاب، با اپلیکیشن نیز فعالیت کنند و تمرینات مختلفی را انجام دهند. Kidslipi بهترین اپلیکیشن آموزش زبان هندی برای معلمین است.

ارائه شده برای دستگاه های اندروید و ios

هزینه: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای

Drops

Drops یک اپلیکیشن آموزش زبان هندی است که با داشتن درس های مختصر، جذاب و درگیرکننده به شما کمک میکند تا حتی در زمان هایی که در وسایل نقلیه عمومی هستید و در مدت زمان کوتاه، به دروس آموزشی بپردازید. این اپ بیشتر بر روی آموزش مکالمه زبان هندی تمرکز دارد و برای گرامر نیز تمرینات خوبی دارد.

ارائه شده برای دستگاه های اندروید و ios

هزینه: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای

Learn Languages: Rosetta Stone

Rosetta Stone با استفاده از تصاویر به شما معنای کلمات هندی را آموزش میدهد. همچنین این اپ یک نرم افزار تشخیص صدا دارد که تلفظ شما را میشنود و خطاهای گفتاری شما را تصحیح میکند و با بازخورد فوری به شما کمک میکند تا بتوانید کلمات هندی را به درستی تلفظ کنید. اگر بخواهیم از لحاظ جذابیت آموزش اپلیکیشن های بررسی شده را نگاهی بیاندازیم، شاید بتوان Rosetta Stone را بهترین اپلیکیشن آموزش زبان هندی دانست.

پیش از این که به سراغ بقیه اپلیکیشن ها برویم بهتر است این نکته را بدانید که این روزها اپلیکیشن های آموزشی توانسته اند مخاطبین بسیاری را به خود جذب کنند و علاوه بر گسترش فرهنگ یادگیری و بالا بردن سطح آموزش درامد خوبی را برای صاحبین اپلیکیشن و مدرسین ایجاد کنند. از این رو شما نیز میتوانید با داشتن یک اپ آموزشی وارد این دست فعالیت ها شوید. مجموعه اپمون با تجربه بالا در زمینه طراحی اپلیکیشن آموزشی در این مسیر همراه شماست تا با قیمت بسیار مناسب، یک اپلیکیشن فوق العاده با کیفیت داشته باشید.

ارائه شده برای دستگاه های اندروید و ios

هزینه: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای

HelloTalk

به گفته بسیاری از متخصصی اپ HelloTalk بهترین اپلیکیشن آموزش زبان هندی است زیرا محبوبیت بسیار بالایی دارد. این اپ تمرکز بالایی روی آموزش مکالمه و یاد دادن اصطلاخات متداول هندی دارد. همچنین به شما در حین چت کردن کمک میکند تا پاسخ های خوبی ارسال کنید. اصطلاحاتی که این اپ به شما یاد میدهد در زندگی روزمره هندی ها بسیار متداول است.

ارائه شده برای دستگاه های اندروید و ios

هزینه: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای

RBhasha

RBhasha اپلیکیشنی جهت یاد دادن زبان هندی به کودکان است و الفبای هندی را از طریق تصاویر رنگارنگ و صداهای جذاب به کودکان آموزش میدهد. این اپ حروف صدادار و صامت هندی را به گونه ای سرگرم کننده به کودکان آموزش میدهد. همچنین برای جذب بیشتر کودکان به یادگیری، بازی های جذابی درون این اپ تعبیه شده است. به جرات میتوان این اپ را بهترین اپلیکیشن آموزش زبان هندی برای کودکان دانست.

ارائه شده برای دستگاه های اندروید و ios

هزینه: غیررایگان

Learn Hindi Free

اپلیکیشن Learn Hindi Free در یک کلام بسیار ساده و فوق العاده است. این اپ رایگان، شامل 9000 کلمه و عبارت هندی به همراه مثال های صوتی جهت یادگیری است. با کمک این اپ شما متوانید به سرعت و کاملا ساده زبان هندی را فرا بگیرید. برنامه Learn Hindi Free شامل آزمون های مختلف، پشتیبانی آفلاین و سیستم جستجوی قدرتمندی است.

ارائه شده برای دستگاه های اندروید

هزینه: رایگان

Memrise: Learn Languages Free

Memrise یک برنامه فوق العاده قدرتمند است. چرا؟ زیرا دوره های این برنامه به شما اعتماد به نفس صحبت کردن و نوشتن به زبان هندی را میدهد. شما میتوانید از طریق این اپ با افرادی هندی زبان صحبت کنید تا روند یادگیری خود را تسریع کنید. این اپ شامل تست های فراوان، راهنمای تلفظ صحیح لغات و پشتیبانی آفلاین است و جای تعجب ندارد اگر شما نیز Memrise را بهترین اپلیکیشن آموزش زبان هندی بدانید.

ارائه شده برای دستگاه های اندروید و ios

هزینه: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای

English Hindi Dictionary

در انتها نوبت به معرفی فرهنگ لعت هندی انگللیسی رسیده است که امکان تبدیل دوسویه کلمات به هم را دارد. معنی کلمات را هم با مترادف و متضاد آن ها ارائه میدهد و جملاتی را نیز برای درک بهتر مفهوم کلمه در جمله و یادگیری عمیق تر برای شما نمایش میدهد. همچنین این اپلیکیشن دارای قابلیت تلفظ صیحیح هندی و انگلیسی کلمات است تا بتوانید همزمان روی تلفظ صحیح کلمات نیز کار کنید.

ارائه شده برای دستگاه های اندروید

هزینه: رایگان

جمع بندی

در این مقاله از مجله تخصصی اپمون به معرفی 10 اپلیکیشن آموزش زبان هندی پرداختیم که به شما علاقه مندان به این زبان کمک میکند تا بر اساس نیاز خود بتواند بهترین اپ آموزشی را انتخاب کنید و به یادگیری این زبان پر طرقدار بپردازید. شما تجربه استفاده از کدام یک از اپ های بالا را دارید؟ آیا اپلیکیشن بهتری میشناسید که در این لیست قرار ندارد؟ لطفا در کامنت با ما در میان بگذارید.
تالیف و ترجمه توسط محتوای اپمون

پیشنهاد مطالعه:
معرفی بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی (اندروید و آیفون)
بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی - اپمون

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای فارسی زبانان وقت برای کلاس حضوری زبان انگلیسی ندارید؟ به دنبال راهی مطمئن مطالعه مقاله

5 تا از بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس اندروید
بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس اندروید

بهترین برنامه های ویرایش تصویر در اندروید می خواهید عکس ها و تصاویرتان را ویرایش کنید ولی نمی دانید از مطالعه مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست