طراحی اپلیکیشن درج آگهی

یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل، طراحی اپلیکیشن درج آگهی است. این نوع اپلیکیشن یک برنامه درج نیازمندی است که یک برنامه واسطه‌ای بین خریدار و فروشنده می‌باشد. با طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار می‌توانید درآمد زیادی کسب کنید. یکی از مزایای ساخت اپلیکیشن درج آگهی، فروش فوری کالاها و معرفی خدمات است. ما در اَپمون با داشتن یک مجموعه قدرتمند و متخصص می‌توانیم برنامه‌ای شبیه دیوار را برای شما طراحی کنیم.

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

اپلیکیشن درج آگهی چیست؟

امروزه افراد زیادی وجود دارند که برای ارائه کار خود به دیگران نیاز به استفاده از یک برنامه کاربردی دارند. با ایجاد یک برنامه درج آگهی و مشابه دیوار، می‌توانید به دیگران اجازه دهید از آن برای قرار دادن تبلیغات و الزامات خود در برنامه استفاده کنند.

در سال‌های اخیر، بیشتر افراد از رایانه‌های خود برای جستجوی وب سایت‌ها استفاده کرده‌اند تا به نتیجه دلخواه خود برسند. اما با پیشرفت فناوری، به ویژه در دهه اخیر در کشور ما، بیشتر مردم تمایل به استفاده از برنامه‌های تلفن همراه دارند. امروزه حتی موتورهای جستجو به نسخه‌های موبایل سایت‌ها اهمیت زیادی می‌دهند.

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

مزایای طراحی اپلیکیشن درج آگهی

گستردگی محصولات

تنوع محصولات و کالاها از هر دسته مهمترین قسمت در طراحی اپلیکیشن های درج مانند شیپور و دیوار است. محصولات دارای عکس تأثیر بیشتری در انتخاب خریدار دارند.

راحتی در استفاده

سادگی و سهولت استفاده یکی از دلایل طراحی یک برنامه دیوار مانند است. بنابراین، اکثر افراد می‌توانند از برنامه استفاده کرده و آگهی خود را درج کنند.

خرید فوری

یکی از مزایای اصلی طراحی اپلیشکشن مشابه دیوار، خرید فوری بین فروشنده و خریدار است. خریدار مستقیماً با فروشنده ارتباط برقرار می‌کند.

قابلیت نردبان و فروش فوری

از ویژگی‌های مهم دیوار نردبان و فروش فوری است باعث دیده شدن و فروش بیشتر می‌شود. البته این ویژگی‌ها دارای هزینه هستند.

تعرفه‌های رقابتی

در این برنامه‌ها قیمت‌های رقابتی بین فروشندگان وجود دارد که یکی از ویژگی‌های جذاب این نوع اپلیکیشن هاست.

امکانات رایگان

یکی از مهمترین ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن هایی مانند دیوار در مقایسه با سایر برنامه‌ها، درج تبلیغات رایگان است.

هزینه طراحی اپلیکیشن درج آگهی

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

پکیج پایه

شروع قیمت از
21 میلیون
 1. نسخه اندروید 
 2. فاقد نسخه PWA
 3. فاقد نسخه IOS  
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
طراحی اپلیکیشن درج آگهی

پکیج حرفه ای

تماس بگیرید
 1. نسخه اندروید
 2. نسخه PWA
 3. نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

امروزه، دسترسی آسان به برنامه‌ها باعث شده است که تقریباً همه شرکت‌ها یک اپلیکیشن مشابه دیوار برای خود داشته باشند. طبق آمار موسسه comScore، 87% از کاربران اینترنت از برنامه‌ها استفاده می‌کنند و تنها 13% از وب سایت‌ها استفاده می‌کنند. این بدان معناست که بیشتر کاربران اینترنت تمایل دارند نیازهای خود را از طریق برنامه‌ها برآورده کنند و اگر شما صاحب مشاغل هستید و هنوز برنامه موبایلی برای تجارت خود ندارید، به زودی بسیاری از کاربران و بازار پر از مشتری را از دست خواهید داد.

یک برنامه مانند دیوار دارای تمام امکانات برای اتصال به هر نوع پورتال بانکی، درج هر تعداد دسته و محصول، کاتالوگ، نمودار قیمت، باشگاه مشتریان، بررسی‌ها، اخبار، مقالات علمی، فرم ساز، بازاریابی از طریق ایمیل، ثبت سفارش، مدیریت فاکتور و غیره است.

با افزایش تعداد کاربران تلفن همراه، استفاده و کاربرد تلفن‌های هوشمند از مرزها عبور کرده و میزان استفاده از آنها را افزایش داده است. با نگاه مثبت به آن می‌بینیم که در این سن همه چیز در دسترس ماست. از جمله این برنامه‌ها و تأثیرات آنها در استفاده از تلفن‌های همراه در ساده سازی فرآیند خرید و سفارش محصولات برای کاربران با طراحی برنامه‌های فروشگاهی. در واقع، طراحی برنامه یک مزیت برای توسعه تجارت و اهداف و پیشرفت فروشگاه است.

اولین و مهمترین نکته ساده سازی و تسهیل روند خرید برای کاربران و متقاضیان است. طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار نحوه خرید و تعامل زیاد افراد را تغییر داده است. ما نمی‌توانیم هر روز به بازار برویم و خرید کنیم، اما می‌توانیم به راحتی و با استفاده از اپلیکیشن فروشگاه تمام موارد مورد استفاده خود را در کمترین زمان بدست آوریم.

اهمیت طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

یکی از ساده‌ترین راه‌های خرید دستگاه‌های مختلف، استفاده از برنامه‌های مورد نیاز و معرفی تبلیغات است. بیشتر افراد لوازم خانگی دارند که نیازی به آنها ندارند. آن‌ها فقط در خانه‌ای که در حال فرسایش است فضایی را اشغال می‌کنند و ممکن است شخص دیگری به شدت به آن احتیاج داشته باشد. امیدیار جوان ایرانی الاصل که به عنوان بنیانگذار گروه بسیار موفق eBay شناخته می‌شود، یک راه حل بسیار مفید ارائه داد. با ایجاد یک وب سایت برای تبلیغ محصولات مختلف، او می‌تواند ارتباط خوبی بین خریدار و فروشنده ایجاد کند. با طراحی اپلیکیشنی که شبیه دیوار باشد می‌توانید به یکی از مهمترین برنامه‌ها در این زمینه تبدیل شوید.

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

ویژگی‌های اپلیکیشن های درج آگهی اَپمون

خرید مستقیم

خریدار محصول خود را مستقیماً از فروشنده دریافت می‌کند و این هیچ ارزش افزوده‌ای ندارد.

تفکیک پذیری عالی

کالاها یا خدمات خود را به راحتی می‌توانید در شهر یا منطقه مورد علاقه خود پیدا کنید.

بدست آورده محدوده قیمت

اگر ارزش محصول خود را نمی‌دانید، یک راه حل دارید. با مراجعه به سایت دیوار می‌توانید قیمت تقریبی این محصول را بدست آورید.

پشتیبانی تمام وقت و خودکار

می‌توانید اطلاعات خود را در هر زمان از شبانه روز ثبت کنید.

رایگان است

در این برنامه می‌توانید اطلاعات خود را کاملاً رایگان وارد کنید. از طرف دیگر با توجه به محبوبیت زیاد این اپلیکیشن، می‌توانید به سرعت سود مورد نظر را کسب کنید.

محدودیتی وجود ندارد

در این برنامه می‌توانید بدون محدودیت توضیحی در مورد محصول یا خدمات خود ارائه دهید تا مشتری از آن آگاهی کامل داشته باشد.

سفارش طراحی اپلیکیشن درج آگهی

برای طراحی اپلیکیشن هایی مانند دیوار و شیپور می‌توانید از تیم طراحی اپلیکیشن اَپمون کمک بگیرید. برای آگاهی از هزینه‌ها و سایر ویژگی‌ها طراحی اپلیکیشن می‌توانید با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق واتساپ برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیریند.

معرفی بهترین اپلیکیشن های درج آگهی

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

دیوار

اپلیکیشن دیوار یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های نیازمندی و آگهی می‌باشد. این برنامه بستری را برای خرید و فروش کالاهای جدید و دست دوم و ارائه خدمات در کشور ایجاد کرد. روزانه هزاران تبلیغ در این اپلیکیشن ارسال می‌شود و به کاربران نشان داده می‌شود. از ویژگی‌های مهم دیوار می‌توان به طراحی ساده و آسان برای استفاده، انواع مختلف کالاها، خرید و فروش کالاهای دست دوم، پشتیبانی از شهرهای مختلف، ثبت آسان، ورود توضیحات محصول، ارتباط مستقیم با فروشنده، فیلتر جستجوی حرفه‌ای، امکان نردبان و جستجو و غیره اشاره کرد. برای طراحی اپلیکیشن درج آگهی مشابه دیوار می‌توانید با تیم مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

شیپور

اپلیکیشن شیپور نوع دیگری از برنامه برای فروش کالا است که یکی از بزرگترین اپ های نیازمندی آنلاین در کشور است که به خرید و فروش آنلاین کالاها مشغول است. از ویژگی‌های مهم شاخ می‌توان در 1100 شهر، دسته‌های مختلف کالا، امکان گپ زدن با فروشنده کالا، امکان ثبت نام و جستجوی تبلیغات در هر شهر، فیلترها برای دسترسی سریع به مورد مورد نظر و سایر ویژگی‌ها پشتیبانی کرد. اگر می‌خواهید برنامه‌ای شبیه شیپور طراحی کنید، با ما تماس بگیرید تا مشاوران حرفه‌ای ما شما را در طراحی اپلیکیشن مشابه شیپور راهنمایی کنند.

نکات مهم طراحی اپلیکیشن درج آگهی

این روزها استفاده از برنامه‌های درج آگهی مانند دیوار و شیپور رواج یافته است. از آنجایی که مردم علاقه بیشتری به استفاده از چنین نرم افزاری دارند، طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار راه حل خوبی برای افرادی است که می‌خواهند در این زمینه کار کنند. اگر اپلیکیشن درج آگهی شما علاوه بر ویژگی‌های دیوار و شیپور از ویژگی‌های دیگری نیز برخوردار باشد، می‌تواند رضایت بیشتر مشتری را جلب کند. به عنوان مثال، افزودن آگهی در دیوار آسان است و ممکن است اصلاً آگهی جعلی باشد یا شخصی تصاویر جعلی از محصول را ارسال کند. اگر پشتیبانی بهتری در برنامه‌ها باشد، چنین تخلفاتی به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد.

راه حل دیگر ایجاد اعتماد بین فروشنده و خریدار است. به عنوان مثال، اگر دو نفر از دو شهر مختلف در مورد یک محصول توافق کنند، اعتماد و پرداخت آن دشوار است. در صورت عملکرد دو طرفه به عنوان واسطه، کالاها به راحتی و با اطمینان کامل قابل معامله هستند. اگر می‌توانید پس از هر خرید به فروشنده امتیاز بدهید، به این طریق خریداران بیشتری می‌توانند به فروشندگان باتجربه اعتماد کنند. به طور کلی داشتن یک پشتیبانی و اعتماد به نفس مستحکم نیاز به بهینه سازی برای ساخت نرم افزاری مانند دیوار دارد.

تفاوت طراحی اپلیکیشن درج آگهی (مشابه دیوار) با سایت؟

اولین سوالی که ممکن است در ذهن برخی صاحبان سایت‌های تبلیغاتی ایجاد شود، تفاوت بین طراحی اپلیکیشن مانند دیوار یا شیپور با طراحی سایت چیست؟ اگر قصد دارید پاسخ این سؤال را از بطور کلی دریافت کنید، باید بگوییم هیچ تفاوتی بین این دو وجود ندارد. در واقع، هدف هر دو کمک به شرکت‌ها در ارائه خدمات یا محصول است. اما اگر کمی جزیی تر شویم، متوجه تفاوت‌های زیادی در این دو می‌شوید.

البته، اگر بخواهیم تفاوت‌ها را بیان کنیم بهتر است در مورد مزایای طراحی یک برنامه درج آگهی مانند دیوار یا شیپور بنویسیم. دانستن این مزایا به شما کمک می‌کند تا درک کنید که چرا باید تغییر کار خود را از برنامه نویسی وب سایت به برنامه نویسی تلفن همراه تغییر دهید.

 • بازاریابی آسان‌تر و سریعتر خواهد بود.
 • پیمایش برنامه برای کاربر آسان‌تر است.
 • برنامه شما همیشه در دسترس کاربر خواهد بود.
 • هزینه آن راحت‌تر و برگشت پذیرتر از طراحی وب سایت است.
طراحی اپلیکیشن درج آگهی
طراحی اپلیکیشن موبایل

سوالات متداول

پس از بررسی تمام جزئیات ایده شما، تیم طراحی اَپمون یک پیشنهاد و وایرفریم برای شما ارسال می‌کند که تمام جزئیات روند طراحی و ساخت اپلیکیشن را شامل می‌شود، از جمله هزینه و زمان اجرای آن.

اَپمون یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل در ایران است. این شرکت کیفیت و عملکرد برنامه‌های خود را 100٪ تضمین می‌کند. همچنین می‌توانید نمونه کارهای ما را مشاهده کنید.

تمام ویژگی‌های برنامه‌های دیوار و شیپور در اپلیکیشن های طراحی شده توسط اَپمون موجود است. همچنین می‌توانید تمام ویژگی‌های مورد نظر خود را در آن اعمال کنید.

کلیه خدمات طراحی اپلیکیشن اَپمون شامل یک سال پشتیبانی کامل حرفه‌ای می‌باشد. پشتیبانی ما شامل موارد امنیتی، رفع اشکال و تغییر در ظاهر برنامه و همچنین توانایی توسعه برنامه در مراحل خاص است. همچنین پشتیبانی‌های شرکت اَپمون معمولاً بصورت آنلاین انجام می‌شود.

بله. در صورت تمایل می‌توانید برای برنامه خود یک صفحه وب مانند دیوار نیز داشته باشید. اگر به طراحی وب سایت نیاز دارید، لطفاً با پشتیبانی تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کند.

طبق قرارداد، پرداخت در سه مرحله انجام می‌شود. قسمت اول پیش پرداخت است. قسمت دوم پس از اتمام نمونه اولیه و قسمت سوم پس از اتمام پروژه، جایی که مشتری کل برنامه را بررسی می‌کند و کاملاً از آن راضی است.

فهرست