طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی یکی از استارتاپ هایی است که بسیاری از کارآفرینان و کسانی که این روزها به دنبال راه اندازی کسب و کار برای خود هستند، به دلیل داشتن چشم انداز مناسب و سود زیاد مورد توجه قرار گرفته است. از سوی دیگر، مشکلات اصلی آژانس‌های سنتی و تاکسی‌های تلفنی دقیقاً از جایی شروع شد که تاکسی‌های آنلاین در شهرها بودند. پس از مدتی، تاکسی‌های تلفنی تصور کردند که تنها راه نجات از بحران، آنلاین شدن است و به همین دلیل، به فکر آنلاین شدن افتادند.

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

تاکسی اینترنتی چیست؟

تاکسی‌های آنلاین، تاکسی‌هایی هستند که مشتریان می‌توانند از طریق تلفن‌های خود به صورت آنلاین به آنها دسترسی داشته باشند تا هزینه مسیر خود را در هر زمان و مکان با تعیین مبدأ و مقصد بدانند. هزینه تاکسی‌های آنلاین بسیار کمتر از تاکسی‌های سنتی و تلفن است. همچنین با تاکسی‌های آنلاین می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و امکان استفاده از تاکسی‌های آنلاین حتی در ساعات ابتدایی صبح نیز وجود دارد.

برنامه‌های کاربردی فروشگاه به صورت یکپارچه با فروشگاه آنلاین طراحی و اجرا می‌شوند و نیازی به بروزرسانی و مدیریت مستقل ندارند.

مزایای طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

افزایش سرعت خدمات

یک برنامه تلفن همراه برای تجارت تاکسی اینترنتی به شما امکان می‌دهد مرحله رزرو را ساده کرده و اعزام کننده را از گردش کار سرویس خود حذف کنید همچنین در هر منطقه از فضای تحت پوشش دیگر نگران سرویس ها محلی نباشید.

دسترسی به کاربران بیشتر

صدها میلیون نفر به استفاده منظم از انواع اپلیکیشن های موبایل عادت کرده‌اند. این برنامه‌ها به بخشی عادی از زندگی تبدیل شده‌اند و گسترش خدمات شما به موبایل به شما امکان دسترسی به طیف وسیعی از چنین افرادی را می‌دهد.

ایجاد روش‌های پرداخت متنوع

همه در مورد راحتی سیستم‌های پرداخت تلفن همراه صحبت می‌کنند. با این حال، همه خدمات تاکسی، رانندگان و مسافران از این فناوری جدید استقبال نمی‌کنند. این بدان معناست که شما باید نیازهای مخاطبان هدف را در بازار خود در نظر بگیرید و آنچه را که انتظار می‌رود و می‌خواهد به دست آورد تا بتواند حداکثر دسترسی کاربر را به آن ارائه دهد.

با سایر خدمات و رانندگان تاکسی شریک شوید

برای ساخت و طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، نیازی به اداره ناوگان خودرو ندارید. شما می‌توانید به راحتی از خدمات تاکسی سنتی که در یک منطقه خاص وجود دارد و به شیوه قدیمی کار می‌کنند کمک بگیرید یا می‌توانید با مشارکت رانندگان مستقل با اتومبیل‌های شخصی یک تجارت تاکسی آنلاین ایجاد کنید.

هزینه طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

پکیج پایه

شروع قیمت از
29 میلیون
 1. نسخه اندروید 
 2. فاقد نسخه PWA
 3. فاقد نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

پکیج حرفه ای

تماس بگیرید
 1. نسخه اندروید
 2. نسخه PWA
 3. نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)

اهمیت طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

مزایای فنی

در شرایط کنونی، توسعه و ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته نیاز دارد و باید با پلتفرم دیجیتالی یکپارچه شود تا بتواند همه کارهای تجاری شما را انجام دهد. اپلیکیشن های برند و با کیفیت رزرو تاکسی آنلاین مانند اسنپ با همه ویژگی‌های متداول در تجارت طراحی مجدد شده‌اند. در حالی که از برخی نرم افزارهای رزرو تاکسی آنلاین، ارزان و بی کیفیت هستند و نمی‌توانید نیازهای مسافران و پشتیبانی خود را در بازار در دید رقبای معتبر خود برآورده کنند.

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

مزایای مالی

ممکن است نرخ ارزان‌تری از اپلیکیشن رزرو تاکسی آنلاین پیدا کنید که برای افرادی که نیاز به توسعه بی عیب و نقص دارند، انتخاب درستی نیست. خرید یک برنامه رزرو تاکسی سفارشی در طولانی مدت سودآورتر است. توسعه برنامه رزرو تاکسی با نام تجاری همیشه می‌تواند قابل اعتماد باشد و مطمئن شوید که سود بیشتری از مشاغل به دست می‌آورید. همچنین شما می‌توانید روش‌های پرداخت زیادی را به مشتریان خود ارائه دهید که به آنها امکان می‌دهد خدمات شما را در بین افرادی که از سیستم رزرو تاکسی استفاده می‌کنند انتخاب نمایند.

قابلیت دید گسترده

در حال حاضر، اغلب مردم از تلفن‌های هوشمند برای انجام کارهای روزمره خود استفاده می‌کنند. بر این اساس، ایجاد یک برنامه رزرو تاکسی اینترنتی به شما امکان می‌دهد با مخاطبان بیشتری ارتباط برقرار کنید و متعاقباً به کسب و کار تاکسی خود دید بیشتری دهید. به همین ترتیب، گردشگرانی که به مکان‌های مختلف سفر می‌کنند به شدت به برنامه‌های تلفن همراه برای جستجوی تاکسی‌ها وابسته هستند. بنابراین، طراحی اپلیکیشن تاکسی ایترنتی بهترین راه برای جذب کاربران بیشتر در مقایسه با داشتن سیستم رزرواسیون تاکسی سنتی است.

قابلیت ردیابی لحظه‌ای

نرم افزارهای رزرو تاکسی آنلاین مانند اسنپ، Uber و تپسی سیستم‌های ردیابی را در لحظه فعال می‌کنند. مسافران می‌توانند موقعیت راننده را ردیابی کنند و با این کار، مسافران می‌توانند زمان دقیقی را که برای حضور در آن طول می‌کشد، تخمین بزنند. علاوه بر این راننده آماده است تا با استفاده از ویژگی نقشه گوگل (Google Maps)، مکان مشخصی را که باید مسافر خود را انتخاب کند، بداند.

دریافت بازخورد کاربر

پاسخ کاربر به شما این امکان را می‌دهد که حوزه‌های تجاری خود را که نیاز به بهبود دارند، بشناسید، درست مانند مناطقی که عملکرد قابل تحسینی دارند. طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی اختصاصی دارای یک ویژگی عالی است که به کاربران امکان می‌دهد در مورد خدمات شما نظرات خود را ارائه دهند. از طریق بازخورد کاربران می‌توان به این امر کمک کرد. بررسی‌ها و رتبه بندی‌های خوب نشان می‌دهد که کاربران شما از خدماتی که ارائه می‌دهید راضی هستند یا خیر.

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

بررسی عملکرد رانندگان

سیستم رزرو تاکسی به ارائه دهندگان خدمات تاکسی اجازه می‌دهد تا عملکرد رانندگان را بررسی کنند. رفتار راننده به طور کلی بر مصرف سوخت، رضایت کاربر و استفاده از وسایل نقلیه تأثیر می‌گذارد. بنابراین بررسی دقیق رانندگان برای افزایش کارآیی و در نتیجه موفقیت در کسب و کار شما مهم است.

جمع آوری داده‌های کاربری ارزشمند

برای ارائه خدمات با کیفیت، شما باید ترجیحات و سلیقه‌های مشتری را درک کنید. طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به شما امکان می‌دهد اطلاعات ارزشمندی از مشتریان را جمع آوری کنید. بخشی از اطلاعات کاربر قابل جمع آوری شامل اطلاعات تماس، موقعیت مکانی و داده‌های تماس بین رانندگان و مسافران است. این داده‌ها می‌تواند به شما در ارائه پیشنهادات و تخفیفات سفارشی به کاربران کمک کند.

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

افزایش چشمگیر سود

ارائه دهندگان خدمات تاکسی که با برنامه‌های تجمیعی کار می‌کردند، به شما اعلام می‌کنند که کمیسیون‌های هنگفتی را به دارندگان برنامه تاکسی پرداخت می‌کنند. اگر برنامه خود را توسعه دهید، هزینه‌های پرداخت آن کمیسیون‌ها را کاهش می‌دهید. این درآمد کلی شما را افزایش می‌دهد که منجر به رشد کسب و کار شما می‌شود.

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ

احتمالاً همه شما با برنامه اسنپ آشنا هستید. اسنپ به عنوان بهترین مجموعه تاکسی آنلاین در ایران شناخته می‌شود. شرکت اسنپ ابتدا فعالیت خود را با توجه به نیازسنجی از تهران آغاز کرد و با به رسمیت شناختن این برنامه توسط مردم، به تدریج زیرساخت‌های لازم برای راه اندازی آن در سایر نقاط کشور فراهم شده است.

اسنپ اولین سرویس مسافرتی آنلاین در ایران است که فعالیت خود را در زمستان 2014 آغاز کرد. مالکیت این برنامه متعلق به گروه اینترنت ایران است. برای سفارش خودرو از طریق این برنامه برای مسافران، پس از انتخاب مسیر سفر، گزینه‌های سفر، انتخاب نوع خدمات و مشاهده هزینه سفر، خودرو سفارش دهید و این برنامه به طور خودکار مسافران را با نزدیکترین راننده متصل می‌کند و پس از اتصال وضعیت مسافر را برای راننده ارسال می‌کند و در صورت تمایل راننده آن را تأیید می‌کند. مسافران همچنین می‌توانند موقعیت راننده خود را ببینند. برای طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ می‌توانید با یکی از شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ

طراحی اپلیکیشن مشابه تپسی

اپلیکیشن تپسی برای اولین بار در خرداد 1395 در تهرانی آغاز به کار کرد و در حال حاضر دامنه فعالیت آن به شهرهای شیراز، کرج، اصفهان، تبریز، مشهد، لاهیجان، بندرانزلی، رشت، اهواس، یزد، کرمان، ارومیه، ساری، بابل، گمشهر. این نرم افزار در حال حاضر برای سیستم عامل‌های Android و IOS منتشر شده است. افرادی که می‌خواهند از خدمات تپسی استفاده کنند، درخواست سفر خود را از طریق این برنامه ارسال می‌کنند تا توسط راننده‌ای که می‌خواهد خدمات را ارائه دهد تأیید شود. هزینه سفر از قبل تعیین شده است و مسافر می‌تواند حتی پس از ارائه درخواست خود بدون نگرانی از پرداخت جریمه، آن را لغو کند. برای طراحی اپلیکیشن مشابه تپسی همین حالا می‌توانید با شرکت اَپمون تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن مشابه تپسی

مزایای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

سیستم گزارش دهی پیشرفته

گزارشات دقیق و پیشرفته طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین، اطلاعات کافی در مورد روند کار مشاغل شما را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید تمام گزارشات مورد نیاز خود را تنها با چند کلیک در پنل مدیریت خود دریافت کنید.

عدم وجود پیوند به سایت

اپلیکیشن های ما به هیچ وب سایتی وابسته نیست. نترسید که اگر Google ما را مسدود کند، نمی‌توانیم به نقشه آنلاین دسترسی پیدا کنیم. نه تنها گوگل بلکه ما به طور کامل به هیچ سایت دیگری وابسته نیستیم و می‌توانیم برای همیشه در اختیار این مقام باشیم.

توسعه و افزودن هر نوع حمل و نقل هوشمند

امروزه در کنار استارتاپ های آنلاین، شاهد رشد سایر استارتاپ ها مانند حمل و نقل آنلاین، پیک آنلاین و موارد مشابه هستیم. تیم متخصصان اَپمون می‌توانند هر آنچه را که می‌خواهید به بهترین شکل ممکن ایجاد کرده و به برنامه شما اضافه کنند.

امنیت بالا

ما مانند بسیاری از شرکت‌های رقیب از کد از پیش نوشته شده در پروژه خود استفاده نمی‌کنیم. تیم امنیتی اَپمون با استفاده از آخرین استانداردهای امنیتی نرم افزار و نظارت منظم و آنلاین بر روی این نرم افزار غیرممکن کرده است.

پشتیبانی آسان

ویژگی منحصر به فرد اپلیکیشن های تاکسی آنلاین اَپمون، پشتیبانی فردی آن است. تیم پشتیبانی ما آماده است تا در اسرع وقت در خدمت شما باشد. قابلیت پشتیبانی از 7000 سفارش فوری در برنامه مزیت اصلی سیستم تاکسی اینترنتی اَپمون است.

ظاهر کاربر پسند

یک تیم برنامه نویسی خوب می‌داند که یکی از کلیدهای موفقیت نرم افزاری که تولید می‌کنند سهولت استفاده از نرم افزار است. مشتری نباید از ظاهر برنامه و برنامه خسته شود و باید بتواند با آن ارتباط برقرار کند. تیم طراحی ما با رعایت بهترین اصول UI و UX این نرم افزار را برای شما ایجاد می‌کند.

مراحل طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین

بررسی هدف و نیازسنجی

در مرحله نخست طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین، هدف خود را در ایجاد یک برنامه تاکسی آنلاین مشخص نمایید. مهم نیست که کارآفرین هستید و می‌خواهید یک شرکت تاکسی آنلاین راه اندازی کنید یا از طریق تلفن یک آژانس تاکسی دارید و قصد دارید به مشتریان خود خدمات رسانی کنید. باید در نظر داشته باشید که بازار پلتفرم تاکسی آنلاین یک بازار دو طرفه است که در آن بستر از ارائه مسافران و رانندگان بیشتر و استفاده از حجم معاملات بین آنها سود می‌برد. تیم طراحی اپلیکیشن اَپمون با تکیه بر چندین سال فعالیت در بازار حمل و نقل جدید و تسلط بر تجزیه و تحلیل آن، به شما کمک می‌کند تا مرحله مهم ارزیابی صحیح نیازها را پشت سر بگذارید.

انتخاب نام تجاری و طراحی رابط کاربری

مهم‌ترین نکته در طراحی برنامه ایجاد تجربه کاربری خوب و تشویق آنها به استفاده مجدد از برنامه است. اگر اپلیکیشن تاکسی آنلاین شما دارای ویژگی‌های خوبی است اما به راحتی نیازهای کاربر را برآورده نمی‌کند، محصول موفق نخواهد بود. تیم طراحی اپلیکیشن موبایل اَپمون با استفاده از چندین سال تجربه در طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، اطلاعات کافی از رفتار و نیازهای کاربران به دست آورده است و به شما کمک می‌کند تا بدون صرف زمان و هزینه بیشتر، بهترین طراحی کاربر را برای برنامه خود به دست آورید. در این مرحله، کافی است که نام تجاری، لوگو و رنگ سازمان خود را برای طراحی برنامه خود انتخاب کنید.

پیاده سازی و آزمایش اپلیکیشن

در این مرحله، زمان طراحی و ساخت برنامه‌های کاربردی فرا رسیده است. از آنجا که اپلیکیشن تاکسی آنلاین یک پلتفرم دو طرفه است که مشتریان را با رانندگان متصل می‌کند، باید دو برنامه جداگانه ایجاد کرد (یکی برای راننده و دیگری برای سرنشین). از سوی دیگر با توجه به سیستم عامل‌های محبوب در کشور، بهتر است برای هر برنامه نسخه اندروید و IOS طراحی شود.

اجرای پنل های مدیریتی

کار تاکسی‌های آنلاین توسط پنل مدیریتی کنترل می‌شود. بنابراین، بخش مهمی از ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی صرف طراحی و ساخت پنل های کاربری و مدیریت می‌شود. پانل‌های کاربر و مدیریت ابزار اپراتورها، حامیان، حسابداران، بازاریابان، مدیران و سایر بخش‌های کسب و کار شما هستند. این ابزارها در درجه اول برای وب طراحی شده‌اند.

راه اندازی اپلیکیشن

برای طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، داشتن یک برنامه وب یک مزیت رقابتی است، زیرا با استفاده از یک برنامه وب، کاربران می‌توانند بدون نیاز به نصب برنامه از خدمات شما استفاده کنند. این مشکل پس از تحریم ایران توسط اپل اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. اگر مشکلی در برنامه تاکسی IOS شما وجود دارد، کاربران اپل می‌توانند از برنامه وب استفاده کنند.

انتشار و پشتیبانی اپلیکیشن

پس از طراحی و ساخت اپلیکیشن تاکسی آنلاین، مهم‌ترین مرحله گسترش آن به بازارهای مربوطه است. به این ترتیب، کاربران می‌توانند با برنامه شما آشنا شده و از آن استفاده کنند. همچنین ممکن است برنامه خراب شود یا نیاز به بروزرسانی داشته باشد. بنابراین، داشتن یک تیم پشتیبانی در کنار شما ضروری است تا بتوانید نرم افزار تاکسی خود را بصورت آنلاین به روز کنید. تیم پشتیبانی اَپمون تا یک سال به شما پشتیبانی رایگان می‌دهد تا بتوانید به راحتی کسب و کار خود را توسعه دهید.

طراحی اپلیکیشن موبایل

سوالات متداول

پس از بررسی تمام جزئیات ایده خود، تیم طراحی اپلیکیشن اَپمون یک پیشنهاد و یک وایرفریم برای شما ارسال می‌کند که شامل تمام جزئیات فرآیند کسب و کار، از جمله هزینه و زمان اجرای آن است.

پس از تحویل نرم افزار به مشتریان، پشتیبانی آن به مدت یکسال رایگان است. شما می‌توانید در ساعات ادارای با ما تماس بگیرید و برای برنامه خود درخواست پشتیبانی کنید.

تاکسی اینترنتی یک فناوری نوظهور است که دارای مزایای زیادی از جمله: صرفه جویی در زمان، سهولت دسترسی، سهولت استفاده و غیره است. در نتیجه استفاده مردم از تاکسی‌های آنلاین هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. بنابراین تجارت تاکسی آنلاین می‌تواند به دلیل بازار که هنوز اشباع نشده است، درآمد خوبی برای صاحب مشاغل ایجاد کند.

اگر به طور سنتی کار می‌کنید، همان مجوز قبلی کافی است. علاوه بر به دست آوردن این تصویر، داشتن پورتال بانکی که ما برای این خدمات ارائه می‌دهیم مفید است و برای تجارت شما این کد را دریافت می‌کنیم.

بله، با توجه به نیاز به فناوری امروزی، نسخه‌های مشابه برنامه‌های قبلی را نمی‌توان برآورده کرد. هر بار که نرم افزار را به روز می‌کنیم، ویژگی‌های جدیدی را به طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی خود اضافه می‌کنیم و مشتریان خود را از این ویژگی مطلع می‌کنیم.

فهرست