طراحی اپلیکیشن بازی

این روزها هر شخصی یک تلفن همراه دارد، بنابراین تعجبی ندارد که بازار بازی‌های موبایل سر به فلک کشیده است. اگر نمی‌دانید چگونه می‌توانید طراحی اپلیکیشن بازی انجام دهید، ما در شرکت طراحی اپلیکیشن اَپمون می‌توانیم به شما کمک کنیم. در طراحی بازی موبایل، نه تنها محتویات و اندازه بازی باعث پیشرفت آن نمی‌شود و مهمترین عامل خلاقیت است. امروزه بازی‌های بسیار ساده و جمع و جور وجود دارند، اما در عین حال بسیاری از مردم آنها را دوست دارند.

طراحی اپلیکیشن بازی

مزایای طراحی اپلیکیشن بازی

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که فکر می‌کنند بازی‌های موبایل اتلاف وقت کامل است و همیشه سعی می‌کنید فرزندان، همسر و دوستان خود را مجبور کنید تلفن‌های خود را زمین بگذارند، در اشتباه هستید. مطمئناً هیچ کس نباید مدام به تلفن یا کنسول خود چسبیده باشد اما مدت‌هاست ثابت شده است که بازی‌های ویدئویی می‌توانند مزایای زیادی از کاهش افسردگی تا غلبه بر استرس داشته باشند.

بهبود خلق و خو

اگر باور ندارید که بازی‌های ویدئویی می‌تواند روحیه فرد را بالا ببرد، بازی FFXV A New Empire یا Civilization Revolution 2 را بارگیری کنید و شروع به ساختن امپراتوری خود کنید. به زودی خواهید دید که چقدر خوب است که نحوه انجام یک بازی را بیاموزید و سپس در دنیای پیچیده آن حرکت کنید و کاملاً درگیر شوید. سپس می‌بینید که پس از مدتی همه نگرانی‌های شما از بین می‌روند و می‌توانید واقعاً احساس آرامش کنید.

تقویت قدرت مغز

طراحی بازی موبایل با انتخاب بازی‌های مناسب می‌تواند به درگیر نگه داشتن مغز شما، بهبود آگاهی فضایی و حتی افزایش قدرت شما کمک کند. به همین دلیل است که افراد مسن‌تر باید بازی‌هایی را در نظر بگیرند که بسیاری از آنها فکر می‌کنند اتلاف وقت است. حتی بازی روزانه فقط چند دقیقه می‌تواند مفید باشد.

بهبود مهارت

برای کودکان خردسال و دیگر افرادی که با مهارت روبرو هستند، هر روز مدتی را صرف بازی‌های موبایلی می‌کنند که نیاز به حرکت زیاد با دست دارد، می‌تواند راه خوبی برای بهبود مهارت آنها بدون هیچ گونه فشاری باشد. بازی‌های زیادی مانند Tug Wars، Hunter Monster و Angry Birds وجود دارند که برای این منظور عالی هستند.

تقویت توانایی حل مشکلات

بازی عناوینی مانند بازرس لیتون می‌تواند به بهبود توانایی حل مشکلات شما کمک کند. همه ما در زندگی روزمره با چالش‌های زیادی روبرو هستیم که نیازمند حل مشکلات ما هستند، بنابراین آموزش مغز ما برای انجام این کار با انجام یک یا دو بازی در رایانه لوحی خود، بارها و بارها راهی عالی برای سهولت زندگی است.

افزایش تمرکز

همچنین برخی مطالعات وجود دارد که نشان می‌دهد انجام بازی‌های ویدئویی می‌تواند تمرکز اغلب افراد، به ویژه کودکان را افزایش دهد. این امر به ویژه هنگامی صادق است که آنها در حال انجام بازی‌هایی هستند که اهداف و وظایف زیادی دارند و باید قبل از رفتن به سطح بعدی تکمیل شوند.

دریافت آموزش‌های مختلف

به عنوان مثال هرکسی که بازی Lightbot، که به بچه‌ها کد می‌آموزد یا دستگاهی که عنوان فیزیکی است، بازی کرده باشد می‌داند که بازی‌های موبایلی می‌توانند مهارت‌های جدیدی را به شما آموزش دهند و اطلاعات جدیدی به شما بدهند. این فقط یک انتخاب عاقلانه است.

کسب درآمد از طراحی بازی موبایل

گاهی اوقات با یک ایده جالب در طراحی بازی موبایل، می‌توانید درآمد قابل توجهی کسب کنید. بسیاری از بازی‌ها با یک ایده ساده و سرگرم کننده توانسته‌اند درآمد زیادی کسب کنند. به عنوان مثال در اینجا چند بازی موفق وجود دارد که ممکن است برای شما جالب باشد و ببینید چقدر می‌توانند آنها را بسازند. ما با بازی پو شروع می‌کنیم، این شامل بازیکنانی است که روزانه از یک شخصیت کارتونی تغذیه می‌کنند تا رشد کنند و 370 هزار دلار در ماه درآمد داشته باشند.

بازی پو نمونه بارز ایده قدیمی نگهداری حیوان خانگی به سبک دنیای جدید است که به شیوه‌ای مدرن ارائه شده است. پو نیز نمونه‌ای از این علاقه است و جذابیت آن به دلیل پاداشی است که کاربر پس از انجام کارهای روزانه دریافت می‌کند.

ساخت بازی‌های خسته کننده ممکن است به عنوان یک ایده تجاری ترسناک به نظر برسد اما ایده‌ای که Flappy Bird نامیده می‌شود، آنقدر خوب عمل کرد که کاربران را تحت تأثیر قرار داد و روزانه 60 هزار دلار درآمد کسب کرد. شبیه سازی های زیادی روی این بازی انجام شده است اما هیچ کدام موفق نبوده‌اند. رمز موفقیت بازی فلیپ بورد سادگی و گیم پلی آن بود که تسلط بر آن برای هرکسی آسان بود، اما در واقعیت چنین نبود

هزینه طراحی اپلیکیشن بازی

طراحی اپلیکیشن بازی

پکیج پایه

شروع قیمت از
25 میلیون
 1. نسخه اندروید 
 2. فاقد نسخه PWA
 3. فاقد نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
طراحی اپلیکیشن بازی

پکیج حرفه ای

شروع قیمت از
تماس بگیرید
 1. نسخه اندروید
 2. نسخه PWA
 3. نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
 9. طراحی وب سایت
طراحی اپلیکیشن بازی

پکیج ویژه

شروع قیمت از
تماس بگیرید
 1. نسخه اندروید
 2. نسخه PWA
 3. نسخه IOS
 4. دارای UI اختصاصی
 5. پشتیبانی سالیانه
 6. مشاوره و ایده پردازی
 7. سناریو نویسی مرحله به مرحله توسط تیم اپمون
 8. برنامه نویسی بعد از تایید گرافیک و رابط کاربری (UI)
 9. طراحی وب سایت
 10. ویژگی ها و امکانات اختصاصی

سفارش ساخت بازی آنلاین

بازی های آنلاین در واقع بازی های شبکه ای هستند که از ساختار شبکه های کامپیوتری فراتر رفته و وارد ابعادی به نام بعد اینترنت یا شبکه جهانی وب شده اند. سفارش ساخت بازی آنلاین یعنی هر بازی ای که از حالت تک نفره و حالت BOT خارج شود و تبدیل به یک بازی آنلاین چند نفره شود. تیم متخصص اَپمون آماده ساخت انواع بازی های آنلاین برای انواع سیستم عامل ها به بهترین شکل ممکن می باشد.

اَپمون آماده انجام ساخت بازی آنلاین برای شما عزیزان توسط بهترین مجریان و برنامه نویسان کشور می باشد و شما می توانید پروژه خود را به ما بسپارید تا بهترین خروجی ممکن را به شما تحویل دهیم.

ویژگی‌های اپلیکیشن های فروشگاهی اَپمون

خلاقیت در طراحی

ارائه ایده‌های جذاب و مرتبط با مخاطب بخش بزرگی از طراحی بازی موبایل را در بر می‌گیرد که می‌تواند برای دستیابی به بهترین نتایج مطلوب اجرا شود. ایده‌های خلاقانه در واقع مهمترین بخش طراحی اپلیکیشن بازی هستند، ممکن است بخواهید یک بازی را شبیه به آن طراحی کنید اما این نباید مانع کار شما شود، شما باید ایده‌ها را برای موفقیت در رقابت با یک بازی دیگر تبدیل کنید.

سرعت مناسب بازی

بسیاری از بازی‌های تولید شده در جهان، علیرغم داشتن طراحی خوب و ایده جالب نتوانستند سود و شهرت کسب کنند، زیرا توجه آنها نسبت به سایر ویژگی‌ها به سرعت کمتر بارگذاری شد. به همین دلیل است که افزایش کارایی برنامه‌ها در برنامه‌ها یک اصل بسیار مهم است و باید تأخیر در اجرای دستورات را کاهش داد تا کاربران از آنها خسته نشوند.

به روز رسانی سریع و عیب یابی

پشتیبانی درون برنامه‌ای یک اصل اساسی است تا مشتری احساس نکند که پول خود را صرف خدمات بی فایده می‌کند. البته شایان ذکر است که داشتن برنامه بدون خطا تقریباً غیرممکن است اما این را می‌توان با پشتیبانی تمام وقت به دست آورد.

گرافیک جذاب

امروزه با پیشرفت صنعت فناوری در طراحی بازی موبایل با کمی تحقیق می‌توان دریافت که اکثر بازی‌های موفق دارای گرافیک بالایی هستند. در همین حال برخی از معروف‌ترین بازی‌های جهان با وجود داشتن ساده‌ترین گرافیک، طوری طراحی شده‌اند که طرفداران زیادی را به خود جذب کنند.

معرفی بهترین موتورهای بازی سازی

Unity

Unity و همچنین Unreal Engine، یکی از بهترین و انعطاف پذیرترین موتورهای طراحی اپلیکیشن بازی برای بازی‌های سه بعدی و دو بعدی و بازی‌های موبایل چند پلتفرمی است. همچنین یونیتی رایج‌ترین موتور بازی برای توسعه بازی اندروید است. محبوب‌ترین بازی‌هایی که با Unity ساخته می‌شوند عبارتند از:Hearthstone، The Forest، Cuphead، Pokémon GO و VRChat. یونیتی در سال 2005 راه اندازی شد و برای مدت زمان طولانی مجموعه وسیعی از ابزارها و ویژگی‌ها را جمع آوری کرده است که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد بازی‌های خود را آنطور که می‌خواهند بسازند.

طراحی اپلیکیشن بازی
طراحی اپلیکیشن بازی

Unreal Engine

موتور بازی سازی Unreal Engine برای اولین بار در سال 1998 به نمایش درآمد. این بازی به افتخار بازی‌ای که موتور برای آن توسعه داده بود، Unreal نامیده می‌شود. این برنامه طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها و ابزارها را برای توسعه سه بعدی و دو بعدی برای رایانه و تلفن همراه ارائه می‌دهد. Unreal Engine 4 سیستم “اسکریپت نویسی بصری” خود را به نام “Blueprint” ارائه می‌دهد که توسط رابط مبتنی بر گره نشان داده می‌شود تا درک کد نویسی برای تازه واردان بسیار آسان‌تر شود. فروشگاه آن شامل یک کتابخانه عظیم از دارایی‌ها و اسکریپت‌های با کیفیت برای ساخت بازی شما است. این موتور در حال حاضر یکی از بهترین موتورهای توسعه بازی اندروید محسوب می‌شود.

Lumberyard

Lumberyard یک موتور طراحی اپلیکیشن بازی رایگان منبع باز جدید توسط آمازون است که بر اساس CryEngine طراحی شده است. شاید بازی «Crysis» را به خاطر بیاورید که با فناوری و گرافیک جالب خود بازار بازی‌های ویدیویی را منفجر کرد. اکنون تصور کنید CryEngine با بسیاری از ویژگی‌های جدید مانند UI و سایه سازهای ارتقا یافته است. اصلی‌ترین آنها ادغام خدمات وب آمازون است که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا پروژه‌های خود را بر روی ابرها میزبانی و بسازند تا سرعت توسعه را به حداکثر برسانند. یکی از بلند پروازانه ترین و بزرگترین بازی‌های Star Citizen با Lumberyard توسعه یافته است.

طراحی اپلیکیشن بازی
طراحی اپلیکیشن بازی

Buildbox

Buildbox یک راه حل عالی برای کسانی است که برنامه نویسی را دوست ندارند زیرا از رابط برنامه نویسی بصری استفاده می‌کند. این یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد سریع بازی‌های موبایل سریع است. فروشگاه آن شامل هزاران دارایی و انیمیشن رایگان است که می‌توانید بازی خود را با آنها بسازید. بسیاری از توسعه دهندگان از توانایی تولید سریع بازی‌ها سوء استفاده می‌کنند. Builbox از توسعه و طراحی بازی‌های دو بعدی و سه بعدی پشتیبانی می‌کند. این سیستم دارای بسیاری از سیستم‌های از پیش ساخته شده است که اغلب در بازی‌ها توسط توسعه دهندگان گنجانده شده است.

طراحی اپلیکیشن بازی

سوالات متداول

پس از بررسی تمام جزئیات ایده شما، تیم طراحی اپلیکیشن اَپمون یک پیشنهاد و یک وایرفریم برای شما ارسال می‌کند که تمام جزئیات روند تجارت را شامل می‌شود، از جمله هزینه و زمان اجرای آن.

بله، می‌توانید طرح خود را با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop یا Illustrator یا همچنین روی کاغذ بکشید و برای تیم فنی اَپمون ارسال کنید. پس از بررسی مدل توسط تیم فنی، طراحی رابطه کاربری برنامه آغاز می‌شود.

پس از تعیین نوع درخواست و ارسال آن برای ما، چه از طریق تلفن و چه از طریق ایمیل، توافق نامه‌ای بین دو طرف منعقد می‌شود، کلیه موارد در قالب قرارداد نوشته می‌شود و قرارداد بین دو طرف منعقد می‌شود.

کلیه خدمات طراحی اپلیکیشن اَپمون شامل یک سال پشتیبانی کامل حرفه‌ای می‌باشد. همچنین پشتیبانی‌ها معمولاً بصورت آنلاین انجام می‌شود.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • درود
  ببخشید بازی هایی که می سازید با چه زبان برنامه نویسی طراحی و کدنویسی میشن؟

  پاسخ
  • درود بر شما. بستگی به نوع بازی و پلتفرم هدف، زبان برنامه نوسی می تواند متفاوت باشد. اما معمولا ما از زبان های ++c و #c و جاوا و … استفاده می کنیم.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست