اپلیکیشن های نظافت منزل - اپمون

معرفی 5 نمونه از بهترین اپلیکیشن های نظافت منزل در ایران

بهترین برنامه های نظافت منزل

 • اپلیکیشن های نظافت منزل چه کارایی دارند؟
 • معتبرترین و بهترین اپلیکیشن های نظافت منزل چه اپلیکیشن هایی هستند؟
 • چه معیار هایی را درزمان انتخاب بهترین اپلیکیشن های خدمات منزل باید در نظر بگیریم؟
 • در اپلیکیشن های نظافت منازل چه خدماتی ارائه می گردد؟

با طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، بسیاری از کارها در کسری از زمان انجام می گیرد. اپلیکیشن ها در زمینه های مختلفی طراحی شده اند و هریک خدماتی را به کاربران ارائه می دهند. تنها با دارا بودن یک گوشی همراه هوشمند می توانید اپلیکیشن های مورد نظرتان را از مارکت های ایرانی از جمله بازار، مایکت و … دانلود و نصب نمایید و از خدماتشان بهره ببرید. تقریبا در میان گروه های مختلف اپلیکیشن، برنامه های خدماتی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند چرا که با ارائه خدمات مختلف نقش مهمی را در افزایش سطح رفاه کاربران ایفا می کنند. با طراحی اپلیکیشن خدماتی نظیر اپلیکیشن های نظافت منزل، دیگر نیازی نیست تا برای انجام کارها، انرژی و زمان زیادی را صرف کنید و به راحتی می توانید کارهایتان را سر و سامان ببخشید.

خدمات مربوط به منزل از جمله نظافت و تمیزکاری، جابجایی اثاث و … یکی از مواردی است که تقریبا همه ی افراد با آن سروکار دارند و در این میان، افراد شاغل به ویژه خانم ها و افراد ناتوان، برای انجام این کارها، شرایط لازم را ندارند؛ تصور کنید یک خانم شاغل، تمام روزهای هفته را بیرون از منزل مشغول به کار است و طبیعی است که انرژی و وقت کافی برای انجام کارهای منزل را ندارند، اینجاست که نیاز به یک نیروی خدماتی برای انجام کارهای نظافت منزل بسیار حس می شود. حال سوالی که مطرح می شود این است که از کجا یک نیروی خدماتی مورد اعتماد می توان پیدا کرد؟

بهترین اپلیکیشن های خدمات ساختمانی

در گذشته افرادی که در زمینه ی خدمات منزل فعالیت داشتند، به واسطه ی معرفی افراد به یکدیگر به منازل مختلف می رفتند و کارهای مربوط به نظافت منزل را انجام می دادند؛ اما جالب است بدانید تکنولوژی حتی بر روی این گونه خدمات نیز تاثیر خود را داشته و با به وجود آمدن اپلیکیشن های نظافت منزل، شما را از جستجو کردن و پیدا کردن نیروی خدماتی بی نیاز می کند. خب با این حساب، ساز و کار برنامه های نظافت منزل به چه صورت است؟
اگر به طور خلاصه بخواهیم برایتان شرح دهیم، باید گفت که اپلیکیشن های نظافت منزل طراحی شده اند تا شما به سرعت و بدون نیاز به جستجوی زیاد و صرف زمان و انرژی، بتوانید نیروی کار مطمئن و مورد نظر را برای کار در منزل بیابید. این نمونه اپلیکیشن ها در واقع زیر نظر شرکت های خدماتی فعالیت دارند و با شرح خدماتی که ارائه می دهند، اطلاعات مربوط به نیروی کار و حتی بخش نظرات کاربران، شما را در داشتن انتخابی مطمئن یاری خواهند کرد.
زمانی که یک اپلیکیشن خدمات منزل را نصب کردید، بی گدار به آب نزنید و برنامه را به طور کامل بررسی کنید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید. مواردی که در انتخاب بهترین اپلیکیشن های نظافت منزل باید در نظر گرفت به شرح زیر است:

 1. از معتبر بودن اپلیکیشن و شرکتی که خدمات منزل را ارائه می دهد مطمئن شوید؛ به طور مثال، از دارا بودن مجوز فعالیت آن اطمینان حاصل کنید.
 2. خدمات ارائه شده توسط شرکت را به طور کامل بررسی کنید.
 3. اطلاعاتی که اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار می دهد بررسی کنید به عنوان نمونه، اطلاعات مربوط به افراد خدمتکار، شرایط و ضوابط کاری، میزان دستمزد، ساعات کاری و … .
 4. اگر اپلیکیشن دارای قسمت نظرات کاربران باشد، راهنمای خوبی برای ارزیابی اپلیکیشن نظافت منزل است.

ما در این مقاله به شما بهترین اپلیکیشن های نظافت منزل را معرفی کرده و ویژگی ها و خدماتی را که ارائه می دهند شرح خواهیم داد.

پادکست و فایل صوتی این مقاله

1) استاد کار

کارهات رو با برنامه ریزی انجام بده
استاد کار یکی از برنامه های نظافت منزل در ایران است که در شهر های تهران، کرج و شیراز خدمت رسانی می کند. استاد کار هم به صورت اپلیکیشن و هم به صورت وبسایت، خدمات خود را ارائه می دهد.

آپشن های موجود در اپلیکیشن استاد کار:

 • امکان انتخاب متخصص و خدمتکار با توجه به امتیازات مربوط به هر یک
 • امکان ثبت خدمات مورد نظر در سایت و اپلیکیشن
 • امکان بررسی نظرات کاربران و امتیازات متخصصان
 • امکان پرداخت هزینه پس از اتمام کار
 • امکان ثبت نظر و امتیاز دهی به متخصصان

خدمات ارائه شده توسط مجموعه استاد کار:

 1. خدمات نظافت مزل به طور کامل
 2. خدمات نقاشی ساختمان
 3. تعمیرات لوازم خانگی نظیر یخچال، لباسشویی و …
 4. خدمات مربوط به تاسیسات و لوله کشی ساختمان
 5. حمل اثاثیه منزل
 6. شستشوی مبل و فرش

2) آچاره

چاره کار آچاره
آچاره یکی از بهترین برنامه های نظافت منزل است که با ارائه ی خدمات متنوع توانسته جزء بهترین اپلیکیشن های خدماتی قرار گیرد. گستره ی خدماتی این اپلیکیشن تقریبا بیشتر شهرهای ایران را در برمی گیرد از جمله تهران، کرج، اصفهان، تبریز، مشهد، اهواز، رشت و … . آچاره، علاوه بر دارا بودن اپلیکیشن برای اندروید و ios، دارای وبسایت اختصاصی نیز هست.

خدماتی که مجموعه ی آچاره ارائه می دهد به شرح زیر است:

 1. خدمات نظافت منزل
 2. خدمات پذیرایی در مراسم ها
 3. نصب و تعمیر لوازم خانگی
 4. انجام خدمات باغبانی و فضای سبز
 5. خدمات مربوط به تاسیسات ساختمانی
 6. حمل و نقل و اسباب کشی
 7. خدمات تعمیرات و شستشوی خودرو
 8. شستشوی مبل، فرش، پرده و …
 9. نقاشی و بازسازی ساختمان
 10. خدمات پرستاری و انجام آزمایش های پزشکی در محل
 11. و …

هر آنچه که در حوزه ی ساختمانی بدان نیاز دارید، در آچاره آن را می توانید پیدا کنید. آچاره یک مجموعه تمام عیار بوده و با ارائه ی خدمات گسترده، یکی از پیشتازان حوزه ی خدمات ساختمانی و منازل در کشور به حساب می آید.
به طور کلی با طراحی اپلیکیشن ios و اندروید در حوزه نظافت منزل، دیگر نگران کارهای منزلتان نباشید و با خیالی آسوده کارهای خود را به مجموعه های معرفی شده بسپارید.

3) نظیف

یکی دیگر از اپلیکیشن های نظافت منزل که در تهران فعالیت دارد، نظیف نام دارد. این اپلیکیشن نیز همانند سایر برنامه های خدمات منزل، خدمات متنوعی را به کابران ارائه می دهد. از جمله خدمات ارائه شده توسط این اپلیکیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. اعزام نظافتچی گروهی به منازل
 2. خدمات مربوط به پذیرایی از مراسم های مختلف
 3. انجام کلیه ی خدمات مربوط به نظافت منزل
 4. شستشوی مبل و فرش در محل
 5. نظافت شرکت ها و اماکن مختلف

از جمله مزایایی که نظیف در اختیار کاربران خود قرار می دهد، در نظر گرفتن تخفیف های مختلف به مناسبت های گوناگون می باشد.

4) خدمت از ما

دسترسی آسان به متخصصین
خدمت از ما از جمله بهترین اپلیکیشن های خدمات منزل محسوب می شود چرا که اولا در بیش از 50 شهر در ایران به صورت گسترده فعالیت دارد، دوما خدماتی که ارائه می دهد تنها محدود به خدمات نظافت منزل نمی شود و در زمینه ی های گوناگون آماده ی خدمت رسانی به کاربران می باشد.
زمینه ی فعالیت اپلیکیشن خدمت از ما:

 1. انجام خدمات نظافت منزل و محل کار
 2. انجام کلیه خدمات مربوط به تاسیسات ساختمانی از جمله لوله کشی، تعمیر و نصب شیرآلات، نصب، تعمیر و سرویس آسانسور، تعمیر لوازم خانگی و …
 3. حمل اسباب و اثاثیه ی منزل
 4. پذیرایی در مراسم ها
 5. باغبانی و فضای سبز

یکی از مواردی که سبب تمایز این اپلیکیشن با سایر اپلیکیشن های نظافت منزل شده است، ارائه خدمات زیبایی برای آقایان و بانوان از جمله خدمات مربوط به بهداشت و زیبایی پوست و مو می باشد؛ با مراجعه به وب سایت و یا اپلیکیشن خدمت از ما می توانید از خدمات متنوع و گسترده ای که در حوزه ی زیبایی ارائه می دهد به طور کامل آگاه شوید.

5) اسپارد

خدمات نظافتی، فنی و ساختمانی حرفه‌ای

یکی از معتبر ترین اپلیکیشن های ارائه دهنده ی خدمات منزل در تهران و کرج، اپلیکیشن اسپارد است. اسپارد جهت ارتقاء سطح کیفیت خدمات خود، آموزش های حرفه ای را به نیرو های خود داده تا بیشترین بهره وری را در زمان کار داشته باشند. یکی از برتری های اسپارد، ارائه خدمات یه صورت شبانه روزی می باشد.

خدمات ارائه شده توسط مجموعه ی اسپارد:

 1. مهمانداری و پذیرایی
 2. نظافت اصولی منزل
 3. خدمات شستشوی پرده، مبل و فرش در محل
 4. خدمات مربوط به نصب و تعمیر پکیج، آبگرمکن، کولر های آبی و گازی و …

ویژگی های اپلیکیشن اسپارد:

 • هوش مصنوعی موجود در اپلیکیشن، با توجه به درخواست کاربر، بهترین نیرو را برای کار معرفی می کند.
 • ارائه خدمات پشتیبانی در صورت وجود ایراد و یا نارضایتی از سوی کاربران
 • امکان ثبت جزئیات منزل و دریافت خدمات مرتبط با منزل
 • بخش نطرات کاربران که خود بهترین راهنما برای کاربران جدید الورود می باشد
 • مجموعه ی اسپارد، هم در بستر وبسایت و هم در بستر اپلیکیشن فعالیت دارد و دارای نماد اعتماد الکترونیک نیز می باشد.
پیشنهاد مطالعه:
معرفی و بررسی بهترین اپلیکیشن های املاک
بهترین اپلیکیشن های املاک - اپمون

اپلیکیشن های مشاور املاک در ایران بهترین و سریع ترین راه برای پیدا کردن خانه و ملک چیست؟ آیا به مطالعه مقاله

بهترین اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا در ایران
بهترین اپلیکیشن های سفارش غذا

بهترین برنامه های سفارش آنلاین غذا بهترین اپلیکیشن های سفارش غذا کدام اند؟ استفاده از اپلیکیشن های سفارش غذا به مطالعه مقاله

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست