بهترین اپلیکیشن های مشابه پینترست - اپمون

معرفی 5 تا از بهترین اپلیکیشن های مشابه پینترست

اپ های مشابه پینترست

  • اپلیکیشن های مشابه پینترست کدامند؟
  • ویژگی مشترک میان Pinterest و سایر اپلیکیشن های مشابه چیست؟
  • مزیت استفاده از اپلیکیشن های مشابه پینترست نسبت به خود پینترست چیست؟
  • چرا باید به دنبال جایگزین برای Pinterest بود؟

این روزها موبایل و اپلیکیشن های موجود در آن، جزء ضروریات زندگی روزمره محسوب می شود. با طراحی اپلیکیشن های متفاوت در زمینه هایی همچون خدمات، ارتباطات، آموزشی و … از گوشی های همراه هوشمند، استفاده ی بهینه تری می توان کرد؛ در واقع، این اپلیکیشن هاست که قابلیت گوشی های هوشمند را به طور قابل توجهی افزایش داده است. اهمیت وجود اپلیکیشن ها را زمانی بهتر درک می کنید که گوشی همراه جدیدی را خریداری نمائید، قطعا در ابتدای کار، تمامی اپلیکیشن ها و برنامه های مورد نیازتان را بر روی دستگاه تلفن همراه نصب خواهید کرد؛ پس می توان دریافت که اپلیکیشن ها نقش بسیار مفید و موثری را در زندگی هریک از ما دارند و بدون آن ها، انجام بسیاری از کارها، سخت و دشوار خواهد بود.

پینترست بهترین اپلیکیشن در زمینه ی تصاویر

برخی از اپلیکیشن ها، علاوه بر کاربردی بودن، جنبه ی سرگرمی نیز دارند و همین امر سبب جذب کاربران زیادی به آن شده است. به طور کلی در میان رسانه ها، رسانه های تصویری از محبوبیت بیشتری نسبت به داده های متنی و صوتی برخوردارند. اپلیکیشن هایی که بر اساس ی رسانه های تصویری پایه گذاری شده اند، ناخودآگاه در میان کاربران محبوب شده و کاربران زیادی را به سمت خود جذب می کند. قطعا با شنیدن نام برنامه با قابلیت اشتراک گذاری رسانه های تصویری، اینستاگرام و پینترست، اولین اپلیکیشن هایی است که به ذهنتان می رسد، اما باید گفت که دنیای اپلیکیشن، بسیار گسترده تر از چیزی است که فکرش را بکنید؛ درواقع، اپلیکیشن های مشابه پینترست و یا حتی اینستاگرام بسیارند و شاید برایتان جالب باشد برنامه شبیه پینترست برای اندروید و  ios را بشناسید و با کارایی هریک آشنا شوید. اپلیکیشن های زیادی طراحی شدند که به لحاظ ظاهری و کارایی، مشابه با پینترست بودند اما به دلایل مختلف نتوانستند آن چنان که انتظار می رفت شناخته شده و بدرخشند.

برنامه مشابه پینترست بدون فیلترشکن

پینترست یکی از بهترین، معروف ترین و پرطرفدارترین برنامه های اشتراک گذاری رسانه های تصویری همچون عکس است. از جمله ویژگی های مثبت پینترست این است که در آن در هر زمینه و راجع به هر موضوعی، بی نهایت تصویر وجود دارد؛ تنوع بالای موجود در پینترست، سبب منحصر به فرد شدن این اپلیکیشن شده است. اما با این حال، افرادی به دنبال شناختن اپ های مشتبه پینترست هستند که ما در این مقاله به معرفی و بررسی چند نمونه از اپلیکیشن های مشابه پینترست خواهیم پرداخت.

1)Juxtapost

اپلیکیشن های مشابه پینترست-juxtapost

Juxtapost، یکی از برنامه های مشابه پینترست می باشد که با دارا بودن کابران زیاد، به یکی از برنامه های اشتراک رسانه های تصویری قدرتمند تبدیل شده است. اگر چه این اپلیکیشن را نسخه ی کپی پینترست بر می شمارند، اما Juxtapost به خودی خود یک برنامه ی تمام عیار است و حتی قابلیت هایی افزون بر قابلیت های پینترست را در خود گنجانده است تا جایی که به یکی از رقبای اصلی پینترست تبدیل شده است. از جمله ویژگی ها و قابلیت های Juxtapost می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. دارا بودن عکس های متنوع در زمینه های مختلف با کیفیت بسیار بالا
  2. قابلیت ذخیره کردن تصاویر
  3. قابلیت دسته بندی کردن تصاویر ذخیره شده در خود اپلیکیشن
  4. دارا بودن قابلیت “More Like This” که باتوجه به مواردی که بیشتر کاربر آن ها را دنبال می کند، موارد مشابه بیشتری را به وی نمایش می دهد.
پیشنهاد مطالعه:
معرفی بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس آیفون 2022
بهترین اپلیکیشن های ادیت عکس آیفون

بهترین برنامه های ویرایش عکس در آیفون برای ادیت عکس در آیفون از چه اپلیکیشنی استفاده کنیم؟ بهترین اپلیکیشن های مطالعه مقاله

معرفی 5 اپلیکیشن طراحی قالب پست اینستاگرام
اپلیکیشن طراحی قالب پست اینستاگرام- اپمون

آیا برای طراحی پست اینستاگرام اپلیکیشنی وجود دارد؟ بهترین اپلیکیشن طراحی قالب پست اینستاگرام کدام است؟ بهترین اپلیکیشن برای طراحی مطالعه مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست