تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن

راهنمای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن

امروزه مردم بیش از هر زمان دیگری از طریق تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی خود به مرور وب می پردازند که این امر طراحی وب سایت واکنش گرا را ضروری می کند. با این حال در مقایسه با یک برنامه تلفن همراه بومی، سایت ها هنوز نمی توانند تجربه کاربری یکسان با کیفیت یکسان (UX) را ارائه دهند. خوشبختانه تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن آسان تر از آن است که فکر می کنید. با کمک افزونه مناسب می توانید سریع و مقرون به صرفه یک تجربه برتر از تلفن همراه را در اختیار سایت خود کاربران قرار دهید.

مجموعه اپمون به طور تخصصی به طراحی اپلیکیشن موبایل (اندروید و ios) در زمینه های مختلف مانند اپ های فروشگاهی، خبری، شرکتی، بیمه، اختصاصی و … میپردازد و میتوانید طراحی اپ خود را برای داشتن بالاترین کیفیت همگام با قیمت مناسب به مجموعه اپمون بسپارید.

در این پست تفاوت بین برنامه های تلفن همراه و وب سایت های رسپانسیو وردپرس را مورد بحث قرار می دهیم. سپس به برخی از افزونه هایی که می توانید برای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن استفاده کنید، می پردازیم.

تفاوت سایت ریسپانسیو و اپلیکیشن چیست؟

واضح است که دسترسی محتوای شما به کاربران تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی مهم است. با این حال ممکن است در مورد اینکه چرا برنامه می خواهید وقتی از قبل یک وب سایت سازگار با تلفن همراه دارید، واضح تر نباشید. به هر حال این برنامه یک سرمایه گذاری است و شما نمی خواهید بودجه خود را صرف یک ویژگی غیر ضروری کنید.

وقتی سایت ها و برنامه های تلفن همراه جدا شوند، اهداف متفاوتی را ارائه می دهند. داشتن هر دو به شما کمک می کند تا همه پایه های خود را تحت پوشش قرار دهید، بنابراین می توانید همه چیز را که نیاز دارید در اختیار کاربران خود قرار دهید و در عین حال برند خود را رشد دهید و حفظ کنید.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته 51 درصد از کاربران تلفن های هوشمند می گویند با جستجو در دستگاه های تلفن همراه محصولات و مارک های جدیدی پیدا می کنند. برخلاف طراحی اپلیکیشن موبایل، وب سایت شما در دسترس همه افراد در اینترنت است. بنابراین داشتن یک وب سایت پاسخگو که برای موتورهای جستجو بهینه شده است، کلید دستیابی به سرنخ های جدید است.

علاوه بر این یک وب سایت واکنش گرا عامل مهمی در ایجاد اعتبار نام تجاری شما است. 57 درصد از کاربران اینترنت مارک هایی با وب سایت هایی که با موبایل سازگار نیستند را توصیه نمی کنند. اگر نتوانید کاربران را در ابتدا با برند خود علاقه مند کنید، داشتن یک برنامه با کیفیت بالا مفید نخواهد بود.

از سوی دیگر برنامه های تلفن همراه در مورد حفظ کاربران از وب سایت های واکنش گرا موثرتر هستند. چند عامل بر این امر تأثیر می گذارد:

 • برنامه های تلفن همراه عملکرد بهتری را ارائه می دهند، از جمله سرعت بارگذاری سریعتر.
 • با ادغام برنامه خود با عملکردهای دستگاه تلفن همراه مانند استفاده از دوربین، Touch ID و موارد دیگر که می توانید تجربه کاربری خود را بهبود بخشید.
 • اعلان های فشاری آگاهی از نام تجاری را افزایش می دهد و به کاربران یادآوری می کند که مرتباً ورود کنند.
 • ترکیبی از ویژگی های وب سایت واکنش گرا و ویژگی های برنامه تلفن همراه، بهترین ها را در هر دو جهان به شما ارائه می دهد.

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن

چه گزینه هایی برای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن وجود دارد؟

در مورد ایجاد برنامه تلفن همراه دو رویکرد متفاوت وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. مورد نخست استخدام یک فرد برای اینکار است. استخدام فرد برای ایجاد نمایندگی برای شما به کمی تلاش شما نیاز دارد اما وقت گیر و گران است.

روش دوم استفاده از ابزارها است. در حال حاضر ابزارهایی وجود دارد که می توانید برای ایجاد برنامه خود استفاده کنید ، مانند Adobe PhoneGap. با این حال اگر شما هنوز یک توسعه دهنده ماهر نیستید، به احتمال زیاد مسیر این کار را خودتان انجام دهید، برای شما مشکل خواهد بود.

سومین گزینه برای کاربران وردپرس استفاده از افزونه است. این امر با کسر هزینه استخدام یک آژانس، توسعه دهندگان ماهر را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین معمولاً بسیار سریعتر از توسعه برنامه های سنتی است. برای اکثر مردم این مسیر مناسب ترین است.

بهترین افزونه ها برای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن

از آنجا که افزونه ها معمولاً در دسترس ترین گزینه برای ایجاد یک برنامه همراه برای سایت وردپرسی شما هستند، ما برخی از بهترین گزینه ها را جمع بندی کرده ایم. در اینجا چهار مورد وجود دارد که ممکن است از آنها استفاده کنید.

MobiLoud

MobiLoud

افزونه MobiLoud، سایت وردپرس شما را به یک برنامه تلفن همراه بومی برای iOS و Android تبدیل می کند. این برنامه دارای یک رابط قابل تنظیم است که تم ها و افزونه های موجود، از جمله WooCommerce را ادغام می کند. علاوه بر این تیم MobiLoud آماده مدیریت عملیات ساخت و استقرار و همچنین ارائه پشتیبانی درجه یک خود است.

ویژگی های افزونه MobiLoud:

 • به طور خاص برای سایت های وردپرس پر بازدید طراحی شده است.
 • این سرویس جامع را ارائه می دهد، از جمله انتشار برنامه شما در فروشگاه های Apple و Google Play.
 • شامل ویژگی های استاندارد صنعت مانند اعلان های فشار و پشتیبانی آفلاین است.
 • برچسب های سفید برای برنامه شما به طوری که مارک MobiLoud قابل مشاهده نیست.
 • در مقایسه با آژانس توسعه متوسط ​​، MobiLoud برنامه ها را سریع و مقرون به صرفه می سازد. هزینه راه اندازی و پیکربندی از 950 دلار شروع می شود و به روزرسانی ها و برنامه های نگهداری مداوم از 199 دلار در ماه شروع می شود.

AndroApp

اگر بودجه شما برای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن از آنچه MobiLoud ارائه می دهد محدودتر است، ممکن است بخواهید AndroApp را در نظر بگیرید. این به شما امکان می دهد به سرعت یک برنامه Android برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید. در عرض چند دقیقه می توانید یک برنامه قابل آزمایش با ویژگی های دلخواه خود انتخاب کنید.

ویژگی های افزونه AndroApp:

 • این مجموعه انتخاب های زیادی از تم ها دارد.
 • گزینه هایی برای کسب درآمد از برنامه تلفن همراه وردپرس خود با AdMob و Appnext ارائه می دهد.
 • شامل پوش نوتیفیکیشن های نامحدود، پشتیبانی از ذخیره سازی و نام تجاری سفارشی،
 • ساده و آسان برای پیکربندی.
 • با WooCommerce یا BuddyPress سازگار نیست و اگر می خواهید یک برنامه سازگار با iOS ایجاد کنید مفید نخواهد بود. با این اوصاف، AndroApp بسیار مقرون به صرفه است. می توانید برنامه خود را به صورت رایگان بسازید و هزینه نگهداری فقط 66 دلار در سال است.

WPMobile.App

WPMobile

WPMobile.App گزینه دیگری برای ایجاد برنامه های تلفن همراه است. این افزونه با کیفیت بالا به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را به برنامه ای برای Android ، iOS یا هر دو تبدیل کنید. استفاده از آن آسان است، زیرا تنظیمات پیکربندی و سفارشی سازی در داشبورد وردپرس شما موجود است.

ویژگی های افزونه WPMobile.App:

 • برای ترجمه برنامه شما با Weglot ادغام می شود.
 • شامل ویژگی های استاندارد مانند اعلان های فشار و محتوای آفلاین است.
 • به روز رسانی و پشتیبانی نامحدود ارائه می دهد.
 • تست رایگان ارائه می دهد.
 • این افزونه به طور انحصاری مجوزهای مادام العمر ارائه می دهد، به این معنی که شما نگران تمدید اشتراک و هزینه های مکرر نباشید. برنامه Android یا iOS با قیمت 79 یورو اجرا می شود یا می توانید برنامه ای را با 149 یورو با هر دو سیستم عامل سازگار کنید.

AppPresser

AppPresser

در نهایت آخرین افزونه ای که توصیه می کنیم بررسی کنید، AppPresser است. به جای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن، برنامه ای را که با سرویس AppPresser ساخته شده است به وب سایت شما پیوند می دهد. این به شما امکان می دهد با استفاده از یک سازنده بصری مشابه سفارشی ساز وردپرس، کنترل کاملی بر طراحی پلتفرم خود داشته باشید.

ویژگی های افزونه AppPresser:

 • این افزونه به شما امکان می دهد برنامه خود را با استفاده از برنامه ساز آسان برای استفاده طراحی کنید.
 • بازخورد بصری فوری را از طریق پیش نمایش زنده برنامه ارائه می دهد.
 • ویژگی هایی مانند ورود به فیس بوک، اشتراک گذاری اجتماعی و پوش های نوتیفیکیشن را ارائه می دهد.
 • شامل دسترسی به عملکردهای دستگاه از جمله مخاطبین، دوربین ها و موارد دیگر است.
 • برای دسترسی به ویژگی های پیشرفته، برنامه ها از 249 دلار در سال تا 599 دلار در سال متغیر است.

مزایای تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا محبوب است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان برای ایجاد وب سایت ها به روشی بسیار آسان استفاده می شود. نه تنها شرکت های صنعتی بزرگ از وردپرس برای ایجاد وب سایت های شرکتی خود استفاده می کنند، بلکه وبلاگ نویسان به دلیل انعطاف پذیری و سهولت بالایی که این مدت طولانی به بستر وبلاگ نویسی داده است، وردپرس را دوست دارند. استارتاپ های وردپرس و صنایع بزرگ با تبدیل سایت های ساخته شده با وردپرس به اپلیکیشن های iOS و Android سود خود را حداکثر کرده اند.

 • این یک برنامه پیشرفته از برنامه تلفن همراه را ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد زمان کمتری را در مقایسه با وب سایت ها در مرور محتوا صرف کنند.
 • برنامه های بومی iOS و Android اجزای ساده اجتماعی را ارائه می دهند. کاربران می توانند یکبار نرم افزار محبوب رسانه های اجتماعی را با برنامه تلفن همراه ادغام کرده و اطلاعات مورد علاقه خود را بعداً به اشتراک بگذارند.
 • با اعلان های فشار، همیشه می توانید محتوای جدید برنامه خود را در مقایسه با دامنه وردپرس خود به کاربران اطلاع دهید.
 • وقتی کاربر اپلیکیشن شما را نصب می کند، به طور خودکار خواننده وفادار شما می شود. اگر به آن اهمیت می دهید و سعی کنید آن را برای به روز رسانی برگردانید. در این مرحله باید به خاطر داشته باشید که محتوا پادشاه است.
 • هنگامی که نماد نام تجاری در صفحه اصلی تلفن هوشمند کاربر ظاهر می شود، در مقایسه با منابع وب وردپرس با برنامه شما بیشتر سازگار می شود.
پیشنهاد مطالعه:
بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت
زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت

توسعه و طراحی سایت یکی از رایج ترین وظایفی است که به برنامه نویسان محول می شود و انتخاب بهترین مطالعه مقاله

بهترین زبان های برنامه نویسی تحت وب
بهترین زبان های برنامه نویسی تحت وب

در این مقاله در مورد 8 تا از بهترین زبان های برنامه نویسی تحت وب صحبت خواهیم کرد. ممکن است مطالعه مقاله

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست