طراحی اپلیکیشن شرکتی

تلفن‌های هوشمند یکی از ضروری‌ترین دستگاه‌های دنیای امروز هستند. مزایای این گوشی‌های هوشمند بسیار است. به عنوان مثال با تلفن‌های همراه، ارتباط بین مردم آسان‌تر شده و زندگی روزمره آنها آسان‌تر می‌شود. با افزایش استفاده از تلفن‌های هوشمند، تعداد برنامه‌های توسعه یافته افزایش می‌یابد. برخی از این برنامه‌ها برای سرگرمی، برخی برای علم و برخی دیگر برای ارتباطات هستند. اما یک نمونه از مواردی که در اینجا بحث می‌کنیم، طراحی اپلیکیشن شرکتی است.

طراحی اپلیکیشن شرکتی

اپلیکیشن شرکتی چیست؟

در حال حاضر در ایران و سایر نقاط جهان، استفاده از تلفن‌های هوشمند به یکی از مهمترین موضوعات تبدیل شده است و نمی‌توان اهمیت و وابستگی به تلفن‌های هوشمند را انکار کرد. این مزایای بسیاری دارد و در تسهیل ارتباط بین افراد بسیار مفید و مؤثر بوده است.

استفاده از تلفن‌های هوشمند و برنامه‌های مختلف در آنها به قدری گسترده است که اگر شخصی از این برنامه‌ها برای برقراری ارتباط استفاده نکند، از حوادث زیادی آگاه نخواهد بود. برنامه‌های کاربردی امروزه به شکلی در حال تکامل هستند که می‌توانند بستر مناسبی برای برقراری ارتباط ایجاد کنند و داشتن یک برنامه کاربردی برای مشاغل می‌تواند در تسهیل کار شما بسیار حیاتی باشد.

طراحی اپلیکیشن شرکتی از قابلیت‌های مختلفی برخوردار است و با توجه به برنامه و نیازهای شما، تیم توسعه و طراحی اپلیکیشن اَپمون خدمات متنوع و با کیفیتی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برنامه‌های کاربردی فروشگاه به صورت یکپارچه با فروشگاه آنلاین طراحی و اجرا می‌شوند و نیازی به بروزرسانی و مدیریت مستقل ندارند.

طراحی اپلیکیشن شرکتی

مزایای طراحی اپلیکیشن شرکتی

با داشتن یک اپلیکیشن شرکتی می‌توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و سهم بیشتری از بازار را بدست آورید، زیرا این یک روش جدید است و مشتریان قدیمی و جدید همیشه مشتاق و در جستجوی تجربیات خلاقانه و ابتکاری هستند. با استفاده از اپلیکیشن شرکت می‌توانید با مشتریان خود رابطه‌ای مستمر و پایدار داشته باشید. از آنجا که افراد بیشتر اوقات خود را در طول روز با تلفن هوشمند خود می‌گذرانند، داشتن برنامه شما به این معنی است که آنها نام تجاری و شرکت شما را در طول روز چندین بار می‌بینند و می‌توانند به طور غیرمستقیم آن را تبلیغ کرده و به دیگران نشان دهند.

ارائه خدمات

نه تنها فروشگاه‌های آنلاین و صاحبان مشاغل می‌توانند از طراحی اپلیکیشن شرکتی برای فروش محصولات خود استفاده کنند، بلکه شرکت‌های خدماتی نیز می‌توانند برای ارتباط بیشتر با مشتریان و ارائه خدمات جدید برای شرکت‌هایی مانند اَپمون، طراحی برنامه‌های شرکت‌ها را سفارش دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند با به روز رسانی برنامه‌ها، خدمات جدیدی را به مشتریان سابق خود ارائه دهند و بدین ترتیب مشتریان جدیدی را برای استفاده از خدمات شرکت‌های خود جذب کنند.

فروش محصولات

شرکت‌های اینترنتی می‌توانند علاوه بر فروش محصولات خود در سایت، از پلتفرم فروش محصول در اپلیکیشن نیز استفاده کنند. استفاده از برنامه برای فروش محصولات مزایای بسیاری دارد. یکی از مهمترین مزایا این است که شما می‌توانید لیستی از مخاطبین را با شماره تلفن آنها و نام آنها داشته باشید و محصولات و کالاهای خود را هوشمندانه به آنها ارائه دهید.

کاربرد درون سازمانی

یکی دیگر از کاربردهای اپلیکیشن های شرکتی، استفاده داخلی و درون سازمانی است. مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند با استفاده از برنامه این شرکت، کارمندان و کارمندان خود را مدیریت کنند، آموزش‌های لازم را ارائه دهند و وظایف محوله را کنترل کنند. استفاده از برنامه‌های شرکت برای مدیریت و نظارت بر کارمندان می‌تواند بهره وری آن‌ها را افزایش دهد.

هزینه طراحی اپلیکیشن شرکتی

طراحی اپلیکیشن شرکتی

پکیج پایه

شروع قیمت از
8 میلیون
 1. نسخه اندروید 
 2. فاقد نسخه PWA
 3. فاقد نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
طراحی اپلیکیشن شرکتی

پکیج حرفه ای

تماس بگیرید
 1. نسخه اندروید
 2. نسخه PWA
 3. نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)

ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن شرکتی

ساخت اپلیکیشن شرکتی برای اندروید و iOS دارای ویژگی‌های مختلفی است که با توجه به کارفرما تغییر می‌کند و ویژگی‌های مورد نیاز آزاد می‌شود، اما در این بخش برخی از ویژگی‌های اساسی طراحی اپلیکیشن شرکتی توسط اَپمون را مشاهده خواهید کرد.

امکانات مدیریتی

اگر می‌خواهید برنامه‌ای با هدف اداره یک شرکت ایجاد کنید، باید بتواند سطوح دسترسی را انتخاب کرده و قابلیت‌های مناسب را برای کاربران گروهتان ایجاد کنید. اختصاص گروه های کاربری متفاوت جهت انجام امور، امنین برنامتان را بالا می برد.

تسویه حساب حرفه‌ای

ویژگی دیگر می‌تواند تنظیم سطح دسترسی باشد. کارمند نباید بتواند به بخش مدیریت دسترسی داشته باشد. علاوه بر تسطیح برنامه، اپلیکیشن باید از امنیت بالایی نیز برخوردار باشد.

امکانات حرفه‌ای

ویژگی دیگر این برنامه مدیریت اسناد و بایگانی است. برنامه باید بتواند اسناد را به صورت کاملاً محافظت شده ذخیره کند تا در صورت استفاده مجدد، بارگیری شود. نمایش پیشرفت در هر کار یا پروژه ویژگی خوب دیگر است. مدیر یا مدیریت پروژه باید بتوانند پیشرفت پروژه را بر اساس نقشه‌های اولیه یا نوع دیگری ببینند.

دسته بندی‌ها و فیلترها

طبقه بندی و فیلتر کردن خدمات از دیگر مزایای کاربرد طراحی اپلیکیشن شرکتی است. پنل مدیریت همچنین می‌تواند کار شما را آسان کند و شما می‌توانید هنگام نشستن پشت میز و کار با رایانه، برنامه را کنترل کنید.

ایده پردازی

یک گروه و شرکت فعال مرتب در حال ثبت ایده های جدید برای جذب مشتریان بیشتر همچنین کاهش ریزش مشتریان وفادار قبلی می باشد. طراحی اپلیکیشن اختصاصی گروه اَپمون می تواند تمام ایده های نو را پیاده سازی کند.

قابلیت پرداخت

پرداخت آنلاین نیز می‌تواند در برنامه گنجانده شود تا کاربران بتوانند از این طریق پرداخت کنند و دیگر نیازی به مراجعه به شرکت یا مراجعه به بانک و کارت به کارت و واریز مبلغ به حساب نیست.

ساخت اپلیکیشن شرکتی

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال، به دلیل راحتی کاربران در برآوردن نیازهایشان، استفاده از تلفن‌های همراه و طراحی برنامه‌های موبایل در حال افزایش است.

برای مشاوره رایگان و اختصاصی ساخت اپلیکیشن شرکتی در هر دو سیستم عامل Android و IOS با شرکت اَپمون تماس بگیرید. تیم مشاوران مجرب اَپمون آماده‌اند تا با مناسب‌ترین قیمت برای ساخت اپلیکیشن شرکت شما به شما مشاوره دهند.

طراحی اپلیکیشن شرکتی

چرا طراحی اپلیکیشن شرکتی؟

قبل از شروع یک پروژه طراحی اپلیکیشن شرکتی، حتماً برنامه ریزی کنید و این برنامه ریزی هرچه طرح دقیق‌تر باشد، بهتر خواهد بود و البته اگر نمی‌توانید برای شروع یک طرح دقیق تهیه کنید، حداقل کلیات را در قالب یک سند وارد کنید. سند تهیه شده را به شرکت طراحی اپلیکیشن شرکتی خود ارسال کنید. طبق سند شما، شرکت مربطه موظف است نکات و پیشنهاداتی را به شما ارائه دهد. این پیشنهادات برای شروع کار و بهبود عملکرد و روند پروژه است.

اَپمون پیشنهاد می‌کند یک پروژه طراحی را اجرا کنید، آن را به چندین مرحله تقسیم کنید و مرحله به مرحله پیش بروید. این روش به شما امکان می‌دهد تا به تدریج و از هر لحاظ با کاربران آشنا شوید و خواسته‌های آنها را برآورده کنید. هزینه طراحی اپلیکیشن شرکتی در این مورد بسیار کمتر و منطقی‌تر است.

انواع اپلیکیشن شرکتی

طراحی اپلیکیشن شرکتی برای اهداف مختلف ایجاد می‌شود و دامنه آن گسترده است، بر اساس نیاز صاحب مشاغل طراحی می‌شود اما طراحی برنامه تلفن همراه شرکت را می‌توان در سه نوع کلی طبقه بندی کرد.

فرآیندهای ویژه

بعضی از کارها در شرکت شما وقت گیر، تکراری و به راحتی مدیریت و حساب نمی‌شوند. با ساخت و طراحی یک برنامه شرکتی به راحتی می‌توانید همه چیز را مدیریت کنید. دیگر نگران تأخیر و کمبود بهره وری نباشید.

مدیریت شرکت

هماهنگی بخش‌ها، کارمندان و شعب یکی از وظایف مدیر است. برای قالب بندی بهتر، آسان‌تر و سریع‌تر می‌توانید از یک برنامه کاربردی استفاده کنید. داشتن برنامه احتمال خطاها و قالب بندی بهتر را کاهش می‌دهد. آمار نشان می‌دهد که افزایش 60 درصدی بهره وری شرکت‌ها توسط برنامه‌های مدیریت شکل می‌گیرد.

ارائه محصولات و خدمات

یک راه راحت، سریع و آسان برای برقراری ارتباط با مشتریان، طراحی اپلیکیشن شرکتی است. یک اپلیکیشن شرکتی می‌تواند شما را در یک فضای امن و راحت با مشتریان خود در تماس نگه دارد و مشتریان این شرکت همیشه در دسترس هستند تا بتوانید خدمات خود را به آنها ارائه دهید. این امر باعث افزایش فروش و رضایت مشتری می‌شود.

طراحی اپلیکیشن موبایل

سوالات متداول

به طور معمول، هدف از طراحی برنامه ایجاد مخاطبان بیشتر است تا بتواند با جذب مشتری بیشتر، کار خود را گسترش دهد.

این قیمت همه به خدمات و نیازهای شما برای برنامه بستگی دارد و این هزینه معمولاً پس از مشخص شدن نوع برنامه تعیین می‌شود. بنابراین برای اطلاعات کامل قیمت گذاری با ما تماس بگیرید.

پس از تعیین نیازهای شرکت و بازار هدف، قرارداد مشخصی بین دو طرف برای شروع طراحی نوشته می‌شود.

این پشتیبانی معمولاً برای پاسخگویی به سؤالات شما در مورد مدیریت، امنیت برنامه، به روزرسانی ها و موارد دیگر انجام می‌شود و شامل یکسال پشتیبانی رایگان است.

فهرست