طراحی اپلیکیشن خبری

امروزه بیشتر افراد از تلفن‌های هوشمند یا تبلت ها و به طور کلی از دستگاه‌های هوشمند استفاده می‌کنند و این می‌تواند یک فرصت تجاری ایده آل باشد. کسانی که می‌خواهند مشتری بیشتری جذب کنند یا افرادی که برای محتوای تولید شده خود به دنبال بازدید کننده بیشتر هستند، باید در این زمینه خلاق باشند. اَپمون با ارائه خدمات طراحی اپلیکیشن خبری به صورت حرفه‌ای، دستیابی به بهترین نتایج را برای تجارت شما امکان پذیر می‌کند. برای درخواست و مشاوره رایگان می‌توانید با ما تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن خبری

اپلیکیشن خبری چیست؟

یک اپلیکیشن خبری یک پایگاه داده بزرگ تعاملی است که یک خبر را بیان می‌کند مانند سایت‌های خبری. با نشان دادن داده‌های خاص هر خواننده، یک اپلیکیشن خبری می‌تواند به هر خواننده‌ای کمک کند داستان را به طریقی درک کند که شخصاً برای او مهم باشد. این می‌تواند به خواننده کمک کند ارتباط شخصی خود را با یک پدیده ملی گسترده درک کند و به او کمک کند آنچه را که می‌داند را به آنچه نمی‌دانند وصل کند و در نتیجه درک عمیقی از مفاهیم انتزاعی را تشویق کند.

یک برنامه خبری باید داستانی را تعریف کند و دقیقاً مانند هر خبر به یک عنوان، یک باینر، یک لید و یک نمودار نیاز دارد. تشخیص برخی از این مفاهیم در بخشی از نرم افزارهای تعاملی دشوار است اما اگر خوب دقت کنید، آن‌ها وجود دارند.

طراحی اپلیکیشن خبری

مزایای طراحی اپلیکیشن خبری

ایجاد کانال خود

شما به گوگل و شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی اعتماد می‌کنید و تصمیم می‌گیرید که قرار دادن آن در معرض دید خوانندگان منطقی‌تر است، اما دارایی عالی و ارزشمندی ایجاد کرده‌اید که می‌توانید روی آن حساب کنید، مخصوصاً اگر کاربران برای سایت یا یک خبرنامه ثبت نام کرده باشند.

تجربه کاربری بهتر

مانند همه ما، خوانندگان شما نیز انتظار دارند که از همه برنند هایی که به آنها اعتماد دارند، تجربه برنامه بومی را برای مصرف محتوا داشته باشند. آن‌ها خواهان بارگیری سریع مقالات، استفاده آفلاین، بدون آگهی‌های تبلیغاتی یا پنجره‌های بازشو و ناوبری آسان هستند.

افزایش تعامل کاربران

یک اپلیکیشن خبری فرصتی عالی برای ارتباط با خوانندگان وفادار فراهم می‌کند. با حضور در صفحه اصلی کاربر و نقاط لمس منظم با اعلان‌های فشار، شما ابزارهایی برای رشد ترافیک و جذابیت در اختیار دارید.

پوش نوتیفیکیشن

اگر خوانندگان شما از دسترسی آفلاین بهره مند می‌شوند، به ویژه اگر در کشورهای در حال توسعه اقامت داشته باشند یا اکثر آنها زمان زیادی را برای مسافرت بگذرانند، یک برنامه بومی ضروری است. با پوش نتیفیکیشن در برنامه تلفن همراه خود، روش موثرتری برای برقراری ارتباط با خوانندگان و دریافت داستان در مقابل آنها هنگام محاسبه دارید.

افزایش درآمد

طراحی اپلیکیشن خبری به شما فرصت بیشتری برای درآمدزایی با انتشار اخبار می‌دهد، از جمله: نمایش تبلیغات بنر در سرتاسر برنامه، فروش اشتراک درون برنامه‌ای به خوانندگان، حمایت مالی برای برنامه و غیره.

دسترسی سریع به اخبار

یکی از اصلی‌ترین مزایای ساخت اپلیکیشن خبری دسترسی آسان و سریع به همه منابع خبری است. این کار حتی در صورت عدم اتصال به اینترنت نیز قابل انجام است.

اهمیت طراحی اپلیکیشن خبری

روزنامه یکی از محبوب‌ترین و مورد نیازترین دارایی‌های زندگی روزمره ماست و در دنیای پرتلاطم امروز، خواندن روزنامه به یکی از روش‌های سنتی خواندن خبر تبدیل شده است. با انتشار اخبار هر دقیقه و پخش از طریق تلویزیون، رادیو و اینترنت، اخبار به روز شده در صبح روز بعد قدیمی هستند و به همین دلیل ناشران روزنامه و مجله در تلاشند تا با سرعت پیش بروند. تغییر لازم است و ناشران باید از تلفن همراه استفاده کنند.

امروزه صنعت چاپ و نشر هنگام انتشار و فروش روزنامه با چنین تهدیدی روبرو است. بنابراین دوستداران مجله و روزنامه‌ها به سمت خواندن اخبار از طریق تلفن همراه و تبلت ها حرکت می‌کنند. مدل درآمد برنامه‌های آنلاین کاملاً ساده و پاداش آور است. آن‌ها تبلیغات را انجام می‌دهند و درآمد خوبی کسب می‌کنند.

طراحی اپلیکیشن خبری

ویژگی‌های ساخت اپلیکیشن خبری

رابط کاربری منحصر به فرد

این یک جمله قدیمی است: "اولین برداشت آخرین برداشت است". بنابراین توسعه دهنده باید اطمینان حاصل کند که برنامه باید در کاربران اثری بگذارد. این جایی است که شما باید بر روی آوردن طرح‌های تعاملی، بصری و معماری نیز تمرکز کنید. این بدان معنی است که محتوا باید در برنامه به گونه‌ای توزیع شود که صفحه نمایش مملو از محتوا نباشد.

فیلتر محتوای مورد علاقه

گزینه فیلتر کردن محتوا بر اساس دسته‌های مختلف باید در برنامه گنجانده شود تا طعم و حساسیت گسترده مخاطبان را فراهم کند. بنابراین کاربران می‌توانند اخباری را که برای آنها مهم است بخوانند.

دسترسی آفلاین به اخبار

وقتی کاربر به دلایلی آنلاین نیست، باید به اینترنت دسترسی داشته باشد. هر زمان که کاربر آنلاین باشد، محتوای اخبار در حافظه نهان برنامه بارگیری می‌شود و به این ترتیب کاربر می‌تواند به محتوای آفلاین دسترسی پیدا کند.

ادغام شبکه‌های اجتماعی

این به کاربران کمک می‌کند تا اخبار را در سیستم عامل‌های مختلف مانند اینستاگرام، Twitter و Facebook به اشتراک بگذارند. این نه تنها تجربه کاربری شگفت انگیزی را ایجاد می‌کند و هم باعث افزایش بازدیدها می‌شود.

هزینه طراحی اپلیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن خبری

پکیج پایه

شروع قیمت از
25.500 میلیون
 1. نسخه اندروید 
 2. فاقد نسخه PWA
 3. فاقد نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
طراحی اپلیکیشن خبری

پکیج حرفه ای

تماس بگیرید
 1. نسخه اندروید
 2. نسخه PWA
 3. نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
 9. طراحی وب سایت
طراحی اپلیکیشن خبری

پکیج ویژه

تماس بگیرید
 1. نسخه اندروید
 2. نسخه PWA
 3. نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
 9. طراحی وب سایت
 10. ویژگی ها و امکانات اختصاصی
طراحی اپلیکیشن خبری

چرا طراحی اپلیکیشن خبری مهم است؟

امروزه اگر می‌خواهید جایگاه خود در برابر سایر رقبا حفظ کنید، به یک استراتژی جامع بازاریابی نیاز دارید که باعث ایجاد بازدید و حفظ بازدید کنندگان شود. با توجه به اینکه حدود 60% بازدید از سایت از طریق تلفن‌های همراه است، ما اهمیت بهینه سازی را برای تلفن‌های همراه درک می‌کنیم. سؤال این است که آیا یک سایت خبری پیشرفته برای جذب و حفظ مشتری کافی است یا یک برنامه خبری گزینه بهتری است؟ آیا می دانید یک برنامه خبری یک سرمایه گذاری بزرگ و 10 برابر سودآورتر است؟!

ساخت اپلیکیشن خبری

در اپلیکیشن های خبری امکان ثبت و ذخیره اخبار و اطلاعات وجود دارد. اخبار مختلف را می‌توانید بر اساس جدیدترین یا جدیدترین و در هر زمان در برنامه دسته بندی کنید. برای پیشرفت در تجارت، می‌توانید طراحی برنامه‌های خبری را به گونه‌ای شخصی سازی کنید که با طراحی خلاقانه مشتری بیشتری جذب کنید.

آخرین اخبار از طریق اپلیکیشن های خبری در کمترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و بسیاری از مردم جهان را از اخبار مختلف از سراسر جهان مطلع می‌کند. ارسال سریع و آسان پادکست‌های خبری، اخبار متنی مختلف، فیلم‌ها و نمایش تبلیغات از جمله مواردی است که می‌توان با برنامه‌های خبری اندروید انجام داد.

با درخواست ساخت اپلیکیشن خبری، می‌توانید همزمان با افزودن آن به سایت، آخرین اخبار را در برنامه خبری موبایل ارائه دهید. مدیران وب سایت‌ها باید هر چه زودتر به دنبال طراحی اپلیکیشن خبری برای وب سایت خود باشند زیرا این امر باعث افزایش محبوبیت، بازدید و مشتری مشتری در کسب و کار آن‌ها می‌شود. هنگام ارائه اخبار و مطالب در داخل برنامه‌ها، باید در نظر داشت که محتوا باید صحیح باشد و منبع آن تا حد ممکن ارائه شود.

طراحی اپلیکیشن خبری

ویژگی‌های اپلیکیشن های درج آگهی اَپمون

گردآورنده اخبار

این نوع اپلیکیشن خبری، اخبار مختلفی از رویدادهای مختلف در یک شهر، کشور یا حتی در سراسر جهان را جمع آوری می‌کند. اگر رویکردی ماهرانه و هوشمندانه داشته باشید، از این طریق می‌توانید درآمد زیادی کسب کنید. این نیز یک روش مفید برای کاربران است زیرا آن‌ها می‌توانند تمام اخبار معتبر را در آن مشاهده کنند. زیرا امروز بیش از هر زمان دیگری به تلفن‌های همراه خود اعتماد داریم. همچنین محتوای متنوعی مانند ویدئو، متن، صدا و تصاویر به درک بیشتر مخاطب کمک می‌کند.

درگاه خبری

اگر منبع خبری مانند روزنامه، مجله و ... دارید، باید بیشتر در مورد توسعه نرم افزار خود فکر کنید. این بدان معنی است که شما باید در مورد نسخه‌های موبایل و وب بیشتر فکر کنید. زیرا اینها تنها موارد موفقیت و خوشبختی امروز شماست و تعامل خود را با کاربر افزایش دهید. مخاطبان شما می‌توانند اخبار را در سفر، محل کار و هر زمان دیگر ببینند. با کاربر ارتباط برقرار کنید تا ببینید کاربر به کدام دسته بیشتر علاقه دارد و اعلان اخبار مورد نظر خود را روشن کنید. توسعه یک برنامه خبری مخاطبان شما را افزایش می‌دهد. همچنین با تبلیغات درون برنامه‌ای می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید.

مراحل طراحی اپلیکیشن خبری

انتخاب ایده

در ابتدا شما باید ویژگی‌ها و مزایای طراحی برنامه خبری خود را با سایر برنامه‌های خبری شناسایی کنید. این ویژگی‌ها رشد و پیشرفت شما را تسریع می‌کند. تسهیل کار با یک خبر جدید و برنامه طراحی خاص، محبوبیت برنامه شما را افزایش می‌دهد.

انتخاب طرح

بعد از تعریف ایده، وقت آن است که طراحی برنامه خود را تعریف کنید. در این مرحله می‌توانید طرح اصلی خود را با جزئیات روی یک تکه کاغذ بکشید. در این مرحله، شما به راحتی می‌توانید از مشاوره رایگان اَپمون استفاده کنید و طراحی Wireframe حرفه‌ای را در ساخت اپلیکیشن خبری به ما بسپارید.

طراحی گرافیک پایه

پس از مرحله طراحی Wireframe، تیم طراحی تجربه کاربر یا تیم ui/ux، طراحی و ساخت اپلیکیشن خبری شما را شروع می‌کنند. این بخش بسیار مهم است زیرا نمایانگر مساحت کل برنامه شما است.

طراحی ظاهر برنامه

در این مرحله، برنامه نویسی front با طراحی اپلیکیشن خبری آغاز می‌شود. در این مرحله، ظاهر برنامه با توجه به طراحی اولیه ساخته شده توسط تیم UI به صورت کدگذاری پیاده سازی می‌شود، سپس کل سایت طراحی شده و آزمایش تجربه کاربر انجام می‌شود.

شروع کد نویسی

در این مرحله، تیم برنامه نویسی اَپمون با توجه به شکل ظاهری و جزئیات آن، پایگاه داده نرم افزار را طراحی می‌کند، سپس رابطه بین آنها را تعیین می‌کند و نوشتن API را شروع می‌کند تا نرم افزار را پویا و پویا کند. برنامه نویسان Front-End از API های داخل نرم افزار استفاده می‌کنند.

تحویل و پشتیبانی از برنامه

بعد از تمام مراحل در آخرین مرحله، برنامه از جنبه‌های مختلف آزمایش می‌شود. به عنوان مثال، این برنامه به تعداد کاربران آزمایش بستگی دارد و تمام مشکلات آن برطرف شده است. در جلسه آخر، بصورت آنلاین یا حضوری، نحوه کار در جلسه با شرکت به آنها گفته می‌شود و همچنین تمام توضیحات به آنها داده می‌شود.

سفارش طراحی اپلیکیشن خبری

در اَپمون، ما به کیفیت کار و رضایت مشتری اعتقاد داریم، از این رو مجموعه‌ای از مدل‌های قیمت انعطاف پذیر را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. مشتریان ما در انتخاب بهترین گزینه مطابق با الزامات تجاری خود کاملاً آزاد هستند. تیم استراتژی و برنامه ریزی ما در کنار متخصصان برند تجاری و طراحی دیجیتال در سطح جهانی کار می‌کند که ما را به عنوان شرکت برتر توسعه برنامه شناخته است. ما طرح‌های زیبا و جذابی را ایجاد می‌کنیم که فقط با رابط‌های کاربری بصری و ابتکاری که این طرح‌ها مبتنی هستند مطابقت دارد. برای سفارش ساخت اپلیکیشن خبری همین حالا می‌توانید با یکی از شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن خبری با VR

طراحی اپلیکیشن خبری

ویژگی VR یک ویژگی جذاب است. اگرچه این ویژگی چند سالی است که وجود دارد و هنوز بسیاری از افراد با آن آشنا نیستند، اما این می تواند یک ویژگی باشد که برنامه شما را منحصر به فرد کند. با این حال، VR یک ویژگی گران قیمت است و ارزان نیست. اما می توانید در آینده به آن فکر کنید. VR تجربه کاربر را بسیار بهبود می بخشد.

طراحی اپلیکیشن خبری

سوالات متداول

پس از بررسی تمام جزئیات ایده شما، تیم طراحی اپلیکیشن اَپمون یک پیشنهاد و یک وایرفریم برای شما ارسال می‌کند که تمام جزئیات روند تجارت را شامل می‌شود، از جمله هزینه و زمان اجرای آن.

بله، می‌توانید طرح خود را با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop یا Illustrator یا همچنین روی کاغذ بکشید و برای تیم فنی اَپمون ارسال کنید. پس از بررسی مدل توسط تیم فنی، طراحی رابطه کاربری برنامه آغاز می‌شود.

پس از تعیین نوع درخواست و ارسال آن برای ما، چه از طریق تلفن و چه از طریق ایمیل، توافق نامه‌ای بین دو طرف منعقد می‌شود، کلیه موارد در قالب قرارداد نوشته می‌شود و قرارداد بین دو طرف منعقد می‌شود.

کلیه خدمات طراحی اپلیکیشن اَپمون شامل یک سال پشتیبانی کامل حرفه‌ای می‌باشد. همچنین پشتیبانی‌ها معمولاً بصورت آنلاین انجام می‌شود.

شرکت اَپمون یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه طراحی اپلیکیشن است. این شرکت کیفیت و عملکرد برنامه‌های خود را 100٪ تضمین می‌کند. به همین علت ما برای تمام برنامه‌های ساخته شده خود یک سال پشتیبانی رایگان در نظر می‌گیریم.

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • با سلام و درود
  آیا شما به همراه اپلیکیشن، وب سایت هم طراحی می کنید؟

  پاسخ
  • سلام
   بله. شرکت اپمون علاوه بر خدمات طراحی اپلیکیشن، خدمات طراحی سایت هم انجام میده و برای این مورد در زمان سفارش اپلیکیشن خود، می تونید به کارشناس مربوطه بگید تا علاوه بر اپلیکیشن، وب سایت هم طراحی بشه.

   پاسخ
 • سلام
  ببخشید آیا پس از طراحی و تحویل اپلیکیشن، پشتیبانی هم دارید؟ مثلا اگر بخوایم بعد از چند مدت یک بخشی به اپ اضافه کنیم شما انجام میدید؟

  پاسخ
  • سلام
   بله. بر روی تمامی اپلیکیش های طراحی شده به مدت یکسال پشتیبانی رایگان داریم و هر بخشی را که بخواهید می توانیم برایتان حذف یا اضافه کنیم.

   پاسخ
 • سلام
  اپلیکیشن برای وب سایت آماده هم طراحی می کنید؟

  پاسخ
  • سلام. بله
   برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می تونید با یکی از شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه شما را بیشتر راهنمایی کنند.

   پاسخ
 • سلام
  پس از طراحي اپليكيشن ها تا چه مدت پشتيباني وجود خواهد داشت؟

  پاسخ
  • سلام. پشتیبانی اپلیکیشن های طراحی شده توسط اَپمون به صورت کاملا رایگان تا یک سال پس از تحویل وجود دارد و از این بابت خیالتان راحت باشد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست